Strona Glówna Fora STRONA I FORUM Błędy, sugestie i prośby Sugestia – Awatary

ostatnio zaktualizowano przez Hiruko 5 lat, 10 miesięcy temu
6 uczestników
10 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #49263
    Orzeszek
    Uczestnik

    Tak sobie myślę, że miło by było wprowadzić awatary od strony, wewnętrzne. Żeby nie było pustych ludzików, tylko, żeby każdy musiał (przynajmniej) wybrać swój awatar z kilku dostępnych. Co o tym myślicie?

    #49274
    Hiruko
    Uczestnik

    To dobry pomysł, zwłaszcza że wiele osób sceptycznie podchodzi do wiązania kilku stron ze sobą czy też hostujących zdjęcia. A nawet niech by było 20 domyślnych awatarów, nie zajmą one aż tyle miejsca, a dużo więcej osób nie będzie jedynie „?”.

    #49283
    Owx24
    Uczestnik

    Popieram. Ja sama nie mam awataru w sumie dlatego, że zawsze jakoś „bałam się” ustawiania go ? Byłam pewna że nie ogarnę jak to zrobić, ale może w końcu skoro ruszyło już forum, zrobię w końcu swojego simselfa i sobie go ustawię

    #49292
    GlossyGem
    Opiekun forum

    W tej chwili każdy może zmienić swój awatar wg instrukcji. 🙂 Opcja dodawania własnego obrazka na stronie pojawi się w aktualizacji forum „LODÓWKOWY KRÓLICZEK”. Więcej o niej już niebawem.

    #49305
    Fiolek
    Uczestnik

    Gdybyś czytał regulamin wiedziałbyś, że ta opcja pojawi się w aktualizacji „LODÓWKOWY KRÓLICZEK” 😉

    #49316
    Hiruko
    Uczestnik

    Cóż, czy tylko ja zrozumiałam, że nie chodzi o dodanie własnego awatara, a o wybór jednego z domyślnych z biblioteki? O.o”

    #49325
    Orzeszek
    Uczestnik

    Brawo, Hiruko xD

    #49332
    Fiolek
    Uczestnik

    Aaa, w takim razie faktycznie można takie coś zrobić 🙂

    #49474
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Opcji wyboru gotowych awatarów na pewno nie będzie. Każdy będzie mógł ustawić swój własny. Nie ma zatem potrzeby, aby dawać jakieś inne. Bo w sumie jaki w tym sens? 😉 Chyba nie chcemy, żeby się powtarzały.

    #49522

    Wtedy byłoby nudno. Ciągle tylko widzisz tego samego awatara, tylko, że z inną nazwą. Myślę, że ludzie ogarną jak zrobić awatara.

    #49545
    Hiruko
    Uczestnik

    To jak będzie z tobą, Naleśniczku? xD Cały czas jesteś „?” 😛

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.