Strona Glówna Fora STRONA I FORUM Błędy, sugestie i prośby Problem z dodawaniem nowych postów

ostatnio zaktualizowano przez MychQQQ 5 lat, 10 miesięcy temu
3 uczestników
3 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #49485
    agathea
    Uczestnik

    Nie wiem czy tu pasuje ten temat ale nie wiem też gdzie indziej mogłabym napisać, a mianowicie… mam problem z dodaniem postów z linkami do galerii. Tak wiem czytałam gdzieś że przy dużej ilości linków forum może potraktować jako spam i nie wstawić posta, ale wczoraj np. wstawiłam hurtem chyba 5 linków z odnośnikami do galerii i pojawiły się po godzinie w moim wątku. Dziś wstawiłam post z fotkami i 3 odnośnikami do galerii ale minęło już kilka godzin i nie widać tego posta więc nie wiem… pojawi się czy nie? Trochę to dezorientujące. To w sumie ile linków można dodać żeby post pojawił się od razu, jeden?

    W innym wątku chciałam też odpowiedzieć jednemu z forumowiczów i wpisałam @nick więc podświetliło się to na niebiesko i post się nie pojawił również… to też potraktowano jako link? Nie wiem o co chodzi…

    #49490
    agathea
    Uczestnik

    o właśnie mi dodało te posty tylko nie wiem czego to zasługa jest – Czy trzeba było te kilka godzin czekać? Czy ktoś z administracji forum przepuścił ? 🙂

    #49493
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Jest to znany nam błąd, którego przyczynę staramy się zidentyfikować. Z czasem na forum pojawią się moderatorzy, którzy na bieżąco będą odblokowywać takie wpisy, tak jak teraz robię to ja.

    #50053
    MychQQQ
    Uczestnik

    Również mam ten problem, praktycznie każdy mój wpis oczekuje na akceptację. Bardzo to jest zniechęcające. Rozumiem, że to przez filtr antyspamowy, ale to bardzo utrudnia normalne funkcjonowanie forum 😉

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.