Strona Glówna Fora STRONA I FORUM Błędy, sugestie i prośby Sugestia – prywatne wiadomości

ostatnio zaktualizowano przez Laiczi 5 lat, 11 miesięcy temu
6 uczestników
6 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #49086
    Zocha Dzban
    Uczestnik

    Według mnie, mogłoby się pojawić coś takiego jak prywatne wiadomości (dodane wraz z dodawaniem do znajomych). Użytkownicy, którzy np. nie posiadają jakiegoś komunikatora mogliby się komunikować przez prywatne wiadomości lub tworzyć grupy 🙂

    #49101
    Eper
    Uczestnik

    Wydaję mi się,że to jest rzecz,która prędzej,czy póżniej zostanie wprowadzona 😀

    #49114
    Evana
    Uczestnik

    Tylko, żeby nie były to wiadomości widmo… na wielu komunikatorach czy forach jak napiszesz do kogoś wiadomość, a później wyłączysz to okienko to już tych wiadomości przeczytać nie możesz. A ja często niechcący to klikam (lub z przyzwyczajenia) i później nie pamiętam, co pisałam jak ktoś już mi odpowie. xD Coś jak fb czy gg – tam wiadomości nie znikają.

    #49120
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Dziękujemy za sugestię 🙂 Ta funkcja jest już zaplanowana i zostanie wprowadzona w kolejnej, dużej aktualizacji forum. Te ulepszenia są na tyle ważne, że każda z paczek dostała swoją nazwę. Pierwsza to „LODÓWKOWY KRÓLICZEK”. Więcej opowiem Wam o tym w kolejnej części „Zajrzyj do środka”. 🙂 Ale tak, wiadomości będą.

    #49371
    Zocha Dzban
    Uczestnik

    @Evannesca dokładnie. Ciągle piszę z kimś na snapie i po dwóch minutach ktoś mi odpowiada, a ja nie pamiętam co napisałam

     

    @Karol nie mogę się doczekać ?

    #50074
    MychQQQ
    Uczestnik

    Jestem jak najbardziej za PW, brakuje takiej opcji.

    #51288
    Laiczi
    Uczestnik

    Nie mogę się doczekać w takim razie tej aktualizacji! Chciałam dać nowy temat o tym samym temacie, ale (jak przystało na obywatela DOTsim 😀 ) przejrzałam, czy już go nie było. I całe szczęścię 😛

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.