Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Blogi użytkowników Simowa wyspa Sassi

ostatnio zaktualizowano przez lena 5 lat, 10 miesięcy temu
3 uczestników
3 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #47736
    Sassi
    Uczestnik

    Witajcie kochani na mojej simowej wyspie 🙂 Mam na imię Sandra i będe tu prezentowała moją rozgrywkę głównie z The sims 4 kocham serię The sims i gram w nią już równe jedeńaście lat 🙂

    A tu taka kotka reprezentantka a zarazem królowa mojej wyspy! 😉

    To ja jestem tu władczynią :))) MRAU strzeżcie się! :P

    #47776
    Darkwish
    Uczestnik

    Super, czekamy na dalsze wpisy 🙂

    #47849
    Sassi
    Uczestnik

    <p style=”text-align: center;”>Dzieje rodziny Zen – początek rodu


    Zofia Zen, tak o niej tu mowa wychowała się w sierocińcu w Brindleton Bay, nie znała swoich rodziców ani swojego pochodzenia. Co do rodziny to pewne jest tylko to że miała korzenie Azjatyckie sądząc po rysach jej twarzy. Gdy miała osiemnaście lat wyjechała do San Myshuno.  Brała udział w kilkunastu castingach filmowych i udało jej się dostać do dwóch  filmów pełnometrażowych. Zarobiła na nich niezłą sumkę. Jednak nie potrafiła znieść tego miejskiego zgiełku i wróciła do spokojnego miasteczka jakim jest Brindleton Bay. Co prawda gdy była w sierocińcu twierdziła że to miasto jest wyspą nieszczęść. Teraz gdy tu powraca jako już dojrzała bardziej osoba widzi wszystko z innej perspektywy.  Dzięki swym zarobkom w mieście kupiła stary dworek Ofelii, który minimalnie wyremontowała.

    Dwa dni później zaadoptowała w miejscowych schronisku kotkę, którą nazwała Rudzia. Tak to ten kotek z obrazka na samej górze 🙂

    Przekraczając próg swego nowego domu Zofia uznała że przywita się z szkieletem rycerza stojącym na korytarzu. 🙂

    Oczarowana widokiem sztucznego mężczyzny o niezłym ciele postanowiła znaleźć podobnego tylko że żywego więc postanowiła że pójdzie do pobliskiego baru i tam może będzie taki ktoś w kim się zauroczy.

    I jak widać jej życzenie się spełniło poznaje tam przystojnego miksologa, którego Imię brzmi Don a nazwisko równie ciekawie Lothario. Młoda Zofia nie mogąca się oprzeć przystojnemu brunetowi po kilku godzinach długiej i ciekawej pogawędki zaprosiła go do swojego domostwa.

    </p>
    <p style=”text-align: center;”>Gdy kobieta i mężczyzna stali już przed budynkiem ucinali sobie pogawędki raz miłe a raz o wiele bardziej mniej przyjemne.

    Jednak w ostateczności Zofia za każde rozgniewania Dona przepraszała go mając nadzieję że będzie niedługo z nim w związku.
    Po chwili Don i Zofia wreszcie wstąpili w nie skromny próg domu Zofii.  Zofia zaraz po przybyciu zrobiła się głodna i postanowiła ugotować sobie makaron z serem, który jak na pierwszy raz wyszedł  jej nieźle. Postawiła swoje danie na blacie w kuchni po czym poszła nakarmić Rudzie. Jednak gdy wyszła na korytarz zobaczyła niecodzienny widok w swojej posesji.

    Zdumiona umięśnioną klatą Dona na którą widać patrzyła się sama kotka Rudzia szybko zabrała zwierzątko i poszła je wreszcie nakarmić do innego pomieszczenia.</p>
    <p style=”text-align: center;”>Gdy już zajęła się kociczką ta zajęła się swoimi kocimi sprawami. A Zofia postanowiła pójść po makaron, którego okazało się później na blacie w kuchni już nie było. Postanowiła więc przygotować nowy . Gdy już to zrobiła stwierdziła że zje go w sypialni bop tam najlepiej delektuje się smakiem. Gdy już przekroczyła próg sypialni zobaczyła znów niecodzienny widok.

    Tak tym widokiem był znów półnagi Don jedzący makaron z serem. Jednak widząc dziewczynę stwierdził że już jest późno i musi już iść do siebie, „Egoistyczny wariat” pomyślała po cichu Zofia jednak Don nie zważając na nią uwagii uciekł w popłochu.

    Dziewczyna po dzisiejszym dniu nie miała już nawet siły jeść makaronu i usnęła w swoim łóżku.

    Piękne widoki Brindleton Bay nazywane przez dzieci w domach dziecka wyspą nieszczęść a przez dorosłych wyspą radości, żegnają się z wami pięknym nocnym krajobrazem.

    Żegnają się z wami ale nie na długo! :D</p>

    #47930
    lena
    Uczestnik

    Jestem ciekawa, co dalej będzie się przytrafiać Zośce! 😀

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.