Strona Glówna Fora INNE GRY Starsze gry The Sims Ulubiony dodatek z całej serii The Sims

ostatnio zaktualizowano przez ArtSim 4 lata, 10 miesięcy temu
17 uczestników
16 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #47639
    Nira
    Uczestnik

    Jaki jest wasz ulubiony dodatek ze wszystkich serii The Sims?
    Moim ulubionym dodatkiem jest The Sims 3 „Wymarzone podróże”. Dodatek ten jest mega dopracowany, wprowadza wiele nowości i bardzo dużo wspaniałych godzin gry. Temat podróży to moja ulubiona cześć simsów, ponieważ w życiu również jestem miłośniczką podróży. To rozszerzenie wzbogaciło naszą grę o nowe umiejętności, trzy miejsca wakacyjne, wspaniałe przygody, nową postać nadnaturalną i wiele więcej. Myśląc o takim dodatku aż szkoda patrzeć na mniej dopracowane dodatki do czwórki.

    #47646
    Marchi
    Uczestnik

    Lubię Rajską Wyspę ??

    #47670
    Herbatnikowa
    Uczestnik

    Studenckie Życie jest super

    #47672
    FlameBerry
    Uczestnik

    Moim ulubionym dodatkiem do simsów jest Abrakadabra. Przede wszystkim Kościlda ? Jestem fanką pomocy domowej szkieletowej. Wprowadza magię, która daje tyle możliwości… Trzeba polować na różne sposoby na wiele składników poprzez minigierki, wymieniać się z handlarzami i kupować za specjalną walutę, którą można zarobić albo przez dawanie pokazów magicznych albo sprzedawać wytworzone przez siebie składniki. Generalnie zawsze zbieram magimony, żeby przeprowadzać się jak najszybciej do dzielnicy Abrakadabrowa. Można również wygrać te pieniądze w magicznym pojedynku na arenie. A żeby jeszcze było mało można jeszcze hodować smoki ? Wspaniały dodatek…

    #47706
    Xander
    Uczestnik

    The Sims Abrakadabra

    The Sims 2 Cztery pory roku

    The Sims 3 Nie z tego świata

    The Sims 4 Psy i Koty (jak na razie)

    #47727
    alfiegeld
    Uczestnik

    The Sims 3 Studenckie Życie. Zdecydowanie mój all time favourite. Będę się bardzo cieszyć jak zrobią jakiś dodatek ze studiowaniem do czwórki.

    #47771
    Mars
    Uczestnik

    Cztery pory roku do trójki zdecydowanie <3 Nadal mi się nie znudził, a wyszedł już dosyć dawno temu 😛

    #47823
    Pixeel
    Uczestnik
    • TS1 – Balanga
    • TS2 – Na studiach
    • TS3 – Wymarzone Podróże
    • TS4
    #47828
    Cold
    Uczestnik

    The Sims 2 Czas Wolny

    Niestety w The Sims 3 odpowiednik tego dodatku się nie pojawił – miałem nadzieję, że będzie to przedostatni lub ostatni dodatek, ale tak się nie stało.

    Bardzo spodobały mnie się interakcje związane z hobby, a w szczególności pasja natury.

    Lubię też Pokolenia z Trójki i Wakacje z Jedynki, ale nie tak bardzo jak Czas Wolny 🙂

    #47870
    Przemek
    Uczestnik
    1. Sims 2 Osiedlowe życie
    2. Sims 3 Rajska wyspa
    3. Sims 4…jeszcze żaden mnie pozytywnie nie zaskoczył
    #47892
    xxKEBSONxx
    Uczestnik

    The Sims 3 – Cztery Pory Roku

    The Sims 4 – Psy i Koty

    #48008
    MufinekQQ
    Uczestnik

    The Sims 1 – nie grałam, ale z tego co widziałam na Simspedi i YouTubie to Abrakadabra

    The Sims 2 – Czas Wolny, Osiedlowe Życie

    The Sims 3 – Studenckie Życie, Rajska Wyspa, Cztery Pory Roku i Wymarzone Podróże

    The Sims 4 – Miejskie Życie (jak na razie) – dodatek, A ulubione rozszerzenie Przygoda w Dżungli

    #48121
    Kayente
    Uczestnik

    Hmm..

    W jedynce najbardziej lubię abrakadabra, spędziłam na zabawie z tym dodatkiem najwięcej czasu.

    W dwójce jest mi ciężko wybrać, kocham z całego serduszka każdy dodatek do tej generacji, chociaż swego czasu najbardziej lubiłam Na Studiach.

    W trójeczce uwielbiam Wymarzone Podróże i Pokolenia, moje must have.

    A jeżeli chodzi o czwórkę, to żaden dodatek mi za bardzo nie pasuje.

    Jednak gdybym miała wybrać jeden dodatek ze wszystkich części, to nie dałabym rady.. Za trudne to 😀

    #48262
    Evaerynth
    Uczestnik

    Najbardziej przypadł mi do gustu jeden z dodatków do trzeciej części serii,  mianowicie „Nie z tego świata”. Podoba mi się w nim naprawdę wszystko – różnorodność i dopracowanie postaci nadnaturalnych, nowa rozgrywka (umiejętności do rozwijania, aktywności związane z szeroko pojętą magią), klimatyczne przedmioty, no i cudowne Moonlight Falls.

    #48447
    Milah.
    Uczestnik

    Ze wszystkich?
    Hm, z pierwszej odsłony na pewno Abrakadabra. Szkoda, że nie wrócili do tego motywu w żadnej innej serii, dałabym nawet i pięć stów za to, by móc znowu się z kimś pojedynkować albo próbować usunąć wszystkie małe lub większe chmurki!
    W drugiej części z kolei pokochałam Własny Biznes. Moim zdaniem to jak do tej pory żaden tego typu dodatek nie był tak udany jak w TS2. 😉
    W trzeciej… tu o dziwo nie mam faworyta. Na pewno polubiłam Zostań Gwiazdą i Po zmroku.
    A w czwartej? Miejskie życie. Festiwale, nowe jedzonko, możliwość wynajmowania mieszkania i wiecznego użerania się z sąsiadami, którzy przecież nie mają tak nudnego życia jak my i uwielbiają się bawić – no rewelacja. 😀

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 17)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.