Ulubiony twórca modyfikacji

Główna Fora The Sims 4 Modyfikacje Ulubiony twórca modyfikacji

• IgusPospolitus
    1 tydzień, 1 dzień temu #

Jest wiele twórców modyfikacji, którzy goszczą w naszych folderach, jednocześnie urozmaicają nasze gry, ale który jest waszym ulubieńcem?

Osobiście jestem dużą fanką MXIMS’a. Jego prace świetnie wyglądają na tle gry, są uniwersalne i po prostu są piękne! 😀

Simsiak

Wszystko co z Lana CC finds  <3

Peacemaker mym życiem

Alicja

Wiele rzeczy z maxis match uwielbiam, ale do gustu przypadły mi szczególnie prace sondescent. Kiedy jeszcze używałam alphy bardzo lubiłam serenity, zresztą wciąż mam kilka cc od niej/jego.

Jeśli chodzi o modyfikacje, to nie mam ulubionych twórców, tylko małą listę modów (maslomaslanecowogole); mccc (ze wszystkimi flavorami, a co tam), graycurse – random traits and aspirations (wydaje mi się, że ten był nawet w Modnym piątku), ohmysims – world name changer i fuzja modów na polskie nazwiska Merty i Levkoni 😀

Ania

Z https://www.thesimsresource.com/ najbardziej lubię:

Nightcrawler – przepiękne fryzury <3

Pralinesims – wiele ślicznych rzeczy

Darkwish
    Redakcja

Lubię modyfikacje Nyx, czyli zombiaki, wróżki i syrenki. Uwielbiam też Zerbu i Necrodoga.

Cheriy

Hmmm… nie używam czyichś CC, ale od modyfikacji skryptowych uwielbiam twórcę Pose Playera, deadpoola (tego od Mc Command Center) i thepancake1, który zrobił The Sims 4 Multiplayer! Również kocham tego kto stworzył The Sims 4 Studio, bez niego bym nie mogła tworzyć CC. 😊

Zabójczy Naleśnik XD
    5 dni, 10 godz. temu #

Moimi ulubionymi twórcami modów są KiaraZurk, Enrique oraz KotCat.

Zabójczy Naleśnik XD
    3 dni, 7 godz. temu #

O! I jeszcze Trillyke (Trilly21). Tak naprawdę Enrique to nazwa serii fryzur jruvv.

Oglądasz 8 wpisów - 1 z 8 (wszystkich: 8)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.