Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Pogaduszki W jakie gry gramy?

ostatnio zaktualizowano przez Lady Seeker 2 lata, 5 miesięcy temu
34 uczestników
42 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #46275
    Pixeel
    Uczestnik

    Jestem bardzo ciekaw, w jakie gry (oprócz The Sims) grają czytelnicy DotSim 😀 Podzielcie się tym niżej.

    Ja jestem wielkim fanem gier indie, lubię takie produkcje jak np. Undertale, Stardew Valley, The Binding of Isaac i wiele więcej. Oprócz tego kocham serię Tomb Raider i South Park 😀

    #46279
    Przemek
    Uczestnik

    Nie jest to jeszcze pełna gra..ale Yandere Simulator ;D

    #46280
    Fiolek
    Uczestnik

    South Park jest świetny! Poza nim gram jeszcze w Assassin’s Creedy, Just Dance’y, Wacth Dogs 2 i Cywilizację 5! 🙂

    #46282
    Marcin
    Uczestnik

    Ja uwielbiam „osu!”. Gra ktoś jeszcze? 😀

    #46301
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Hmmm, na komputerze grałem często w Anno 2205. Teraz czekam na Jurassic Park Evolution no i od czasu do czasu pogrywam w The Sims 4. Oprócz tego, gram w Pokemon Ultra Moon na Nintendo 3DS i staram się dokończyć tę ostatnią podróż Pokemon na tej konsoli.

    Przerwałem granie w Super Mario Odyssey na rzecz… Minecrafta na Nintendo Swiwtch i prawie codziennie wchodzę dobudować tam nowe rzeczy. Nie mogę się doczekać, aż dodadzą tam aktualizację, dzięki której z konsoli będę mógł grać z ludźmi np. grającymi na komputerze 🙂 Może wtedy zrobiły sobie jakiś świat ze społeczności DOTsim? Kto wie

    #46302
    IgusPospolitus
    Uczestnik

    Osobiście uwielbiam Cywilizację V i Assassin’s Creedy, ale czasem jednak trzeba się zabrać za strzelanki i tu przychodzi z pomocą GTA V.

    #46312
    Fiolek
    Uczestnik

    @GlossyGem W Minecraftcie jest Realms czy coś takiego. Za opłatą można stworzyć multiplatofrmowy serwer 😉 Działa to z MC na Switcha, Win10, z tego co kojarzę to chyba jeszcze Java Edition, ale nie dam sobie ręki uciąć, na Xboxa One jest na pewno, Pocket Edition i powinno być też na PS4 😉

    EDIT: Tutaj jest link, co to jest 😉

    #46325
    arbuzowyc00l
    Uczestnik

    Gram w gry dla dziewczynek D:
    Co jest ze mną nie tak xD

    #46328
    Pixeel
    Uczestnik

    @glossygem zazdroszczę, też chciałbym Switcha. Szczególnie dla Mario Oddysey właśnie, najnowszej Zeldy i Xenoblade Chronicles 2. Minecrafta też lubię, więc wersja na konsole przenośne też byłaby całkiem fajną opcją, tym bardziej, że często nie ma mnie w domu

    #46369
    TinTincia
    Uczestnik

    Oprócz simsów, gram też w Overwatch, Dragon Age, Euro Track Simulator 2, Heroes of the Storm i jeżeli się liczy to Just Dance 🙂

    #46371
    borowka
    Uczestnik

    Ja gram w GTA San Andreas, GTA IV oraz V, Need For Speed (ale stare, jak Underground, Underground 2, MW, Carbon, nowych nie lubie zbytnio), Cities Skylines (kocham!!! <3 ) oraz na nintendo to Pokemon Platinum, Black 2, X oraz Moon. 🙂

    #46431
    GlossyGem
    Opiekun forum

    @Fiolek – Niestety, na Switch jeszcze niedostępne. Aktualizacja do Better Together się ciągle opóźnia. Dopiero jak ją dadzą, to będzie można grać między platformami 😀

    #46482
    Hiruko
    Uczestnik

    Swego czasu byłam fanką takich serii jak Tomb Raider, Assassin’s Creed czy Far Cry, jednak ostatnio przerzuciałam się na gry indie i od dłuższego czasu nie potrafię odciągnąć się od Starde Valley, Hollow Knight, Hexcells (seria) oraz od niedawno przeze mnie odkrytej VA-11 Hall-A 🙂

    #46485
    Mymek
    Uczestnik

    Nintendo <3
    Szkoda że Switch taki drogi i trzeba trochę na niego zbierać.
    Ale przynajmniej zostaje 3DS i wszystkie Zeldy <3

    #46494
    Pietroq
    Uczestnik

    Oprócz The Sims, ja gram w Europa Universalis 4, Stellaris, Citis Skylines oraz w Cilivization 6 😉

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 43)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.