Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Blogi użytkowników Simowa tablica Cheriy

ostatnio zaktualizowano przez Evaerynth 5 lat, 9 miesięcy temu
14 uczestników
26 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #46822
    Zocha Dzban
    Uczestnik

    Witam wszystkich! Zakładam tego oto bloga, aby troszkę podzielić się moimi simami, parcelami i rozgrywką w The Sims!
    Mam nadzieję, że posty Wam się spodobają i zaobserwujecie mnie ? (aby zaobserwować kliknij oczko w prawym górnym rogu)

    #46828
    Zocha Dzban
    Uczestnik

    [#01]

    W pierwszym poście pochwalę się simką! ?
    Jest to Betty Redflower – dobra, wesoła samotniczka. Lubi zajmować się ogródkiem. Jej największym celem w życiu jest posiadanie dużej, szczęśliwej rodziny.

    null

    Zamieszkała w Wierzbowej Zatoczce w dzielnicy na przeciwko rodziny Najlepszych Przyjaciół, którym nie otworzyła drzwi i niezbyt ją polubili…

    null

    Miejmy jednak nadzieję, że relacje sąsiadów i Betty się zmienią.

    #46837
    Layla
    Uczestnik

    Ciekawie się zapowiada 😉

    #46891
    Oletta
    Uczestnik

    Ten komitet powitalny jest taki denerwujący, i jak tu mieć dobre relacje z sąsiadami

    #46930
    Zocha Dzban
    Uczestnik

    @Layla cieszę się, że się podoba 😀

    @Oletta
    dokładnie, do tego to ohydne ciasto owocowe.. simka wyszła sobie do publicznego ogródku i nie zdążyłam im otworzyć drzwi, a już klikałam interakcję ,,Powitaj sąsiadów”.

    #47011
    Szpurcia
    Uczestnik

    Pozdrawiam z Twojej grupki na fb.
    Jestem bardzo ciekawa jak to sie potoczy :).

    – Marta

    #47076
    Zocha Dzban
    Uczestnik

    @Szpurcia również pozdrawiam 😀

    #47092
    Zocha Dzban
    Uczestnik

    [#02]

    Dni mijały, a obrażeni sąsiedzi nawet nie chcieli rozmawiać z Betty.
    Znalazłam jej nową pracę – jest kucharką, żeby mieć troszkę pieniążków na dokończenie wnętrza domu. Zajmowała się w wolnym czasie ogródkiem. Do domu obok wprowadziła się starsza wdowa z kotem, który wabi się Gruchcio. Betty i sąsiadka szybko znalazły wspólny język i zostały przyjaciółkami, bowiem obie są do siebie z charakteru podobne.

    null

    Postanowiłam, że moja simka troszkę poćwiczy programowanie, bo kilka dni później rozpoczynał się Zlot Zapaleńców. Na festiwalu Betty wygrała, ale i spotkała przystojnego programistę. Poznali się, a następnego dnia zaprosiła go do swojego domu.

    null

    Był to Arun Bheeda. Betty próbowała z nim flirtować, nie był zbyt chętny do romansów, tymbardziej, że miał żonę i dziecko, ale zmieniłam cechę parceli na Romantyczna aura hyhyyh Simka zaciążyła i namówiła go dzień później do rozwodu, przez co chodził 2 dni smutny. No cóż, trzeba się poświęcić XD

    null

    Betty urodziła, a dzień później Arun oświadczył się jej. Teraz tylko im szczęścia życzyć B)

    null

    Wyremontowałam dom, teraz wygląda o wiele lepiej 😀 Dodam parę rzeczy jak będę miała więcej simoleonów 😛 Tak dom prezentuje się z zewnątrz:

    null

    null

    null

    _____
    Mam nadzieję, że się podobało 😀 Miło będzie, jak zostawicie oczko ? (prawy górny róg)

    #47125
    ASTRA
    Uczestnik

    No to ciekawe, co bedzie dalej …

    #47437
    lena
    Uczestnik

    Betty jest urocza, to jej muszę oddać. 😀

    #47463
    Xardy
    Uczestnik

    Hej!

    Czy Betty będzie można pobrać w galerii?

    Już nie mogę się doczekać dalszych Przygód Betty

     

    #47636
    Zocha Dzban
    Uczestnik

    Wkleję link do Betty, bo niektórzy nie mają galerii. Kopiujecie te pliki i wklejacie do Tray. Znajdziecie ją w Bibliotece. @Xardy @lena

     

    https://drive.google.com/file/d/1WFQFqzYpPpj9NG21xW1crzcBJPGEtyDU/view?usp=sharing

     

     

     

     

    #47848
    Zocha Dzban
    Uczestnik

    [#03] Dzisiaj nic nie było, bo zajęłam się robieniem póz.

    Jak się spodobają, to mogę wysłać linka xD

    #48752
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Super zdjęcia i historie! 🙂 Czekamy na więcej!

    #48816
    Zocha Dzban
    Uczestnik

    Cieszę się, że się podoba ? Prawdopodobnie jutro / dzisiaj późnym wieczorem pojawi się historia. No i dziękuję bardzo za link do mojego bloga na stronie głównej ? Nie da się opisać mojego zdziwienia, myślałam że to błąd XDD

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 27)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.