Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Blogi użytkowników Simowy Blog Fiolka

ostatnio zaktualizowano przez Mała Mi 5 lat, 10 miesięcy temu
8 uczestników
12 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #46119
    Fiolek
    Uczestnik

    bry.
    W końcu znalazłem normalne miejsce dla siebie 🙂 Nie jakieś fanpage, która kradną newsy, czy strony, których administracja nie wie co to wolność słowa. Whatever, chcę Ciebie powitać na moim blogu, na którym jak to nazwa wskazuje swoje przemyślenia o Simsach. Jestem jej wiernym fanem od samych jej początków i… i mam wiele więcej do napisania, ale na to nie pora teraz 🙂
    A więc zapraszam Was do śledzenia mojego bloga. c:
    Besoski, dobranoc i The Sims 4 pod poduchy!

    #46126
    Szpurcia
    Uczestnik

    Cześć! :3

    #46144
    niedzwieckyy
    Uczestnik

    Jejku chłopie, ta strona ma zaledwie parę minut a ty już znalazłeś miejsce dla siebie?.. Tu jest tyle nowości, jeszcze jest niewielu użytkowników a ty jakbyś do nieba trafił haha. Besoski

    #46150
    Fiolek
    Uczestnik

    @niedzwieckyy W porównaniu do innych simowych stron to faktycznie – trafiłem do nieba ?

    #46231
    Darkwish
    Uczestnik

    Najlepiej <3

    #46281
    GlossyGem
    Opiekun forum

    @Fiolek, bardzo nam miło z tego powodu 🙂

    #46419
    MychQQQ
    Uczestnik

    Witaj Fiolek, teraz tutaj będziesz nas „zamęczać” haha, żarcik of course, fajnie Cię widzieć ?

    #47409
    Fiolek
    Uczestnik

    bry.

    Ostatnio postanowiłem zbudować modern rezydencje dla moich simów 🙂 O nich też wkrótce opowiem, ale teraz chciałbym Wam pokazać parę zdjęć parceli w budowie 😀

     

    Jakieś propozycje? 🙂 Piszcie czy Wam się podoba 😀

    #47436
    lena
    Uczestnik

    Bardzo fajna rzeźba, jestem ciekawa efektu końcowego. Jakby nie patrzeć, masz bardzo dużo miejsca do zagospodarowania. ;d

    #54026
    Fiolek
    Uczestnik

    bry wieczór,

    W końcu znalazłem czas, aby pograć w Czwórkę! 🙂 Dziś chcę przedstawić Wam mojego SimSelfa – Philipa Riche. Co tu dużo mówić – jest on ambitny, materialistą i perfekcjonistą o aspiracji… Tosty z serem… Taak… Mniejsza. Postanowił zamieszkać w bogatej dzielnicy San Myshuno (nazwisko zobowiązuje, haha) niedaleko rodziny Fengów. Poznajcie więc Philipa:

    Postanowił zacząć pracę w Mediach Społecznościowych. Piął się górę, aż został gościem od PR-u. Droga do tego była usiana… robieniem selfie, odwiedzaniem parcel i aktualizowaniem statusu (pewnie na Dotce siedział(em))…

    Przeprowadzając się miałem nadzieję, że Fengowie są całkiem okej. HAHAHA – NIE. Wyobraźcie sobie nie spać całe noce, ponieważ Victor i Lilly się… kochają, a dzień później, gdy włączasz sobie muzykę na słuchawkach mają do Ciebie pretensje, że zbyt głośno…

    Philip pracując w mediach poznał swoją dobrą znajomą (jeszcze) – Veronique Cartier. Cóż za zbieg okoliczności, że mają niemalże identyczne cechy… A i tak ciężko do niej zagadać :c

    Philip wydaje się przyjazny na pierwszy rzut oka. Lecz jeśli ktoś z Was jest listonoszem, który nie umie wrzucić rachunków do skrzynki na listy – uciekajcie jak najdalej. Zgadnijcie komu odłączono prąd i wodę, ponieważ ktoś nie mógł znaleźć rachunków? *Tak, zdaję sobie sprawę, że mogłem komputerem i telefonem zapłacić, ale… TO MÓJ BLOG, DON’T JUDGE ME* A ZGADNIJCIE KOMU ODCIĘTO ŻYCIE, HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHHAHA, SZACH MAT LISTONOSZU!

    Udało mi się złapać go gdy akurat zamawiał sobie babeczkę z budki z jedzeniem. Padniecie gdy usłyszycie – kto dorabia jako sprzedawca jedzenia? Największy postrach Forgotten Hollow – Vlad…

    To tyle na dziś. Mam nadzieję, że spodobało Wam się to tak bardzo jak mi i czekamy na więcej! 😀 Besoski i dobranoc! 😀 The Sims 4 pod poduchy i niech Magda Gessler będzie z Wami <3 Bajo o/

    #54091
    Mała Mi
    Uczestnik

    Vlad jako sprzedawca hot-dogów? No nie wierzę xD

    #54205
    Fiolek
    Uczestnik

    Jak narzekać na płaskie obiekty to na całego 😉

    #54555
    Mała Mi
    Uczestnik

    hahaha… rozbawiłeś mnie płaskim samochodem xD

Temat ‘Simowy Blog Fiolka’ jest zamknięty dla nowych odpowiedzi.