Strona Glówna Fora INNE GRY Starsze gry The Sims Jak poprawić wydajność The Sims 3?

ostatnio zaktualizowano przez borowka 4 lata, 8 miesięcy temu
5 uczestników
4 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #52793
    Vince1994
    Uczestnik

    Ogólnie The Sims 3 uchodzi za grę żle zoptymalizowaną ale słyszałem że są jakieś programy/mody/fixy problem jest taki że gra niby chodzi płynnie ale po jakimś czasie pojawiają się problemy z zamrażaniem się czasu woda płynie/muzyka gra/ale nic nie można zrobić jakie macie metody na poprawę wydajność gry? największy problem jest islo paradise/bridgeport mój laptop nie jest wypasiony ale The Sims 4 działa bez zarzutu na wysokich detalach.

    #52794
    Evaerynth
    Uczestnik

    Jest taki mod, Overwatch. Poprawia wydajność gry, oczyszcza miasto z bugów, wyłącza urządzenia na niekontrolowanych przez gracza parcelach itp. Korzystam z tego modu od dłuższego czasu i nie zauważyłam, żeby powodował jakieś skutki uboczne w grze.

    #52823
    Ginewra
    Uczestnik

    Są jeszcze poprawione światy podstawowych miast – polegało to głównie na innym rozmieszczeniu „plam”, gdzie Sim może chodzić i gdzie kamera sięgać. Wystarczy podmienić pliki miast na te poprawione.

    #53651
    plague
    Uczestnik

    Raz na jakiś czas trzeba zrobić „zapisz jako”, bo pliki gry lubią się rozrastać i tworzyć bugi. Warto też kasować pliki cache z folderu The Sims 3.

    #73199
    borowka
    Uczestnik

    Wow, ja to mam jednak spóźnione reakcje, lol xD xD
    Ten poradnik jest tym, czego ci trzeba. Wykonaj kroki pod nr 6, a gra będzie działała szybciutko i płynnie! Sam je wykonałem i nie miałem żadnego problemu! ^^ https://weronikasims.wixsite.com/mysimsblog/poradniki

    Mam nadzieję, że pomogłem! 🙂

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.