Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Modyfikacje Ulubione modyfikacje

ostatnio zaktualizowano przez Marcin 2 lata, 8 miesięcy temu
27 uczestników
30 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #44217
    Marcin
    Uczestnik

    Jakie są wasze ulubione modyfikacje? Może są takie, bez których nie wyobrażacie sobie waszej rozgrywki? Od jak dawna ich używacie? Z ciekawością czekam na wasze odpowiedzi. 🙂

    mody

    #44249
    Darkwish
    Uczestnik

    Nie gram bez modyfikacji na większą ilość kolumn w CAS, używam ją odkąd się pojawiła 🙂
    https://i.imgur.com/Qh3y3JF.jpg

    #46202
    Rika
    Członek

    Ja mam słabość do fryzur, ale jak tak teraz o tym myślę, to nie dlatego, że te w grze były jakieś brzydkie. Nigdy po prostu nie było mojej fryzury… :/

    #46380
    SoHood
    Uczestnik

    ja mam dwie ulubione modyfikacje bez których nie mogłabym zagrać: rzęsy od KIJIKO i mod na likwidowanie rzęs od EA 😀

    #46449
    Simowe Ciastko
    Uczestnik

    Nie wyobrażam sobie gry bez rzęs i skinów. Bez reszty przeżyje, no i może bez MCCC

    #46493
    Fiolek
    Uczestnik

    W życiu trzeba mieć priorytety 😉 W simsach są to:
    – MC Command Center
    – CC z urządzeniami od Apple
    – Extreme Violence, bo czemu nie ?
    Jakoś bez CC z do CAS i trybu budowania umiem sobie poradzić ?

    #46503
    Hiruko
    Uczestnik

    Moje motto w TS4 to: Teraz i zawsze i na wieki wieków MCCC. Bez tego nawet bym nie włączyła gry po raz kolejny. Reszta to kilka fryzur i ubrań, zwykłe uzupełnienie męskiego CAS, ale bez tego da się grać.

    #46562
    Xardy
    Uczestnik

    Moją ulubioną jest chyba MC Comand Center. Daje bardzo szeroki zasób możliwości i czasem zastępuje mi kody.

    #46585
    Chris
    Uczestnik

    Szczególnie lubię fryzury rzadziej ubrania, bo nie potrafię szukać takich, które by mi odpowiadały. Poza tym lubię MC Command Center i Extreme Violence (tak, wiem że to dośc mroczne).

    #47027
    Flowerlady
    Uczestnik

    Moja ulubiona modyfikacja to chyba ta gdzie losowe cechy sa nadawane potomkom 😀 Dodaje to nieco losowosci do gry 😛 „Random Traits & Aspirations” Polecam!

    #47043
    Hiruko
    Uczestnik

    @Flowerlady Nawet o tym nie wiedziałam! O.O To jest genialne, koszmarnie mi się już nudziły te „moje” dzieciaki (a później i dorośli), bo zauważyłam, że charaktery miałam niemal schematyczne ;-;

    #47381
    Franklin
    Uczestnik

    Bez MCCC i modów na kontakty i kaloryfery 😀

    #47449
    zuzia
    Uczestnik

    Najbardziej lubie  MC Command Center , ubrania . Bez fryzur da sie przeżyć  ale i tak mam ich troche .

    #47497
    Nacia?
    Uczestnik

    Oczywiście w mojej rozgrywce nie może zabraknąć MC Command Center, skinów, rzęsyp, ubran i fryzur ! 😀

    #47514
    Herbatnikowa
    Uczestnik

    MCCC i basenik dla małych dzieci.

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 31)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.