Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Porozmawiajmy o grze The Sims 4 na konsole – ktoś gra?

ostatnio zaktualizowano przez Agnes 5 lat, 10 miesięcy temu
2 uczestników
4 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #52020
    Agnes
    Uczestnik

    Witajcie moi drodzy 🙂

    Jest już nas ponad 1000 więc postanowiłam w końcu zapytać, może znajdzie się w naszej społeczności osoba jak ja, która gra w The Sims 4 na konsole? Jeśli tak to jakie są wasze opinie i doświadczenia?

    Ja gram na PlayStation 4, bo mój laptop jest ze średniej półki, nie jest w stanie uciągnąć pełnej kolekcji The Sims 2, więc nie chciałam ryzykować inwestowania w dodatki na PC, no a laptopa szybko zmieniać nie będę 😉 Podstawa śmiga, ale co by było gdybym dołożyła dodatki, tego nie wiem. A że Mąż jest fanem grania na PS4 postanowiłam spróbować i simsami na konsoli i mimo dużych obaw, bo nigdy wcześniej nie grałam na konsoli jestem bardzo zadowolona.

    Jedyne czego mi brakuje to Galeria no i do tej pory dopiero okrojona ilość dodatków jest dostępna również na konsolę, a szukanie jakichkolwiek informacji kiedy czego można się spodziewać spełza na niczym.

    Więc jak kochani, jest ktoś kto tak jak ja gra w The Sims 4 na konsoli.

    #52094
    Vince1994
    Uczestnik

    Nie wiem nie gram na konsoli ale z tego co wiem to na PC jest więcej dodatków/pakietów/akcesorii tak w ogóle to co to za laptop który nie potrafi uciągnąć pełnej kolekcji The Sims 2 ? ja też mam średniej klasy laptopa a The Sims 4 działa mi bez problemu na wysokich detalach jedynie wygładzanie krawędzi niskie reszta wysokie i włączony tryb laptopa The Sims 3 trochę przycina ale ta się grać The Sims 2 odpalisz nawet na komputerze z 2001/2002 tylko jeśli masz nowy komputer musisz wgrać Graphic Rules Maker.

    #52110
    Agnes
    Uczestnik

    O tym programie nie słyszałam, przetestuję z przyjemnością. Laptop był kupiony w zeszłym roku, nie był z tych najtańszych, ale nie jest to super laptop do gier, The Sims 4 i The Sims 3 chodzą podobnie jak u Ciebie oczywiście sama podstawa, no może The Sims 4 na wysokich/średnich, a The sims 3 na niskich ustawieniach, nie sprawdzałam jak to wygląda z dodatkami. Dla mnie płynność gry i wysoka grafika jest niesamowicie ważna, dlatego wolę moje Ultra na konsoli niż niższe na laptopie, mimo że jeszcze nie wszystkie rozszerzenia dostępne są na konsole 🙂 Z resztą laptopa wolę traktować jako narzędzie pracy. Owszem wiem, że na konsole wyszło mniej dodatków/pakietów/akcesoriów, ale powoli kolekcja jest uzupełniana i byłam tego świadoma. Poza tym nie był to post by czepiać się mojego laptopa 🙂 chciałam zobaczyć czy poza mną w naszej społeczności gra ktoś w wersję konsolową. Sama do tej pory grałam w simsy na PC, ale była to stacjonarka o lepszych parametrach.

    #52113
    Vince1994
    Uczestnik

    Ja mam wszystkie dodatki/pakiety/akcesoria do The Sims 4 i gra chodzi mi dobrze na tych ustawieniach co podałem jedynie dłużej się wczytuje obawiałem się dodatku psy i koty ale na szczęście działa ok a mam tylko 4gb ramu oczywiście nie dam ci gwarancji że u ciebie będzie dobrze działała ale u mnie The Sims 4 działa lepiej od GTA 4 z 2008 a o GTA 5 to ja mogę zapomnieć.

    #54800
    Agnes
    Uczestnik

    Rozumiemnikt przecież nie da mi takiej gwarancji i od nikogo jej nie wymagam, piszę o decyzji którą podjęłam i jestem po prostu ciekawa czy ktoś w naszej społeczności gra również w Simsy na konsoli. Nie widzę sensu w dalszym ciągu analizowania mojego laptopa 🙂

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.