Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Dodatki Co sądzicie o The Sims 4 Psy i koty?

ostatnio zaktualizowano przez Mrs. Tracz 4 lata, 8 miesięcy temu
19 uczestników
20 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #47607
    Ania
    Uczestnik

    Co sądzicie o ostatnim dodatku? Bo ja spodziewałam się po nim czegoś więcej, zwłaszcza biorąc pod uwagę to ile było wokół niego szumu :/

    #47615
    Makkev
    Uczestnik

    Ogólnie mi się podoba. Ponieważ w końcu mamy jakieś zwierzaki 😛 Tylko kilku rzeczy brakuje, ale nie będę wymieniał. Dodatek ode mnie ogólnie dostaje 8.5/10 🙂

    #47628
    lena
    Uczestnik

    Mi bardzo przypadł do gustu – owszem, skupienie tylko na psach i kotach, ale oprócz tego dostajemy zupełnie nowe miasto, karierę. Bajka jak dla mnie. 😀

    #48057
    FlameBerry
    Uczestnik

    Mi się podoba 😀 Chociaż wyprowadzenie psa na spacer, kiedy siedzi już na dworze jest dziwne xD

    #48297
    Fiolek
    Uczestnik

    Moim zdaniem dochodzą tam psy i koty.

    Moim zdaniem dochodzi przy okazji kolejny świat.

    Moim zdaniem dochodzi nowy rodzaj parceli.

    Ale to tylko moje zdanie ( ?° ?? ?°)

    #48311
    agathea
    Uczestnik

    Ja jestem wdzięczna za ten dodatek, wiadomo mogło być więcej wszystkiego no ale niestety przyzwyczajeni już chyba jesteśmy do miarkowania w TS4. Zwierzaki są cudne takie naturalne, mają tak prawdziwe do naszych pupili zachowania. Uwielbiam je obserwować w rozgrywce nawet te pozy gdy śpią 🙂 Są przeurocze ? No a Brindleton Bay mnie zachwyciło ! Najpiękniejsza okolica jak do tej pory.

    #48339
    GuruGnap98
    Uczestnik

    Mnie najbardziej boli fakt, że nie ma koni… Kocham te zwierzęta, i kiedy pojawiły się w The Sims 3 byłem zachwycony. Brakuje mi też węży, papug, żółwi itp. Tak wiem, są akcesoria „Mój pierwszy zwierzak”, ale dla mnie są one żartem xD Boli mnie również brak możliwości kontrolowania zwierzaków. Mnie osobiście dodatek lekko rozczarował, ale nie jest też tak źle. Psy i koty są zrobione dobrze, dochodzi nowe ładne miasto oraz możliwość prowadzenia własnej kliniki weterynaryjnej, to jest na plus.

    #48422
    Oliwier
    Uczestnik

    Jak na dodatek to całkiem się postarali. Mamy (chociaż) psy i koty, ale chyba (jak dla mnie) największym plusem są meble, podłogi i ściany. Meble są prześliczne! Ale bardziej zawiodłem się na CAS’ie, który wieje nudą. Akcesoria, które wyszły właśnie pod ten pakiet są fatalne powinny być razem połączone w jeden dodatek.

    #48461
    Remczak
    Uczestnik

    Dodatek bardzo fajny, w końcu mamy zwierzęta, które są przesłodkie ?. Brindleton Bay moją ulubioną okolicą (chociaż Windenburg też piękny). W CASie również dochodzą fajne rzeczy, jednak uważam że dzieci są jak zwykle pokrzywdzone. Tryb budowania/kupowania zawiera bardzo ładne meble, rzeczy do ogrodu itd.. Minusem jest dla mnie to, że w innych okolicach nie chodzą przybłędy (wiem, że można ustawić cechę parceli ale uważam że to powinno być domyślne). Podsumowując dodatek otrzymuje z mojej strony mocne 8.5/10.

    #48485
    Xander
    Uczestnik

    Mi się podoba. Psy i koty są bardzo dopracowane, gorzej z obiektami do nich. Trochę brakuje tego i owego (budy m.in)

    Najlepiej by było gdyby to był dodatek Zwierzaki i trochę więcej tego niż Psy i Koty. Z drugiej strony mamy miasto, ale nie ma co je porównywać wielkościowo to tych z Dwójki czy Trójki

    #48531
    Milah.
    Uczestnik

    Gusty są różne i nie ma co się dziwić.
    Dla niektórych w The Sims 3 konie były czymś w rodzaju gwiazdki z nieba. Jazda konna to coś fajnego, owszem. Osobiście jednak prawie nigdy nie miałam w grze do czynienia z końmi. Tu pies, tu kot, tu koń. Otwierając okno w domu nie widzę na moim podwórku stadniny czy jak to określić.
    W The Sims 4 mamy Psy i koty. Dwójka czworonogów, które goszczą w większości domów. Nie ma koni. Dla mnie to dobrze, bo zwierzaki w TS4 są bardzo wymagające, co rusz domagają się pieszczot, a mając jakąś tam rodzinę, pracując, doskonaląc swoje umiejętności, utrzymując kontakty z bliskimi, biorąc udziały w festiwalach etc to tak na serio nie mam wiele czasu dla tych zwierzaków tyle, ile powinnam. A do tego dodajmy konie… ciężko to widzę.
    Ogólnie to dodatek mi się bardzo podoba. Dostajemy nowe miasto, mamy nawet targ rybny, gdzie możemy dostać świeże ryby. Mamy bezdomne zwierzęta, od których aż się robi na każdym kroku. Psy i koty z przeróżnymi charakterami, a do tego klinika weterynaryjna!
    Małym niedociągnięciem uważam to, że to wszystko widujemy tylko w Brindlenton Bay. Nie widzę nigdzie zwierzaków w innych miastach. Wielka szkoda, że tylko tam można je spotkać. Chyba, że sama dodam Ćwirom czy innym ludziom psa czy kota – wtedy o dziwo mam jakiś cień szansy je zobaczyć w rozgrywce. 😉

    #48580
    Vince1994
    Uczestnik

    Ale zwierzaki można mieć w każdym mieście np w San Mishuno w apartamencie

    milah.

    #48593
    Milah.
    Uczestnik

    Nie zrozumieliśmy się. 😉
    W każdym mieście owszem, ale chodzi mi o to, że spacerując sobie gdziekolwiek w innych miastach to ich nie spotkamy, chyba, że z właścicielem, ale to i tak bardzo rzadko. A to, że mogę mieć zwierzaka wszędzie, nawet i podczas urlopu to wiem.

    #48905
    Nacia?
    Uczestnik

    Bardzo podoba mi się ten dodatek, dochodzi nowy świat, no i oczywiście psy i koty. Każda moja simowa rodzinka ma zwierzaka. Interakcje zwierzaków są po prostu cudne!

    #52250
    Eper
    Uczestnik

    Nie podoba mi się 🙁

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 21)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.