Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Pakiety rozgrywki Wampiry czy być rodzicem?

ostatnio zaktualizowano przez Evaerynth 5 lat, 10 miesięcy temu
14 uczestników
13 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #49762
    Nacia?
    Uczestnik

    Zamierzam kupić sobie nowy pakiet rozgrywki, lecz nie mogę się zdecydować który. Zastanawiam się nad wampirami a być rodzicem. Który waszym zdaniem jest lepszy i dlaczego ?

    #49766
    Pixeel
    Uczestnik

    Nasza opinia nie wiele Ci pomoże, niektórzy kochają postacie nadnaturalne, inni rodzinną rozgrywkę. Zależy, którym typem osoby jesteś. Jeśli lubisz grać wielopokoleniowymi rodzinami, to Być Rodzicem bardziej Ci się spodoba, bo dodaje przede wszystkim nowe interakcje rodzica z dziećmi, nastolatkami i małymi dziećmi. A Wampiry to wampiry, dostajesz nową rasę, moce i małe klimatyczne miasteczko 🙂
    Jak już mówiłem, zależy jaką rozgrywkę lubisz bardziej prowadzić 🙂

    #49774
    IgusPospolitus
    Uczestnik

    Zgadzam się z Pixeelem. 😉

    Chociaż osobiście wolę Być Rodzicem, ponieważ jeśli lubisz „normalną rozgrywkę” (bez osób nadnaturalnych itp.) to o wiele więcej jest przeróżnych interakcji i odbija się to na grze. Wampiry też trochę wprowadzają, ale nie aż tak, jak Być Rodzicem. Zależy od gustu.

    #49785
    ASTRA
    Uczestnik

    Każdy ma inną opinię, lecz posłuchaj siebie i swojego serducha, ale wiem. BUM BUM ci nie pomoże, więc się zgodzę z @Pixeel

    #49801
    Oliwier
    Uczestnik

    Jeżeli w grze bardziej skupiasz się nad interakcjami z dziećmi oraz nad ich manierami to polecam szczególnie Być Rodzicem z bardzo ładnymi mebelkami, a jeżeli kochasz normalnie postacie nadnaturalne i taką wręcz „inną” grę to polecam Wampiry – lecz to już zależy od ciebie.

    #49807
    Nira
    Uczestnik

    Mi bardziej podoba się pakiet Wampiry, bo lubię nadnaturalne postacie w simsach. Jeżeli jednak wolisz rodzinną rozgrywkę to wybierz Być rodzicem, bo też wprowadza wiele ciekawych opcji ?

    #49830
    Lenciai
    Uczestnik

    Oj, zdecydowanie byc rodzicem

    #49836
    Eper
    Uczestnik

    Wampiry zdecydowanie

    #49888
    Milah.
    Uczestnik

    Zależy na co stawiasz w grze – jeśli na rodzinę to Być rodzicem.
    Dodaje wiele nowych opcji, a przede wszystkim dodaje skłonności, więc Twoje Simowe dziecko albo będzie dobrze wychowane, albo będzie istnym diabłem. 😉
    Wampiry dodają to, co sama nazwa wskazuje. Fajne jest w nich to, że jeśli ma jakieś moce to również ma słabości, które de facto samemu można wybrać. Nie jest takie złe jakby się wydawało, ale to trzeba lubić.

    #49899
    Herbatnikowa
    Uczestnik

    Zależy jak grasz. Ja wolę Być Rodzicem, ale Wampiry też lubię. Wybierz sama.

    #49904
    Marcin
    Uczestnik

    Według mnie lepsze być rodzicem. Uwielbiam postacie nadnaturalne i wszystko co z nimi związane, ale rodzicielskie rozszerzenie lepiej sprawdzi się w zwykłej rozgrywce. Pakiet dodaje dużo fajnych obiektów, a także nowych funkcji i możliwości. Ja na twoim miejscu wybrałbym ten pakiet, jednak decyzja należy do Ciebie 😉

    #49925
    Julia
    Uczestnik

    Ja mam wampiry, ale być rodzicem niestety nie. W Wampirach, w każdej rozgrywce z 1 simem, najpierw Wampir pisze sms-y a później przychodzi do domu i wypija plazmę 🙁 To jest trochę denerwujące ;-;

    #51889
    Ayano
    Uczestnik

    Być rodzicem. Podobają mi się nowe interakcje i cechy dzieci, które mogą rozwijać w jedną lub w drugą stronę. Dawanie kar za niegrzeczne zachowanie też jest spoko. Wampiry w simsach nigdy specjalnie mnie nie kręciły, chociaż Vladek w 4 jest śmieszny :D. No i minusem jest to, że wampirem w dzień poza dom nie można wyjść. Niby jest to ich otoczenie, ale to jakaś porażka. Pięć czy tam sześć działek i to wszystko :/. Z czego bodajże 4 są już zajęte.

    #53760
    Evaerynth
    Uczestnik

    Zależy od rozgrywki, jaką się częściej prowadzi. Dla mnie niespodziewanie opcje związane z wychowywaniem dzieci okazały się naprawdę ciekawe – przed zakupem „Być rodzicem” odpowiedziałabym pewnie w ciemno, że „Wampiry” na pewno są lepsze, ale posiadając oba pakiety mogę tylko stwierdzić, że oba są dobre i dopracowane. 🙂

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.