Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Porozmawiajmy o grze Wymarzone rozszerzenie do The Sims 4

ostatnio zaktualizowano przez ripbellacwir 5 lat, 11 miesięcy temu
29 uczestników
30 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #44218
    Darkwish
    Uczestnik

    Jakie chcielibyście zobaczyć rozszerzenia do The Sims 4? Co powinno się w nich znaleźć?

    Ja chciałabym, żeby pojawiło się rozszerzenie dotyczące Zombie, w którym można by było przeprowadzać epidemię żądnych mózgów istot.
    Podobnie jak w przypadku wampirów dałoby się zgłębiać wiedzę na temat tych stworów i przy pomocy odpowiedniego lekarstwa je ratować.

    #46117
    Szpurcia
    Uczestnik

    Ja chciałabym dodatek który dodawał by wiejskie otoczenie. Żeby dodali możliwość robienia własnych przetworów. Więcej gatunków roślin. Kocham ogrodnictwo w simsach <3. Żeby można było hodować zwierzęta takie jak na przykład kury. Fajnie jakby dodali jakieś typowo wiejskie ubrania i stodoły.

    Drugim moim wymarzonym dodatkiem jest dodatek wakacyjny. Wiem wiem są już Granitowe Kaskady i Selvadorada,ale mi marzy się dodatek z plażą, opalaniem się, kąpaniem się w morzu.

    #46151
    Przemek
    Uczestnik

    Chciałbym aby w The Sims 4 pojawiło się rozszerzenie przypominające Rajską Wyspę. Możliwość pływania w oceanie oraz mniejszych zbiornikach wodnych. Pływające domy, oraz prowadzenie kurortów. Oczywiście wszystko w nowym słonecznym świecie.

    #46153
    Rina
    Uczestnik

    Chcę wreszcie akcesoria ślubne, bo mało jest ładnych białych sukienek w dotychczasowych dodatkach. 🙁

    #46177
    Evaerynth
    Uczestnik

    Chciałabym, żeby pojawił się dodatek wprowadzający magię, najlepiej z całym magicznym światem i przedmiotami oraz postacie nadnaturalne inne, niż wampiry. W „The Sims 3” najbardziej lubiłam tworzyć czarodziejów i wróżki.

    #46230
    Fiolek
    Uczestnik

    The Sims 4: Besos – Akcesoria ?

    Nowości:

    – Nowy obiekt specjalny – stos talerzy! Dzięki niemu Twoi Simowie mogą wyładować złość po prostu nimi rzucając.

    – Nowe ciuchy i meble w stylu Magdo-Gessler-Staropolskim! Dzięki temu możesz stworzyć własnego „U Fukiera”!

    – Nowa parcela specjalna! Jeśli masz pakiet rozgrywki „Zjedzmy na mieście” możesz otworzyć nową restaurację – „U Fukiera”, czyli słynną na całą galaktykę restaurację kreatorki smaku i stylu Magdy Gessler. A jeśli nie masz tego pakietu to możesz sobie chociaż popatrzeć.

    Brałbym nawet za 5 dych ??

    #46268
    arbuzowyc00l
    Uczestnik

    Sypialnia time!!!
    Tak całkowicie na poważnie. Tylko, żeby to było rozszerzenie za darmo. Ale nie dla psa (nas) kiełbasa (darmowe rozszerzenie), co nie?
    Łóżko coś typu The Sims 3 Skok w przyszłość. Będzie można wybierać, co sim chce śnić, aby podczas tego spania wszystkie potrzeby były na maksa, aby rozwijać jakąś umiejętność śpiąc, albo łóżko-wanna. Można łóżko zamienić w wannę, zaoszczędziłoby to miejsce :D. No i jeszcze jakieś romantyczne ubrania. Coś w ten teges.

    #46306
    Pixeel
    Uczestnik

    Dwa wymarzone dodatki:
    .
    The Sims 4 Życie na Wsi
    – nowy, wiejski świat
    – zwierzęta, działające jak obiekty – pszczoły, krowy, kury, świnie
    – rozwinięte ogrodnictwo
    – umiejętność tworzenia przetworów i miodu
    – konie
    .
    The Sims 4 Wypad na Plażę (Pakiet Rozgrywki)
    – nowy, mały świat – plaża
    – domki nad wodą do wynajęcia
    – możliwość surfowania, pływania, opalania się, kupowania lodów, pamiątek, zbieranie muszelek, budowanie zamków z piasku itp.
    – syreny

