Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Pogaduszki Medale i odznaki

ostatnio zaktualizowano przez Michael 4 lata, 6 miesięcy temu
19 uczestników
44 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #48398
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Jakie odznaki i medale udało Wam się już zdobyć? 🙂 W tym temacie możecie opowiedzieć innym użytkownikom o najnowszych osiągnięciach na swoich profilach. Pamiętajcie tylko, aby nie zdradzać, w jaki sposób zdobyliście ukryte medale 🙂 Nie zabierajcie innym zabawy!

    #48403
    Fiolek
    Uczestnik

    Podsumowując, obecnie na swoim profilu mam już:

    • Miedziany medal Komentatora
    • Złoty medal Forumowicza
    • Srebrny medal Autora Bestsellerów
    • Odznakę „Czekam cierpliwie”
    • Odznakę „Nocna zmora”

    Mam nadzieję że wkrótce kolekcja powiększy się o nowe kolory i o kolejne odznaki ?

    #48428
    xxKEBSONxx
    Uczestnik

    Tą odznakę „Czekam cierpliwie” można było zdobyć po napisaniu na Facebook’u, że czekamy aż pojawi się forum????

    #48442
    Remczak
    Uczestnik

    Ja nie mam czym się pochwalić, gdyż na swoim profilu mam miedziany medal forumowicza oraz medal ,,Czekam cierpliwie” (tu chyba jednak jest czym się pochwalić ?)

    #48538
    Hiruko
    Uczestnik

    Widzę, że wszyscy powyżej pomylili medale z odznakami i na odwrót 😛

    Cóż, ja z odznak posiadam:

    • 3.  stopień brązowego „Komentatora”,
    • 1. stopień złotego „Forumowicza”,
    • 3. stopień brązowego „Autora Bestsellerów”

    oraz jeden medal, a mianowicie „Czekam cierpliwie!”

    Ponadto, po dzisiejszej aktualizacji awansowałam ze „Świeżaka” i stałam się „Forumowiczem” 🙂

    #48881
    Nacia?
    Uczestnik

    Posiadam odznaki :

    1. Forumowicz
    2. Komentator
    3. Autor Bestsellerów
    #49180
    Hiruko
    Uczestnik

    Zastanawia mnie ten medal ?Nocna zmora?. Logowałam się, dodawałam posty i komentarze, a na nowe wątki do działu innego niż pogaduchy na razie brakuje mi weny. No nic, spróbuję logowania o północy albo o 3:33 O.o?

    #49589
    Xardy
    Uczestnik

    No to na obecną chwilę mam:

    1. Odznakę komentator na srebrnym.
    2. Odznakę Autor Bestselerów na srebrnym.

    Póki co to tyle, ale próbuje zdobyć nocną zmorę, więc może kiedyś zdobędę ten medal!

    ?

    #49602
    Hiruko
    Uczestnik

    @Xardy Co powiesz na to, by razem tego ducha dzisiaj (?) upolować? Tylko naszykuj swój łapacz 😛

    No, a co by spamu nie robić, to od ostatniedo posta z listą trochę się u mnie zmieniło:

    • 3.  stopień brązowego ?Komentatora? (tu akurat bz),
    • 2. stopień złotego ?Forumowicza?,
    • 2. stopień brązowego ?Autora Bestsellerów? (tu mi spadło, nie wiem dlaczego ;-;)
    • medal nadal jeden, ten sam i ranga też się na razie nie zmieniła

     

    #50714
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Nikomu nie udało się zdobyć nowych monet i odznak? 🙂

    #50815
    Fiolek
    Uczestnik

    Chyba cofnęło mi poziom odznaki, ze złotej na srebrną 🙁 Czy to jakiś poważny błąd? 😛

    #50823
    MychQQQ
    Uczestnik

    U mnie dość skromnie:

    Zdobyte odznaki to:

    1. Forumowicz

    2. Autor Bestsellerów

    3. Magnes Towarzyski

    4. Miłośnik DOTSim

    :):):)

     

    #51080
    MufinekQQ
    Uczestnik

    Ja tam nie mam za dużo. Zdobyte odznaki i medale:

    1. Medal  Czekam Cierpliwie

    2. 2 stopień brązowego Komentatora

    3. 2 stopień srebrnego Forumowicz

    4. 1 stopień brązowego Miłośnika Dotsim

    5. Ranga Forumowicz

     

    #51089
    GlossyGem
    Opiekun forum

    @Fiolek ostatnia aktualizacja forum zwiększyła nieco próg otrzymania odznaki 🙂

    Co do nocnej zmory… Krążą legendy o jakiejś godzinie duchów. Trzeba sprawdzić kiedy jest 😉

    #51140
    Hiruko
    Uczestnik

    I jeszcze do niej wytrzymać 😛 Ja już 5 razy bym miała, gdyby nie nagły napad snu, tak z max pół godziny przed ową porą. Dziś się nie dam, jutro wolne 😛


    @GlossyGem
    Jestem, jak ten kot, ciekawość i brak cierpliwości do grobu mnie wrowadzą szybciej, niż bym się tego spodziewała. Niemniej jednak muszę o dwie rzeczy Cię zapytać, a obie dotyczą medali. Nocna zmora dodawana jest automatycznie, czy też ręcznie, tj. Czekam cierpliwie? Od wprowadzenia aktualizacji widziałąm trzy medale – dwa wspomniane wyżej oraz otrzymywane za wygranie w wyzwaniu „Zdjęcie tygodnia”. W aktualizacji miały wejść trzy ukryte, jednak tych na prawdę ukrytycz było, póki co jedno, czyli nocna zmora, o której nikt nie wiedział, dopóki nie zdobym lub nie zobaczył na innym profilu. Czy te pozostałe dwa, to te już wspominane, czy jeszcze inne, tylko nikt ich jeszcze nie zdobył i/lub się nimi nie pochwalił?

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 45)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.