Strona Glówna Fora STRONA I FORUM Błędy, sugestie i prośby Sugestia – Archiwum forum

ostatnio zaktualizowano przez GlossyGem 5 lat, 3 miesiące temu
3 uczestników
3 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #49594
    Hiruko
    Uczestnik

    Jest to temat bardziej przyszłościowy, zapewne „bardzo bardziej” 😛

    Już nawet teraz są wątki, które są zamknięte. Czy to ze względu na rozwiązanie problemu, czy też odrzucenie danej sugestii, z czasem dojdą również konkursy, które się już zakończyły lub tematy z pogaduch, które już od dawna nie mają „obrotów”. Utworzenie archiwum błoby dużym ułatwieniem dla przyszłego grona moderatorskiego, ale również przyszłych użytkowników, gdyż nie zawsze pamiętamy „co” a jedynie „kiedy” było to, czego szukamy. Nie byłoby wtedy przymusu przewijania przez dziesiątki stron, jak również „ożywiania” niektórych tematów na siłę (lub wręcz przeciwnie, mogłoby się okazać, że temat, który był początkowwo niewypałem mógłby później okazać się całkiem popularny i warto byłoby go z archiwum wyjąć z powrotem na światło dnia 🙂 ), czy też ciut z innej beczki – gdyby w przyszłości mogły powstać nieoficjalne konkursy między uczestnikami forum łatwo by było o znalezienie nowego tematu, gdyż wszystkie zakończone znalazłyby się już w archiwum (podobnie z błędami).

    Jestem aktywna na bardzo wielu forach i z doświadczenia wiem, że Archiwum to (jak dotąd) zawsze bardzo dobre miejsce do dodania. Nie wiem tylko, czy nie wyskakuję z tym trochę, bo równie dobrze może się przecież okazać, że jest już ono zaplanowane. Ale cóż poradzić, taki urok tajemnicy nieznanej aktualizacji 😛

    #49603
    Xardy
    Uczestnik

    Dobry pomysł, który na pewno przyda się w przyszłości.?

    #62418
    Hiruko
    Uczestnik

    Podbijam pomysł. Dlaczego? Chciałam zobaczyć co nowego w sprawie konkursu wielkanocnego i kiedy przyjdą nagrody. Temat chyba był zbyt niewygodny i został jednak usunięty. Szkoda, że dalej widoczny jest do niego link w spisie tematów (przenosi jednak do innego wątku).

    #62420
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Temat ten nie został usunięty, najwyraźniej jest to błąd forum. Usunięte tematy nie pokazują się ani na liście, ani w ostatnich odpowiedziach. Jeśli temat byłby niewygodny, zostałby usunięty chwilę po jego założeniu.

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.