Strona Glówna Fora INNE GRY Starsze gry The Sims [The Sims 1] Twoja opinia!

ostatnio zaktualizowano przez SimPaulina 5 lat, 10 miesięcy temu
7 uczestników
6 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #49108
    Fiolek
    Uczestnik

    Jakie macie zdanie o pierwszej części 'simsów’? 😀 Od tego czasu bardzo dużo się zmieniło! Mieliście jakąś swoją ulubioną rodzinę? 😀 Tutaj się podzielcie swoją opinią 😉 Ja mogę powiedzieć, że 'jedynka’ była pierwszą grą, którą widziałem na oczy ?Często wracam do niej z sentymentem 😉

    #49110
    Makkev
    Uczestnik

    Bardzo fajnie się moim zdaniem gra, tylko potrzeby za szybko schodzą :/

    #49112
    Marcin
    Uczestnik

    Pierwsza odsłona The Sims, tak jak w Twoim przypadku była pierwszą grą, w którą kiedykolwiek zagrałem. Bardzo miło wracam do tych czasów, chociaż było to już bardzo dawno. Wydaje mi się, że była to bardzo innowacyjna gra jak na tamte czasy. Mi osobiście grało się bardzo dobrze. Moim ulubionym dodatkiem do „jedyneczki” była Gwiazda. Zawsze kręciły mnie rozszerzenia o tej tematyce. Moją ulubioną rodziną byli Ćwirowie, chociaż zawsze bałem się duchów, które nocą plątały się po ich posiadłości.

    #49158
    GuruGnap98
    Uczestnik

    Jest to cudowne wspomnienie mojego dzieciństwa <3 Pamiętam, że moją pierwszą rodziną, którą grałem byli Ćwirowie. Bardzo często w nie grałem razem z moją kuzynką i ścigaliśmy się, kto będzie mieć ładniejszy dom i najwięcej hajsów. Niestety ona wygrywała, bo ja już byłem nie ogarnięty życiowo, kiedy miałem 6 lat xD Jak teraz wracam do tej części to nie mogę wyjść z podziwu jaki cudowny panuje w niej klimat. Ten genialny i również klimatyczny soundtrack, humor, który tam jest, oraz, że ta gra stawia przed nami wyzwanie. Pierwsza część simsów na zawsze w mym serduszku <3

    #51879
    Ayano
    Uczestnik

    TS1 wspominam z ogromnym sentymentem. Mimo że miało kiepską grafikę, a simy wyglądały jak kukiełki (chociaż na tamte czasy taka grafika w takiej grze była czymś), to grało się w nią świetnie i można było przesiedzieć przy niej godzinami. Od razu podbiła moje serduszko.

    #52236
    Evaerynth
    Uczestnik

    Swoją przygodę z serią zaczynałam w momencie, gdy wyszła druga część. W pierwszą miałam okazję pierwszy raz zagrać dopiero jakiś czas temu (gdy wyszła już czwarta). Może gdybym zagrała w to kilkanaście lat temu, to by mi się podobało tak, jak inne części, ale prawda jest taka, że grafika i ograniczone możliwości były dla mnie nie do przejścia. 😀 Po długotrwałym graniu w trzecią i czwartą część już nawet niedawny powrót do drugiej był trudny. Co ten postęp robi z ludźmi… a przynajmniej ze mną. 🙂

    #53553
    SimPaulina
    Uczestnik

    Ach jedyneczka ???

    Ukochana gra mojego dzieciństwa. Gdybym mogła ją zainstalować na obecnym komputerze, od razu bym to zrobiła. Jako dziecko nie zauważyłam szybkiego spadku potrzeb. Zazwyczaj dorabialam Simom pieniądze i wysylalam ich na ciągłe wakacje ? moim ulubionym dodatkiem były Wakacje właśnie i Randka. Pamiętam jaka urocza była możliwość kupienia swojej sympatii słodyczy lub kwiatów ? Ta gra miała swój klimat i było w niej co robić. Fajnym dodatkiem była też Gwiazda, chociaż zazwyczaj utknelam na poziomie 2,5 gwiazdki i nie mogłam ruszyć dalej ? Abrakadabra to dodatek, którego się trochę bałam. Przerażała mnie muzyczka podczas wczytywania Abrakadabrowa ? latałam tam tylko po składniki do ciasta.

    Chętnie powrocilabym do tamtych czasów, tylko po to, żeby jeszcze raz zagrać w tę cudowną grę 😉

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.