    #46445
    Simowe Ciastko
    Uczestnik

    – Chciałabym dodatek wprowadzający wiejskie życie , kury, krówki, świnki itd.. No i oczywiście robienie przetworów mlecznych, owocowych, warzywnych.
    – a także dodatek wprowadzający magię czyli czarownice, wiedźmy itp.
    – lub dodatek w stylu rajskiej wyspy z ts3

    #46491
    Hiruko
    Uczestnik

    Tak jak kilka osób wyżej pisało, najbardziej ucieszył by mnie dodatek z prawdziwie wiejskim klimatem. Zwierzęta gospodarcze,na których można by było wykonywać proste interakcje, konie i jazda konna (<3), roślin ogrodniczych już teraz jest sporo, ale ich nigdy za wiele, więc tak, nowe roślinki są na pewno na +, poza tym wszelkiego rodzaju wiejskie akcesoria, których nie ma wiele.
    Bardzo dużą radość sprawiłby mi też jakiś pakiet lub akcesoria, który dodawałby małe zwierzęta, ale nie tak, jak to widziałam w chomiczych akcesoriach. Bardziej jak zwierzaki z TS3, trzeba trochę pobiegać, poszukać i zaprzyjaźnić się z nimi i nie tylko 3 najbardziej popularne, ale te egzotyczne np. papugi czy węże można by było znaleźć, ale tylko w Selvadoradzie 🙂

    #46495
    xxKEBSONxx
    Uczestnik

    Moim wymarzonym dodatkiem byłoby coś w stylu Rajskiej wyspy lub Nie z tego świata, dlatego że, do gry wiele te dwa rozszerzenia wnosiły, tak samo jak Cztery pory roku.

    #46662
    Oletta
    Uczestnik

    Będę się powtarzać ale wiejskie życie to by było coś, a tak coś od siebie to dodatek > show biznes.
    1 Rangi bycia celebrytą od nieśmiałej gwiazdki po boginie sławy
    2 kariery typu: fotograf,modelka,piosenkarka,projektant,aktor, reżyser
    3 Nowe miasto ( typu san maishiuno)
    3 Możliwość kręcenia własnych simowych filmów, wybieranie obsady,próby.
    4 Robienie pokazów mody.
    5 Gale rozdania oskarów.
    6 nowe umiejętności: modeling,aktorstwo itp.
    7 nowa śmierć śmierć z wielkiej tremy
    i wiele innych

    #46682
    Nira
    Uczestnik

    Ja chciałabym zobaczyć coś w stylu „czas wolny”. Dodatek, który dodałby nowe formy spędzania czasu, jakieś pikniki rodzinne, nowe umiejętności, fajnie by było gdyby wprowadzili nowe sporty, bo akcesoria „fitness” są zmarnowanym pomysłem.

    #46692
    Rav
    Uczestnik

    Nazwa: Mroczne serety

    – dodanie nowych ras:
    – wilkołak
    – czarodziej
    – wróżka

    – umiejętności:
    – alchemia (czarodzieje)
    – polowanie (wilkołaki)
    – pyłkologia (wróżka)

    – nowe kolekcje:
    – magiczne minerały (wilkołaki mogą znaleźć podczas polowania)
    – magiczny pył (wróżki mogą znaleźć podczas badania pyłku kwiatów)
    – eliksiry (czarodzieje przy stole alchemicznym)

    – nowe śmierci:
    – zjedzenie zatrutego jabłka (sim śpi, jeśli nikt go nie pocałuje
    w 3 simowe godziny, umiera)
    – zatrucie potworzym jedzeniem (zjedzenie potworzej potrawy zwykle
    nie działa negatywnie na sima, czasami może dostać on jednak
    nudności, a czasem umrzeć

    – nowe jedzenie:
    – potworze:
    – esencja pyłkowa
    – surowe mięso
    – udko żaby (zwykli simowie nie umrą od niego, mogą mieć mdłości)

    Chciałbym, żeby w czwórce dodali jakieś postacie nadnaturalne. Nie z tego świata to mój ulubiony dodatek do trójeczki. ?

    #46845
    Pietroq
    Uczestnik

    Mi marzy się dodatek do the sims 4, który wprowadza domy wielorodzinne (Wiem że w Miejskim Życiu doszło mieszkanie w bloku, ale mam na myśli takie domu jak w the sims 2 Osiedlowe Życie) 🙂

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 31)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.