Strona Glówna Fora INNE GRY Starsze gry The Sims Największy minus The Sims 3

ostatnio zaktualizowano przez Evaerynth 5 lat, 10 miesięcy temu
7 uczestników
6 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #49584
    IgusPospolitus
    Uczestnik

    Jedni uważają The Sims 3 za najlepszą grę z serii The Sims, drudzy, natomiast wypominają im błędy gry, które bez problemu można znaleźć. Co Wy na ten temat sądzicie? Jaki błąd, bądź niedorobienie czegoś najbardziej Was irytowało w The Sims 3?

    Mi najbardziej działał na nerwach błąd 12. Nie zliczę ile razy wywaliło mi przez niego grę w najważniejszych momentach.

    #49591
    borowka
    Uczestnik

    Blad 12, regularne scinki w grze i brak roznorodnosci posrod simow – to sa chyba 3 najbardziej dobijajace mnie cechy tej generacji. Ale tak poza tym, to za nia przepadam! W sumie, bledy mi prawie nigdy nie wyskakuja i sie przez to ciesze, ale daje sie odczuc zla optymalizacje :/

    #49593
    Vince1994
    Uczestnik

    Mnie trochę wkurza mała ilość simów w klubach/nie widać wnętrza wielu budynków

    otwarty świat jest spoko ale z drugiej strony jesteś ograniczony tylko do tego miasta w którym grasz jak chcesz grać w innym mieście musisz stworzyć oddzielny zapis teraz

    sprawa działania gry u mnie the sims 3 działa tak samo jak the sims 4 z tym że

    the sims 4 czasami mnie wywali do pulpitu ale w przypadku 3 mi się to nie zdarza

    tak więc jeśli the sims 3 się zacina do 4 będzie jeszcze bardziej oczywiście jeśli gra

    się na podobnych ustawieniach graficznych u mnie obydwie gry działają w miarę

    dobrze na wysokich ustawieniach a nie mam jakiegoś wypasionego komputera

    tylko laptop.

    #49596
    Hiruko
    Uczestnik

    @vince1994 Laptop też może być wypasiony, uwierz mi 🙂 Ale fakt, z regóły laptopy mają gorsze osiągi.

    Co do wady TS3… Z tego, z czym najczęściej się spotykam w komentarzach u innych to długie czasu oczekiwania/ładowania ekranu. Prawie bym się z tym zgodziła, gdyby nie fakt, że zawsze coś w tym czasie robię (herbatę/otworzę wino i zmroże winogrona/szybki prysznic/kolacjia lub podgrzanie obiadu/itp.). Hmm…

    W takim razie nie pozostaje mi nic innego jak ogrom zbędnych powiadomień, każde osobno (i to jest też w TS4), np. 20 powiadomień „Sim znalazł…” zamiast „Sim znalazł {lista20obiektow}”. Oczywiście mówię tu o powiadomieniach tego samego typy w odniesieniu do tego samego sima.

    A drugi (ale już dużo mneij istotny) to brak postępu historii w pozostałych gałęziach rodziny, którą się wyprowadzi, np. 2 rodzeństwa z małżonkami najczęściej umrze tak, jak się wyprowadzili :/ Ale to może tylko moi simowie tacy wstydliwi, nawet jak się nie patrzy 😛

    #51668
    Pixeel
    Uczestnik

    To jest piękne, że wszyscy wymieniają to samo – lagi, mało simów, makiety. Przy minusach czwórki każdy mógłby wymienić po kilkanaście minusów xD

    #51741
    Ayano
    Uczestnik

    W TS3 nie grałam długo, kiedyś trochę i w zeszłym roku. Najbardziej w grze przeszkadzał mi otwarty świat. Jasne, było fajne to, że po całym mieście sim mógł poruszać się swobodnie, ale z drugiej strony to bardzo obciążało grę. Mimo że na moim lapku gra chodziła dobrze, to i tak były ścinki. Drugim największym minusem są królicze nory. W czwórce podoba mi się to, że wszędzie, gdzie się idzie, widać wnętrze sklepu, restauracji, klubu itd. No i trzeci największy minus – wgrywanie modów. Żmudne i monotonne.

    #53787
    Evaerynth
    Uczestnik

    „The Sims 3” to moja ulubiona część serii, no ale jak każda gra, ta też ma wady. Największą moim zdaniem jest słaba optymalizacja gry, zacinanie się i błędy. Widoczne jest to zwłaszcza, gdy ma się zainstalowane wszystkie rozszerzenia, wtedy gra w niektórych otoczeniach przy słabszym sprzęcie (a i przy lepszym nie zawsze jest dobrze!) staje się na dłuższą metę uciążliwa.

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.