Strona Glówna Fora INNE GRY Starsze gry The Sims Problem z drzewem genealogicznym w The Sims 3

ostatnio zaktualizowano przez borowka 5 lat, 11 miesięcy temu
2 uczestników
2 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #48323
    borowka
    Uczestnik

    Hejka wszystkim! Chcialbym sie was zapytac, czy kiedykolwiek komus usunelo sie drzewo genealogiczne w TS3? Jak moja simka wrocila z Chin, tak szlag trafil cale 4 pokoleniowe drzewo genealogiczne, a jestem na tej rodzinie juz jakis czas (bedzie gdzies z pol roku). Moi simowie nie sa w zaden sposob polaczeni, w sensie spokrewnieni, choc normalnie powinni! Moja simka miala 2 starszych braci oraz starsza siostre oraz mlodszego brata, rodzicow i dziadkow po stronie ojca. W tym momencie, widac tylko polaczenie pomiedzy nia, a jej rodzicami. Chcialbym wiedziec, czy jest sposob, by przywrocic relacje/spokrewnienie pomiedzy moja simka oraz ich zmarlym rodzenstwem, rodzicami oraz dziadkami? 🙂 Pls, pomozcie! Wszedzie szukalem pomocy i nigdzie nie moge jej znalezc! W razie czego, mam mody jak master controller i overwatch i wgl, takze mam narzedzia jakby co x) 🙂 Bardzo prosze o pomoc 🙂 ^^ 🙂

    #48330
    Hiruko
    Uczestnik

    Nie wiem, czy to nadal działa, ale chyba można było przywołać ducha z zaświatów. Za pomocą kodów można było kogoś dodać do domostwa. W pełnym CAS powinieneś (chyba) móc wtedy odnowić ich relacje. Mnie się taka historia nigdy nie przytrafiła, ale kiedyś bawiłam się w dość pokićkane drzewa genealogiczne i chyba właśnie tak to robiłam, ale no… KIEDYŚ :/

    #49076
    borowka
    Uczestnik

    @Hiruko – postaram sie zrobic zgodnie z twoim zaleceniem 🙂 Dzieki 😉 Arigato Gozaimatsu! 😀 😉

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.