Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Porozmawiajmy o grze Wolicie CAS czy Tryb budowania w The sims 4?

ostatnio zaktualizowano przez Luna101 4 lata, 10 miesięcy temu
39 uczestników
42 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #48891
    Chris
    Uczestnik

    Ja wolę CAS , bo lubię tworzyć różnorodnych simów. Budować nie lubię i nie wychodzi mi to za ładnie.

    #48893
    FlameBerry
    Uczestnik

    Lepiej bawię sie w CAS, ale pewnie dlatego, że nie mam absolutnie żadnych zdolności budowniczych xD

    #48897
    MufinekQQ
    Uczestnik

    Ja też wole CAS, bo budowanie mi nie wychodzi i zwykle nudzi mi się w połowie.

    #48902
    Milah.
    Uczestnik

    Bardziej podoba mi się CAS. Cierpię nad brakiem palety kolorów, tekstur etc, do których byłam przyzwyczajona w TS3, więc budowanie nie sprawia mi już takiej frajdy. Dalej to robię, ale bez takiego zamiłowania jak wcześniej. Co z tego, że coś zbuduję jak potem nie mogę dopasować do siebie mebli, bo mają milion różnych odcieni?
    Zdecydowanie… CAS jest lepsze. xd

    #48907
    GuruGnap98
    Uczestnik

    Akurat w The Sims 4 wolę CAS, ponieważ mi również brakuje „stwórz styl” z The Sims 3 i czasami podczas budowania potrafię się nieźle wkurzyć, że ta dana rzecz nie ma danego koloru xD

    #48909
    Hiruko
    Uczestnik

    Nie lubię CAS, czuję się, jakbym lepiła z plasteliny, czego bardzo nie lubię :/ Od biedy już wolę budowanie, gdzie bardzo mi brakuje półpięter i ogólnej modyfikacji terenu.

    #48913
    Milah.
    Uczestnik

    @GuruGnap98 To jest mega irytujące, prawda? Coś sobie zaplanujesz, masz już jakiś pomysł a tu bach… nie ma takiego koloru. A ten, który jest nie pasuje z kolei do tamtego innego. xD

    #48918
    Alex_Smith
    Uczestnik

    CAS ale tylko z CC :3

    #48921
    Oliwier
    Uczestnik

    A ja wolę Tryb budowania, jakoś w TS4 w CAS’ie nie umiem robić simów… Za to w tr. bud. mogę budować pokoje/ogrody i potem robić zdjęcia 😀

    #48974
    Pixeel
    Uczestnik

    Jestem chłopakiem więc wolę tryb budowania oczywiście ?

    W pytaniu „Tryb Życia czy Budowania” też wybrałbym budowanie 😀

    #48991
    Nacia?
    Uczestnik

    Oczywiście wolę Tryb Budowania, mogę wtedy się zabawić w architekta! Jakoś w CASie nie wychodzą mi simy :/

    #49009
    Owx24
    Uczestnik

    Hmm trudny wybór… Lubię tworzyć simów i podczas tworzenia wymyślać im historię, ale chyba jednak wygrywa tryb budowania. Kocham budować i meblować <3

    #49014
    Xander
    Uczestnik

    CAS mimo wszystko.

    #49022
    SimPaulina
    Uczestnik

    Zdecydowanie CAS! Lubię tworzyć Simów i całe rodziny, mieszać geny ? Budować nie umiem, meblowanie po pewnym czasie zaczyna mnie denerwować. Lubię robić tylko drobne „remonty”.

    #49029
    borowka
    Uczestnik

    Zdecydowanie CAS! Tryb budowania jest dla mnie za bardzo ulatwiony i sie w nim gubie jak male dziecko posrodku placu zabaw :/ A CAS jest jak dla mnie bardzo intuicyjny i dziala troche jak „telefon dotykowy” – to co chcesz zmodyfikowac, po prostu w to klikasz i tyle! Potem przeciagasz! Bardzo intuicyjnie, a jednoczesnie nie jakos mocno gubiaco 🙂 ^^

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 43)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.