Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Porozmawiajmy o grze Wolicie CAS czy Tryb budowania w The sims 4?

ostatnio zaktualizowano przez Luna101 4 lata, 9 miesięcy temu
39 uczestników
42 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #49033
    Herbatnikowa
    Uczestnik

    Tryb budowania. Nie umiem robić simów.

    #49034
    Eper
    Uczestnik

    Jedno i drugie w sumie 🙂

    #49051

    Wolę CAS od trybu budowania, gdyż nie umiem budować niczego oprócz pudełka po butach (XD) Za to-moim zdaniem-tworzę bardzo ładnych Simów.

    #49276
    Rika
    Członek

    Uwielbiam oba! Są naprawdę dopracowane i łatwo stworzyć, co tylko dusza zapragnie. Chociaż użycie CC nigdy nie zaszkodzi. No i brakuje porządnej modyfikacji terenu…

    #49302
    Marcin
    Uczestnik

    Lubie obydwa. Kocham tworzyć niesamowitych simów oraz budować niezwykłe parcele, chociaż to ostatnie nie zawsze mi wychodzi 😀 .

    #49310
    Xardy
    Uczestnik

    Trudny wybór :/ Ale tak myśląc to więcej siedzę w trybie budowania niż CAS.

    Ale uwielbiam i CAS i budowanie ^^

    #49585
    IgusPospolitus
    Uczestnik

    Zdecydowanie CAS. Wolę tworzyć simów, którzy potem mogą spełniać swoje aspiracje, niż budowanie im mieszkań/domów. Co prawda, ostatnio coraz więcej przyjemności czerpię z trybu budowania, ale to CAS nadal wygrywa.

    #49604
    Hiruko
    Uczestnik

    Ostatnio grałam trochę więcej w TS4 (celogo podmieniłam skróty na puplicie 😛 ), jednak dalej zdania nie zmienię. CAS mi nie leży do tego stopnia, że stwierdziłam, że już lepiej nauczyć się budować niż same kloce stawiać.

    #50993
    Magda
    Uczestnik

    Dla mnie tryb budowania jest o wiele lepszy, bo simowie zawsze mi nie wychodzą XD

    #51455
    Agnes
    Uczestnik

    Ja lubię jedno i drugie. Chociaż w trybie budowania jestem częściej i spędzam w nim dużo więcej czasu, jest fajnie rozbudowany i intuicyjny, chociaż brakuje mi kilku opcji z poprzednich serii. CAS dla mnie jest świetny, to nie to samo co w The Sims 2, tu faktycznie można się pobawić i uzyskać ciekawych simów, pomimo że steruję padem 🙂

    #52610
    Ginewra
    Uczestnik

    Jeżeli chodzi o mechanikę obu, to budowanie wygrywa: w porównaniu do poprzednich trybów budowania jest dużym krokiem naprzód. Brakuje oczywiście możliwości dopasowania mebli do siebie (chodzi mi nie tyle o koło kolorów z Trójki, co chociaż możliwość dobrania wyglądu rodem z Dwójki), modyfikacji terenu i szkoda, że wszystkie parcele są przez to bardzo płaskie (choć z drugiej strony w poprzednich edycjach przeszkadzało mi, że nie mogłam zrobić gładkiego przejścia poza granicami mojej działki, kiedy ją spłaszczałam), ale zautomatyzowanie pewnych działań: strzał w dziesiątkę.

    Jeżeli pytanie dotyczy jednak tego co wolę robić: tworzyć Simów, czy budynki, to… cóż, to zależy 😀 Tworzenie od postaw jakiś super wypaśnie pięknych domów mi nie wychodzi, ale nie idę na łatwiznę i jak nawet ściągam jakiś dom z Galerii, to i tak go zmodyfikuję chociaż w takim stopniu, by pasował do rodziny, która w nim mieszkać będzie. Podobnie jest z Simami – od podstaw stworzyłam dwa Simy, reszta była na bazie ściągniętych z Galerii, które potem przerabiałam pod własne potrzeby.  W każdym razie – zależy od weny. Raz mi lepiej idzie robienie Simów, więc wtedy wolę Simy tworzyć (lub chociaż przebierać), innym razem mam pomysł na dom i wolę stworzyć budynek. Gdybym miała jednak do wyboru robić tylko i wyłącznie jedną rzecz, to byłoby to jednak tworzenie domów. Daje większe pole do popisu, bo budynkom też można historię napisać i dodać „osobowość” dzięki cechom parceli.

    #53205
    xxKEBSONxx
    Uczestnik

    Ja bardziej lubię tryb budowania. Dekoracja domków moim zdaniem nieźle mi wychodzi i właśnie to kocham!

    #53207
    Nierozlaczka
    Uczestnik

    Trudne pytanie, cyba na mnie zatrudne

    #53210
    martus1111
    Uczestnik

    Ja zdecydowanie wolę tryb budowania. Wychodzi mi to zdecydowane lepiej niż tworzenie simów

    #53212
    lunka1209876
    Uczestnik

    cas 😉

Oglądasz 15 wpisów - 16 z 30 (wszystkich: 43)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.