Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Blogi użytkowników Simowa tablica Cheriy

ostatnio zaktualizowano przez Evaerynth 5 lat, 10 miesięcy temu
14 uczestników
26 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #48848
    agathea
    Uczestnik

    Bardzo fajne pozy 🙂 a domek Betty bardzo przytulny modernik, nice.

    #49769
    Nacia?
    Uczestnik

    bardzo fajna historia ! ?

    #49969
    Zocha Dzban
    Uczestnik

    Następne posty pojawią się prawdopodobnie po majowej aktualizacji – muszę wykonać wiele póz na zamówienie i pograć. Przepraszam 🙁

    #50024
    Zocha Dzban
    Uczestnik

    Ups, nie zauważyłam nowych komentarzy! @agathea aktualnie zbudowałam im nowy, jednak nie mam simoleonów na dokończenie, więc na razie nie pokażę.


    @pand_ax
    dziękuję bardzo ?

    #50026
    Zocha Dzban
    Uczestnik

    Jednak postanowiłam, że pokażę domek, aby nie było pusto. 🙂

    Domek Betty z przodu

    A tutaj pokażę taras i ogródek.

    W następnym poście pokażę troszkę z ich życia i nową, tajemniczą sąsiadkę…

    #50306
    Kasiunia
    Uczestnik

    Simka (Betty) śliczna!

    Kojarzy mi się z Bab’s 🙂

    #53208
    Zocha Dzban
    Uczestnik

    Dawno nic nie było. Niestety, przy czyszczeniu folderu Electronic Arts zepsuł mi się save z grą, przez co muszę zacząć nową grę. Ale wtedy być może będę bardziej aktywna.

    #54092
    Mała Mi
    Uczestnik

    Spokojnie 🙂

    Czekamy 🙂

    #55130
    Zocha Dzban
    Uczestnik

    EDIT: dodam, że tu Cheriy jakby ktoś nie pamiętał. teraz nazywam się Zocha Dzban B)

     

    [#niechcemisięnumerować] Hejo, heja, hejka, cześć! Powracam z martwych, dość długo mnie nie było! Czekałam na aktualizację, potem wyjechałam do dziadka, gdzie nie miałam internetu, ale teraz już jestem aktywna!

     

    W dzisiejszym poście mam zaszczyt przedstawić Wam simkę, której imienia i nazwiska nie pamiętam. Wybaczcie.

    [tutaj próbowałam wstawić zdjęcie i się dowiedziałam, że nadal trzeba używać imgura. jestem zawiedziona, chalo panie Karolu??]

    Jak można zauważyć, pobrałam default skin maxis match. Dość łagodny i uroczy, prawda? Ale to jeszcze nie wszystko! Simka ma również 3d rzęsy od Kijiko, jakieś oczka i jakiś makijaż. No dobra, teraz opowiem, co się działo z tą simką.

    Najpierw dałam jej pracę kucharki, ale po trzech sekundach wywaliłam ją z tej pracy, bo uznałam, że ma być ogrodnikiem. Posadziła sobie jakieś tam roślinki i cacy. Nie wiem czy wiecie, ale kobieta zmienną jest, więc następnego dnia kupiłam jej sklep, który prowadziła przez może cztery simowe dni, następnie sprzedałam sklep i kupiłam piekarnię, którą po jednym dniu sprzedałam i wróciłam do pierwotnej wersji. Jednak to nie wszystko! Skończyła na restauracji, na którą nie mam kasy. W międzyczasie spotkała się z Jasmine Holiday i poprosiła o premię do gotowania. Aktualnie szukam jej mężulka, aby troszkę hajsiku dostała i ogarnęła swój bar.

    ~ dobranoc

     

     

    #55131
    Zocha Dzban
    Uczestnik

    Zdjęcie się nie wstawiło wyżej 🙁

    #55176
    Darkwish
    Uczestnik

    Co to za szalone zmiany nicku? 😉

    A Simka naprawdę ładna.

    #55203
    Evaerynth
    Uczestnik

    Piękny taras i ogródek. 🙂

Oglądasz 12 wpisów - 16 z 27 (wszystkich: 27)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.