Strona Glówna Fora INNE GRY Starsze gry The Sims Ulubiony dodatek do The Sims 2?

ostatnio zaktualizowano przez SimPaulina 5 lat, 10 miesięcy temu
9 uczestników
8 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #49228
    Nacia?
    Uczestnik

    Pierwszym moim zakupionym dodatek do The sims 2 były zwierzaki! Zakochałam się w nich bez pamięci i to jednak do tego dodatku mam największy sentyment i mogę powiedzieć, że jest moim ulubionym. A jaki jest wasz ulubiony dodatek do The sims 2?

    #49230
    Hiruko
    Uczestnik

    Grę The Sims 2 miałam niedługo po premierze, jednak nie byłam w stanie się w nią wciągnąć. Podchodziłam kilka razy, ze znajomymi, z tatą i nic. Na święta dostałam dwa dodatki: Cztery Pory Roku i Zwierzaki. Gdy teraz o tym pomyślę, to było bardzo ryzykowne zagranie (hehe ;P), zwłaszcza że w domu się wtedy nie przelewało i podstawowa gra wydawała się niewypałem. Na szczęście ta passa nie przeszła dalej, a te dwa dodatki sprawiły, że pokochałam serię! Oba są moimi ulubionymi i nie wyobrażam sobie gry bez nich, nie zależnie od numeru serii (nad czym obecnie ubolewam), gdyż dodają jedne z najbardziej niezbędnych elementów rozgrywki, gdy przychodzi do symulacji życia.

    #49247
    Marcin
    Uczestnik

    Moimi ulubionymi dodatkami do The Sims 2 są Podróże, Osiedlowe Życie i Własny Biznes. Nie umiem niestety wybrać jednego.  Wszystkie trzy są dla mnie interesujące i wciągające. Ogólnie jeżeli chodzi o dwójeczkę, to do każdego rozszerzenia wracam z ogromnym sentymentem i potrafię grać nimi godzinami 🙂 .

    #49709
    Nira
    Uczestnik

    Dla mnie najlepszym dodatkiem do dwójki jest Własny biznes, dodaje on naprawdę fajną mechanikę prowadzenia naszego dochodowego przedsiębiorstwa, szkoda, że sklepy z czwórki nie są tak fajne jak te z dwójki.

    #49817
    Herbatnikowa
    Uczestnik

    Nocne Życie. Kocham Przedmieście.

    #49861
    Kayente
    Uczestnik

    Nie potrafię wybrać jednego, ale taka moja topka to Na Studiach, Podróże i Cztery pory roku. Nie wyobrażam sobie grać bez tych trzech. 😀

    #50060
    Agnes
    Uczestnik

    Dla mnie druga seria gry jest w dalszym ciągu chyba tą najlepszą. Do trójki kompletnie się nie przekonałam, a czwórka daje radę. Moimi ulubionymi dodatkami do The Sims 2 były: Zwierzaki, Cztery Pory Roku i Osiedlowe Życie.

    #52238
    Evaerynth
    Uczestnik

    Jeden dodatek ciężko wybrać, ale dwa już łatwiej: „Własny biznes” i „Cztery pory roku”. Druga część to jedyna, w której lubiłam prowadzić Simami biznes i uważam, że w tej części miało to najwięcej uroku i było najfajniej rozwiązane. Z jakiegoś powodu najbardziej lubiłam tworzyć sklepy z meblami. 😀 No i pamiętam, jak cieszyły mnie zmiany pór roku, te zabawy w śniegu i opalanie nad basenem.

    #53547
    SimPaulina
    Uczestnik

    Mój top 3:

    3. Osiedlowe życie – kocham apartamenty i trochę szkoda, że w 4 tak nie działają (brak ekranów ladowania przy odwiedzaniu sąsiadów). Poza tym mnóstwo nowych obiektów np. skladane łóżko, place zabaw.

    2. Podróże – cudowne 3 miejscówki do odwiedzania. Moją ulubioną była oczywiście wyspa, na której spędzałam rodzinne wakacje lub podróże poślubne. Fajnie były pamiątki, kąpiele w oceanie, możliwość nauczenia się miejscowych powitań i tańców. Ciekawe były też 3 tajne parcele. Brakuje mi takich wakacji w TS4, chociaż przyznaję, że dżungla daje radę.

    1. Cztery Pory Roku – mój pierwszy dodatek. Pamiętam do dziś jak cudownie było odkrywać możliwości pór roku. Zaśnieżona okolica albo spadające liście… Ogrodnictwo i rangi miały swój urok. Możliwość robienia soków, nowe stroje, opalanie się, lepienie bałwanów… długo by wymieniać. Pory roku wprowadziły urok i realizm do gry i mam nadzieję, że w 4 będzie tak samo. Chociaż nie warto się nastawiac, bo można się rozczarować 😉

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.