Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Pogaduszki Ulubiona Bajka

ostatnio zaktualizowano przez ASTRA 5 lat, 8 miesięcy temu
16 uczestników
17 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #50394
    Kasiunia
    Uczestnik

    Jaka jest Wasza ulubiona bajka z dzieciństwa? 🙂

     

    Moja to Muminki i Czarodziejka z Księżyca ?

    #50397
    Pixeel
    Uczestnik

    Ciężko wskazać bajki z dzieciństwa, tym bardziej, że teraz już ich nie oglądam i nie lubię. Ale myślę, że bardzo lubiłem Smerfy, Krecika i Koziołka Matołka. A gdy byłem starszy to kochałem Spongeboba, Johnego Bravo i Labolatorium Dextera ?

    #50414
    Kasiunia
    Uczestnik

    @pixeel

    Johny Bravo i Laboratorium Dextera… tez oglądałam! 😉

    #50670
    MychQQQ
    Uczestnik

    Muminki uwielbiałam a nawet chwilami bałam, poza tym jako dziecko kochałam oglądać bajki Disneya. Teraz jest tego pełno, a za czasów naszego dzieciństwa kiedy leciały takie bajki to było wydarzenie 😀

    #50717
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Pokemon oczywiście 🙂

     

    Z dawnych czasów to również: Atomówki, Krowa i Kurczak, Dexter, Teen Titans, Ben 10, Gęsia skórka

    #50760
    Milah.
    Uczestnik

    Ja się wychowałam na starej wersji My Little Pony albo Mario Bros haha! Dodatkowo wszystko to, co leciało na Cartoon Network albo Fox Kids – o ile dobrze pamiętam nazwę tego drugiego.
    Kreskówki te same, co powyżej – z wyjątkiem Muminków, nigdy nie rozumiałam ich fenomenu i nie zrozumiem! 😀

    A najlepsze było, uwaga, uwaga…

    g

    #51194
    Darkwish
    Uczestnik

    Gęsia skórka <3

    Za dziecka siostra mnie katowała Kucykami Pony, a ja ją Gumisiami. Teraz moją miłością jest Herkules i wszystkie piosenki z tej bajki 😀

    #51196
    Milah.
    Uczestnik

    Ojej, piosenki z Herkulesa są świetne! Z Mulan również mi się podobają, polecam zobaczyć na YT ich wykonanie przez Accantusa. Może Ci się spodoba. 😀

    #51345
    Laiczi
    Uczestnik

    Nie wiem, czy ulubiona, ale polecam „Piorun” – tak się bodajże nazywał 😀

    #51556
    Ayano
    Uczestnik

    Dragon Ball zdecydowanie. Smerfy też bardzo lubiłam. No i oczywiście Król Lew i Mulan. 🙂

    #52321
    Evaerynth
    Uczestnik

    Ja najbardziej lubiłam „Świat według Ludwiczka”, głównie za humor. 😀 Do „Simpsonów” też mam sentyment.

    #53331
    Przemek
    Uczestnik

    Może i nie jestem jakoś stary, ale nałogowo oglądałem „Super cyfry”

    #53332
    SimPaulina
    Uczestnik

    Kubuś Puchatek to moja ukochana bajka z dzieciństwa <3 poza tym lubiłam Muminki, a potem to bajki z Cartoon Network: Atomówki, Ed, Edd, Eddy, Chojrak 😉 swoje lata mam, ale lubię też Pingwiny z Madagaskaru

    #53334
    Shakuahi
    Uczestnik

    #53339
    Klauduu
    Uczestnik

    Moją ulubioną bajką z dzieciństwa były Atomówki oraz Kubuś Puchatek 🙂

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 18)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.