Strona Glówna Fora INNE GRY Starsze gry The Sims Pierwsza rodzina w The Sims

ostatnio zaktualizowano przez Igloc 4 lata, 3 miesiące temu
31 uczestników
30 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #47263
    Julia
    Uczestnik

    Moją przygodę z Simsami zaczęłam od 4 u cioci,a potem tak bardzo mi się to spodobały ,że w  końcu  ubłagałam rodziców o kupienie jej.Moją pierwszą rodziną,którą grałam to chyba było małżeństwo ,które wprowadziłam do domu cioci .

    #47388
    Oski
    Uczestnik

    Ja zacząłem od dwójeczki. Stworzyłem małżeństwo z dwójką berbeciów. Po kilku godzinach grania opieka społeczna zabrała mi dzieci, matka umarła a do ojca przyszedł terapeuta.

    #47418
    Guuki
    Uczestnik

    The Sims 2. Jakoś 2006 rok. Postawiłem pierwszy-lepszy domek ze Skrzyni Domów, po czym stworzyłem czteroosobową rodzinkę na wzór mojej. Niestety wiekiem akurat wtedy byłem czymś pomiędzy „dzieckiem” a „nastolatkiem”, a że na nastolatka bardziej pasował mój brat, który jest ode mnie starszy, chcąc nie chcąc siebie musiałem zrobić dzieckiem. Pamiętam jak nad tym ubolewałem 😛 .

    #47835
    agathea
    Uczestnik

    Ja zaczynałam od TS1 i również byli to Nowakowie z samouczka 🙂

    #47990
    MufinekQQ
    Uczestnik

    Moja pierwsza rodzin to była moja rodzina, którą stworzyłam w dwójce. Chociaż chyba po raz pierwszy włączyłam siostry Kaliente, ale nimi grałam bardzo krótko.

    #48448
    Milah.
    Uczestnik

    Nie pamiętam mojej pierwszej rodziny – jak tylko dostałam The Sims, pierwszą odsłonę, to robiłam chyba rodziny jak leci. Pamiętam tylko, że jedna rodzina, która miała największą parcelę, miała też największy dom i robiłam tam imprezy. Zapraszałam, zapraszałam, zapraszałam. Aż w pewnym momencie nie miałam kogo zaprosić, bo wszyscy już byli!

    Pierwszą Simką, którą pamiętam była Ashley Greene. Stworzyłam ją w The Sims 2. Grałam nią cały czas. Odmładzałam. Cuda robiłam, byle nie umarła. 😀

    #48887
    Nacia?
    Uczestnik

    Moją pierwszą rodziną była rodzina Przyjamniaczek  z The sims 2!! 😀 Pamiętam jak eksytowałam się romansem z pokojówką. Co ja wtedy miałam w głowie…

     

    #49435
    Eper
    Uczestnik

    Ja niewiedziałem, jak stworzyć rodzinkę,więć grałem tym,co mi się wylosowało xd

    #49722
    Alex_Smith
    Uczestnik

    2 nastolatków (kuzynka i jej crush) oraz pewna starsza pani, która „przypadkiem” umarła z głodu. Dziewczyna była pisarką, a chłopak kucharzem. Później mieli 2 dzieci, córkę i adoptowanego synka. Żyli długo i szczęśliwie, póki śmierć ich nierozłączyła.

    #51876
    Ayano
    Uczestnik

    Pierwszą częścią simsów, w którą grałam, było TS1 i trudno mi powiedzieć, jaka była moja pierwsza rodzinka :D. Pewnie była to rodzinka z samouczka. Jednak później, pamiętam, tworzyłam już swoich simów.

    #69855
    ArtSim
    Uczestnik

    Ja na początku nie miałem The Sims lecz grałem u innych, gdzie tworzyłem mają rodzinę w ts2 a potem w trójce dodawałem osoby do mojej rodziny. A ja swoją przygodę ze własnymi simsami zacząłem na końcu grudnia 2016 gdzie stworzyłem rodzinę Lewandowskich  na wzór mojej rodziny ale z 2 osoby plus

    #72044

    The Sims 4 – Moja mama, mój tata, brat, dwie babcie i ja ?

    #72236
    Claymora
    Uczestnik

    Pamiętam jak nic, samouczek w The Sims, pan Nowak do której z czasem nauki dochodziła Anna. Oh te początki ^^

    Później jak się już nauczyłam xD To stworzyłam dwie siostry Zuzannę i Zuzę Sejdzier. Identyczne twarze tylko kolor skóry inny, dzięki czemu nie rezygnowałam z wizerunki a postacie się różniły.

    #78975
    Korgiś
    Uczestnik

    TS4 – Rodzinka Czerwińskich. Roksana Czerwińska[*] która się 3 razy rozwodziła, ich pierwszym dzieckiem był August[*] a ostatnim Rufus i Esmeralda[*]. Rufus nadal żyje, bo wyłączyłam starzenie, Rodzina grana do września 2019, Rodzina Wolf to Rodzina gwiazd Christina i Izzy i ich syn Justin – grana do grudnia 2019 i rodzina Pomidorów czyli moje prywatne lagacy – grana do dziś. TS3 – Rodzina Nowak  Matka w ciąży bliźniczej, Ojciec, syn, i córka – nic nadzwyczajnego

    #78979
    Ravgreend
    Uczestnik

    Pamiętam dokładnie pana Sebastiana Seldago jako mojego pierwszwgo sima w TS2, piękne czasy. Potem go odtworzyłem w sims 3 i był on moim simem do testowania nowych dodatków. Jak by podliczyć ile nim grałem w TS3 to pewnie było by z 2000 tygodni xD on umiał wszystko i miał wszystko. W TS4 niestety coś mi nie wyszło pan Sebastian nie wystartował.

Oglądasz 15 wpisów - 16 z 30 (wszystkich: 31)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.