Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Blogi użytkowników Simowy świat Małej Mi

ostatnio zaktualizowano przez Mała Mi 5 lat, 8 miesięcy temu
6 uczestników
14 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #47614
    Mała Mi
    Uczestnik

    Sama jeszcze nie wiem dokładnie co tutaj będzie dodawane. Czy jakieś ciekawe zdjęcia z rozgrywek czy cokolwiek innego dotyczącego mojej gry…. Ale mam jedno, nurtujące mnie pytanie. Jak mogę dodać avatar?

    #47622

    Poprzez Gravatar.

    Tutaj jest link do poradnika Karola:

    https://sims.arhn.eu/forum/topic/jak-zmienic-swoj-awatar/

     

    W bonusie dorzucam link do poradnika jak wstawiać zdjęcia do wpisów:

    https://sims.arhn.eu/forum/topic/jak-dodac-zdjecie-do-wpisu-poradnik/

     

    #47733
    Mała Mi
    Uczestnik

    Nie mogę dodać postu ze zdjęciem. Jak dodaje wszystko według instrukcji post się po prostu nie wyświetla. Dlaczego tak jest?

    #47739
    Hiruko
    Uczestnik

    A ta pewno dałaś zdjęciu jakiś tytuł? Jak sama chciałam dodać zdjęcie bez tytułu, to nie szło, ale zdjęcie z  tytułem nie widziało problemu 🙂

    #47973
    Mała Mi
    Uczestnik

    Tak dawałam tytuł. I jak brałam „dodaj odpowiedź” to punkt za post się dodał, ale postu samego nie widać.

    #47728
    Mała Mi
    Uczestnik

    Dziękuję Zabójczy Naleśniku xD a teraz początek.

    Chciałabym przedstawić wam Esther Burton, która bierze udział w wyzwaniu:Różnice w drzewie genealogicznym.

    1

    2

    3

    4

    5

    6

    Zasady wyzwania

    Powiem wam szczerze, że to moje pierwsze wyzwanie, które robię w The Sims i mam nadzieję, że uda nam się przejść całe. Także, zaczynamy! Ja uciekam grać i robić dla was skriny, a wy…. czekajcie i trzymajcie kciuki 😉

    #48220
    lena
    Uczestnik

    Pierwszy raz spotykam się z tym wyzwaniem, także zainteresowałaś mnie w 100%! *,* Powodzenia!

    #48235
    Xardy
    Uczestnik

    Nigdy nie słyszałem o tym wyzwaniu… Z chęcią zobaczę w twoim wykonaniu 🙂

    #48587
    Mała Mi
    Uczestnik

    Ja o tym wyzwaniu pierwszy raz dowiedziałam się z YouTube. Później wyzwanie odnalazłam na blogu (link w poście wyżej) i sama postanowiłam spróbować zagrać, ale co mnie przeraża najbardziej – nie potrafię grać ciągle jedną i tą samą rodziną rzez wiele pokoleń. Zazwyczaj nudzę się jak pojawiają się dzieciaczki, więc zastanawiam się czy dobre wyzwanie wybrałam dla siebie jak na początek.

    #54094
    Mała Mi
    Uczestnik

    No i po wyzwaniu 🙂 Niestety sev mi się zepsuł i teraz gram zupełnie inną rodzinką. Poszukuję dla nich domku, niezbyt dużego, ale z mega ogrodem i basenem. Chce zacząć siać roślinki.

    Niedługo pokaże zdjęcia.

    #54098
    ASTRA
    Uczestnik

    Pierwszy raz spotykam się z takim wyzwaniem, ale powodzenia, już OBSERWUJE 🙂

    #54152
    Mała Mi
    Uczestnik

    Przedstawiam wam Happiness Rich. Jako Nastolatka przeszkadzało jej to co robią jej rodzicę „pracując” w wielkiej korporacji, która była tylko przykrywką dla brudnych interesów. Dlatego jako młoda dorosła po osiągnięciu pełnoletności zerwała z nimi wszelkie kontakty i wyprowadziła się z domu. Teraz budując wszystko od zera postanawia żyć na własny rachunek. W końcu nazwisko do czegoś zobowiązuje…

     

    szczesliwa

    #54970
    Mała Mi
    Uczestnik

    Parę zdjęć z gry. Musiałam zmienić jej włosy bo miała w grze jakieś kijowe pasemka…. ;/ Nie wiem czemu fryzury mi się psują.

     

    1

    2

    3

    5

    dfgh

     

    #57278
    Mała Mi
    Uczestnik

    Straciłam zapał do gry

    #58307
    Mała Mi
    Uczestnik

    Różnice w drzewie genalogicznym TS4

    Wyzwanie zostało zaadoptowane do TS4 przez misslune z modthesims.

    Początek

    Stwórz Sima i przenieś go do jakiegoklwiek domu, który chcesz (wskazany jest bardziej odizolowany domek i mała parcela). Możesz też przenieść dziedzica i zacząć na nowej parceli, kiedy osiągnie wiek młody dorosły, zależy to od Ciebie, chyba że podano inaczej.

    Główne zasady:

    • Baw się dobrze.
    • Nie używaj kodów.
    • Zawartość dodatków nieoficjalnych jest dozwolona.
    • Wybierasz spadkobiercę na podstawie dowolnej metody, którą wolisz, do czasu kiedy ich cechy będą niezbędne dla danego pokolenia.

     

    1

    a to zdjęcie simki, która podjęła się tego wyzwania. trzymajcie kciuki

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.