ostatnio zaktualizowano przez MufinekQQ 5 lat, 11 miesięcy temu
12 uczestników
11 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #49041
    Fiolek
    Uczestnik

    Moją kolejną propozycją jest dodanie do profili… cech użytkowników. Mój koncept jest taki, aby to były cechy z The Sims 4, tak samo podzielone na kategorie i (co ważne), abyśmy nie musieli ich wybierać z list (takich jak przy aspiracji, ulubionym kolorze itd.). Wygląd menu w znacznej mierze przypominałby ten czwórkowy. Użytkownik mógłby wybrać do trzech cech + dodatkowa za aspirację (do których też miałbym w przyszłości pewne sugestie ?). Oczywiście, jeśli wyjdzie kolejne rozszerzenie i byłaby w nim kolejna, nowa cecha to rzecz jasna by ją dodać. ? Co o tym myślicie? Jestem ciekaw nie tylko opinii redakcji, ale także zwykłych użytkowników Dotki ? Mam nadzieję, że sugestia wam się spodobała ?

    #49047
    Eper
    Uczestnik

    Jestem za!

    #49062
    Makkev
    Uczestnik

    Ciekawy pomysł! Jestem za!

    #49066
    Pquest
    Uczestnik

    W sumie wcześniej w informacjach o redaktorach było takie coś. Pomysł dobry, sam początkowo myślałem, że będzie takie coś od razu na profilach. Jestem za!

    #49072
    Xardy
    Uczestnik

    Jestem jak najbardziej za! Już wiem jakie cechy sobie dam 😀

    #49077
    SimPaulina
    Uczestnik

    Tak! Świetny pomysł! ?

    #49084
    Zocha Dzban
    Uczestnik

    To był mój pomysł haha ? No ale popieram ??

    #49111
    Evana
    Uczestnik

    Popieram! Świetny pomysł 😀

    #49179
    Hiruko
    Uczestnik

    Czyli innimi słowy opisuje

    my siebie za pomocą cech, tak jak to miało miejsce w społeczności TS3? Nie jest to taki głupi pomysł, zakładając, że trzy cechy to wystarczająca iloś. Gdzie wiem, że chodzi tu po prostu o imitowanie charakteru sima.

    #50440
    xxKEBSONxx
    Uczestnik

    Fajny pomysł!! Jestem za!

    #50473
    Kasiunia
    Uczestnik

    Super pomysł!

    Popieram 🙂

    #50757
    MufinekQQ
    Uczestnik

    Świetny pomysł 😀

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.