Strona Glówna Fora INNE GRY Starsze gry The Sims Ulubiona seria The Sims

ostatnio zaktualizowano przez Korgiś 4 lata, 3 miesiące temu
15 uczestników
16 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #50421
    Kasiunia
    Uczestnik

    Jaka jest Wasza ulubiona seria The Sims? 🙂

    #50424
    Vince1994
    Uczestnik

    1.The Sims 4

    2.The Sims 3

    3.The Sims 2

    4.The Sims 1

     

    #50425
    Mariq
    Uczestnik

    The Sims 4! Oczywiście

    #50426
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Kochani 😉 Żeby przypadkiem nie złamać regulaminu – postarajcie się nieco rozwijać swoje wypowiedzi.

    #50427
    Vince1994
    Uczestnik

    Serio tak uważasz? myślałem że jestem jedyną osobą na świecie która uważa 4 za najlepszą część.

    #50434
    MufinekQQ
    Uczestnik

    Ja też uważam, że The Sims 4 jest najlepsze. Gra mi się w nią najprzyjemniej i jak dla mnie jest tam sporo rzeczy do roboty. Ma najładniejszą grafikę, Cas i tryb budowania są świetne i rozgrywka mi się podoba. Rozszerzenia są strasznie rozdrabnianie co jest jak dla mnie największym minusem gry.

    #50435
    Remczak
    Uczestnik

    Moją ulubioną serią the sims jest oczywiście dwójeczka! Na drugim miejscu jest the sims 3 i 4. The sims 1 niestety nie mogę ocenić gdyż nie posiadam.

    #50439
    Herbatnikowa
    Uczestnik

    Moja klasyfikacja:

    1.The Sims 3

    2.The Sims 2

    3.The Sims 4

    4.The Sims 1

    #50441
    Hiruko
    Uczestnik

    Zdecydowanie najlepsza jest trzecia część. Może i ma dłuższe ekrany ładowania, ale można przecie ten czas wykorzystać – to nie stawianie windowsa 10 😛 Lagów u mnie nie było, bug może jedne lub dwa… Może, bo nie pamiętam żadnego. Czwórka jest z dwójką na drugim miejscu, na trzecie wrzucam historie (wszystkie) wraz ze średniowiecznymi simsami.

    Czwórka moim zdaniem jest zdyt odrealniona od codzienności, żeby była najlepszą w serii gier symulujących życie + łatwo ją wymaksować, nbo może poza 100 pokoleń w jednej rodzinie. Co do szczegółowej mojej opinii na ten temat, kiedyś się rozpisywałam, teraz już mi się nie chce.

    Dwójka z kolei miała pewne braki, które trójka pięknie uzupełniła oraz poszerzyła możliwości dwójeczki, więc werdykt chyba prosty do odgadnięcia.

    W pierwszą serię niestety nie miałam okazji zagrać i teraz kombinuję, jak ten przysłowiowy koń pod górę, żeby móc uczciwie poznać grę, ale chyba pozytywnego wyniku tych starań się nie doczekam, póki nie znajdę kogoś z łódzkiej lub warckiej gminy województwa łódzkiego ;-;

    #50449
    Eper
    Uczestnik

    TS 2 i TS3 ? W TS4 gram, ale nie przepadam xd

    #50456
    xxKEBSONxx
    Uczestnik

    Moją ulubioną serią jest The Sims 3 dlatego, że jest otwarty świat, wiele karier, konie, przyszłość i wiele innych genialnych rzeczy!!!

    #50467
    Kasiunia
    Uczestnik

    Moja klasyfikacja 🙂

    1.  The Sims 2

    2. The Sims 1

    3. The Sims 4

    4. The Sims 3

    🙂

    Dwójeczka jest moją ulubioną, gdyż spędziłam z nią długiee godziny 🙂

    #50522
    Maja
    Uczestnik

    Według mnie najlepszą częścią zawsze była i będzie 3. Otwarty świat,rozbudowany CAS , późniejsze dodatki…fakt wczytywanie to była masakra ale nic nie przebije trójki

    #51747
    Ayano
    Uczestnik

    Moją ulubioną na ten czas częścią jest TS4. Rozgrywka jest już w miarę okej, ale to, co podoba mi się najbardziej – grafika, a przede wszystkim tryb budowania i CAS. Dzięki 4 pokochałam budowanie domów, a w CASie mogę siedzieć godzinami. Lubię mieć wszystko dopieszczone, żeby było idealnie.

    Na drugim miejscu jest TS2. Mimo że dawno w nią nie grałam, to bardzo mile ją wspominam. Bogata rozgrywka przydałaby się w TS4.

    Na trzecim miejscu TS3, a na czwartym TS1.

    #52240
    Evaerynth
    Uczestnik

    Mój ranking wygląda tak:

     

    1. „The Sims 3”

    2. „The Sims 4”

    3. „The Sims 2”

    4. „The Sims 1”

     

    Nad trzecią częścią spędzałam (i nadal spędzam) najwięcej czasu. Moim zdaniem ma najlepszy klimat, daje najwięcej możliwości i pozwala na największą indywidualność – ma otwarty świat, tworzenie stylu, mnóstwo otoczeń… Wszystko też jest jakieś takie bardzo rozbudowane, przynajmniej w moim odczuciu. Czwarta część ma bardzo ładną grafikę, system emocji też jest ciekawy i jest takim „powiewem świeżości”. No i pierwszy raz można chodzić z Simami do pracy. Druga część jest fajna i dawniej spędzałam nad nią dużo czasu, ma też niewątpliwie ten stary klimat serii, ale moim zdaniem w porównaniu z następcami wypada już trochę blado. Na temat pierwszej części napiszę tylko tyle, że grałam w nią dopiero niedawno i zapewne z racji braku sentymentu zupełnie mi nie podeszła – grafika sprzed kilkunastu lat i mało możliwości mnie nie przekonały do tej gry. Ot, była dobra i „przełomowa”, ale w swoich czasach.

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 17)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.