Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Porozmawiajmy o grze Wymarzone rozszerzenie do The Sims 4

ostatnio zaktualizowano przez ripbellacwir 5 lat, 10 miesięcy temu
29 uczestników
30 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #47283
    Vince1994
    Uczestnik

    Pory roku ale żeby wprowadzona nowe miasto/możliwość grania w piłkę/jeżdżenie na łyżwach festiwale w parku takie jak w the sims 3 no i przydały by się hotele.

    #47650
    Agu
    Uczestnik

    Studia, jak w the sims 3 +

    * CV, aby zdobyć pracę, nie wystarczy jeden telefon. Potrzebne są na przykład ukończone studia lub doświadczenie w branży + trzeba dobrze wypaść na rozmowie o prace

    * skoro by doszły internaty, to można by dodać parcele wielorodzinne (np. domy bliźniaki), lub wynajmowanie pokoi u innych rodzin

    * zniżki studenckie

    *jeśli się chcesz dostać do prestiżowego uniwersytetu, musisz mieć 5 i 6 w liceum, jeśli jednak masz 3 i 2 zostaje ci się zadowolić studiami gorszej jakości

    #47900
    Oliwier
    Uczestnik

    Moje wymarzone akcesoria @Fiolek, biere za 50 dych 😀

    #48029
    ASTRA
    Uczestnik

    Pomieszanie Rajskiej Wyspy i Skoku w Przyszłość, czyli starszej siostry czwórki, według mnie byłoby GENIALNE. Np :

    • Jak w Skok w Przyszłość można się dostać do przyszłości
    • Dodać takie miasto jak Islo Paradiso ( czyli domy na wodzie, kurorty, nurkowanie w głębinach oceanu )
    • Dodać takie śmierci jak : Uduszenie w wodzie, oczywiście śmierć przez rekina/Krakena, choroba czasowa, upadek, czy np. w kraterze
    • Dodanie KURSÓW NURKOWANIA ?.?

    Na koniec odejdę od tematu, w Przygoda w dżungli brakuje mi pokazania tych takich problemów, takich jak z tym jaguarem. Po prostu mi szkoda, że tego nie pokazują, bo chciałabym zobaczyć, jak simka ginie w ruchomych piaskach 🙂

    #48044
    Marina1234
    Uczestnik

    Szkoła z:

    -nauczycielami

    -sprzątaczkami

    -dzwonkiem na przerwę

    #48059
    MufinekQQ
    Uczestnik

    Tak jak wiele osób najbardziej chciałabym dodatek o życiu na wsi, pakiet rozgrywki o plaży. Chciałabym jeszcze dodatek Gwiazda i pakiet o miłości.

    #50789
    MychQQQ
    Uczestnik

    Nie jestem zbyt wymagająca, tak naprawdę marzą mi się w końcu Pory Roku oraz coś na podobieństwo Rajskiej Wyspy, te dwa dodatki były moimi ukochanymi w Sims 3 ???

    #52621
    Ginewra
    Uczestnik

    Też się podpisuję pod „Wiejskim Życiem” i nadnaturalnymi dodatkami. Brakuje mi też takich porządnych Pokoleń, które mogłyby skupiać się bardziej na nastolatkach i studentach (więc + studia), a które dołożyłyby grupę pośrednią między dzieckiem, a nastolatkiem. Dużo by pewnie nie wnosiła, ale brakuje mi takiego pośredniego wieku, który więcej może niż dziecko, ale ciągle mniej niż nastolatek (w zasadzie nastolatki w TS4 robią to samo co dorośli, tylko bez ciąż i pracy na pełen etat).

    #52785
    Nierozlaczka
    Uczestnik
    • Pory roku- jak chyba każdy tego wyczekuje. Dla mnie była by to najlepsze co na razie mogłoby się pojawić.
    • Nastolatkowie- nie ma co mówić, trądzik, kaprysy, ucieczki z domu gdy poświęca się im zbyt mało uwagi, no i inne
    #52956
    Evaerynth
    Uczestnik

    Mała aktualizacja „listy życzeń”, bo do głowy przyszło mi jeszcze kilka rzeczy. 😀 Marzą mi się następujące rozszerzenia:

    • Dodatek o magii i postaciach nadnaturalnych, najlepiej z wieloma rasami do wyboru i nowym, magicznym otoczeniem
    • Dodatek, w którym Simowie mogliby przenieść się w przeszłość, najlepiej w czasy średniowiecza i tam spędzać czas i przeżywać przygody
    • Dodatek wiejski z rolnictwem, rozbudowanym ogrodnictwem i wiejskimi zwierzętami
    • Dodatek z bezludną wyspą, na której możnaby żyć jak tubylec i walczyć o przetrwanie, coś na kształt „The Sims historie z bezludnej wyspy”

    O porach roku nie wspominam, bo to już zdaje się będziemy mieć niedługo.

    #53204
    xxKEBSONxx
    Uczestnik

    Mój wymarzony dodatek właśnie pojawi się za niecały miesiąc!

    #53589
    SimPaulina
    Uczestnik

    ? Wiejskie życie

    ? Studia

    ? Gwiazda

    ? Rajska wyspa

    ? Marzę też o dodatku, w którym doszłoby nowe miasto, które zatrzymało się w XIX wieku. Nie ma w nim technologii, a ludzie żyją jak Amisze

    #53652
    Ravgreend
    Uczestnik

    Poza innymi istotami nadnaturalnymi BARDZO ucieszył bym się na jakiś pakiet rozgrywki wprowadzający coś w stylu smart-house z masą najnowszej technologii i tworzenie botów, ewentualnie coś pozwalającego na modyfikacje simów przez chipy lub modyfikacje ciała rodem z Deus EX.

    #53657
    Orzeszek
    Uczestnik

    Ja marzę o dodatku „Wakacje” czyli nowy świat z palmami, morzem, syrenami, łódkami, deskami, hotelami itp. ?

    Kiedyś jak była ankieta od EA, to była propozycja dodatku wprowadzającego zarówno właśnie taki letni wypoczynek, jak i ten zimowy, czyli narty, góry, wszedzie snieg. To byłoby już spełnienie wszystkich marzeń

     

    A kolor chce żółty ?????????

    #53658
    Truskawka
    Uczestnik

    Ja bym chciała taki dodatek który w całości skupiał by się na małych dzieciach na przykład doszedł by zawód niani , huśtawki,piaskownice małpi gaj ,ale nie taki jak w akcesoriach tylko taki z siatką zjeżdżalnią do kulek itd. kółko do pływania w basenie itd.itp.

     

    PS mam pytanie jak wstawić temat bo męczę się z tym już godzinę proszę o pomoc z góry dziekuję.

     

Oglądasz 15 wpisów - 16 z 30 (wszystkich: 31)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.