Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Blogi użytkowników ZAKĄTEK KASIUNI

ostatnio zaktualizowano przez Kasiunia 3 lata, 6 miesięcy temu
16 uczestników
47 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #50248
    Kasiunia
    Uczestnik

    Witajcie, tutaj będę się dzieliła swoimi przemyśleniami/sprawami no i przede wszystkim relacją z mojej gry. ?

    Zainteresowani? 🙂 To zapraszam ?

    #50250
    Kasiunia
    Uczestnik

    Na początek przedstawię Państwu moją Simkę- Natalię Kwiatoń 🙂

    Natalia uwielbia malować ?- jest to jej główny sposób na zarabianie pieniędzy.

    Natka przygarnęła psiaka- suczkę Lea 🙂

    Natka uwielbia podróżować ?

    Raz udało się Jej przypadkiem uratować pewnego młodego, przystojnego Sima …

     

    Chcielibyście poznać więcej historii Natki i Lei? ?

    #50255
    MychQQQ
    Uczestnik

    Super, dawaj więcej fotek z życia Twoich Simek, jak również domków, bo budujesz nie od dziś :*

    #50260
    Kasiunia
    Uczestnik

    Nom.. buduję.. 😛 Nie raz coś mi się uda… ^^

     


    @MychQQQ

    #50270
    Milah.
    Uczestnik

    Ma piękne, duże oczy! Taka słodka blondyneczka, czekam na więcej. ;D

    #50304
    Kasiunia
    Uczestnik

    @milah

    dzięki wielkie 🙂 Jutro coś wstawię 🙂

    #50396
    Kasiunia
    Uczestnik

    Natka jadła spokojnie śniadanie, gdy zauważyła, ze jest dość późno, a umówiła się z płonącym kolegą w Restauracji „Nurkujący Pelikan”

    Mężczyzna przedstawił się- „Mikołaj Kluczyk” 😉

    Wspólnie wybierali posiłek i rozmawiali o pożarze, i swoich zwierzakach 😉

    Okzało się, że mają ze sobą wiele wspólnego- oboje lubią tańczyć, kochają zwierzęta i lubią odpoczywać na łonie natury. Umówili się, że rano Mikołaj wpadnie wraz ze swoim kotkiem. Swoją drogą, Mikołaj to niezłe ciacho ?

    Następnego dnia Mikołaj wpadł razem z Pączkiem 😉

    Lea i kitek bardzo się polubili 🙂

    Mikołaj z Natką chyba też ?

    #50453
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Świetna historia 🙂 Nie mogę się doczekać, żeby przeczytać więcej. Temat będę obserwować.

    #50458
    Fenist
    Uczestnik

    Ciekawa Simka, czekam na więcej 😀

    #50462
    Fiolek
    Uczestnik

    Czekam na więcej wpisów! 😀

    #50463
    Kasiunia
    Uczestnik

    @Karol


    @fiolek

    @Fenist

     

    Bardzo mi miło i dziękuje 😉 ?

    #50532
    Kasiunia
    Uczestnik

    Z samego rana, Natalia udała się do swojego przydomowego ogródka- wiadomo, o rośliny trzeba dbać! 🙂

    Gdy Simka spokojnie zajmowała się swoim ogródkiem, zauważyła biegnącego w stronę Jej domu kotka- wyglądał jak Pączek! Kot Mikołaja!

    Natalia przez chwilę zastanawiała się co kitek robi u Niej w domu .. nie miała numeru aby zadzwonić do Mikołaja, więc postanowiła, że uda się do Niego wraz z Pączkiem. Gdy już miała wychodzić, przed drzwiami spotkała Mikołaja.

    Był bardzo zmęczony. Biegł całą drogę za kotem.

    „Nie wiem co mu strzeliło do tej kociej główki, aby wybrać się do Ciebie. Przepraszam Cię za to” Powiedział Mikołaj.

    „Nic się nie stało! Pączek to słodki kiciuś, może wpadać kiedy zechce! No i Lea go bardzo lubi…” Odparła zadowolona Natka.

    Zwierzaki uwielbiały swoje towarzystwo… przysłowie „Jak pies z kotem” nabierało tutaj innego znaczenia ?

    Mikołaj i Natalia wymienili się numerami. Bardzo długo ze sobą rozmawiali, śmiali się i żartowali. Przed wyjściem, Mikołaj zaproponował Natce kolacje… Czy powinna się zgodzić? 🙂

    ??

    Hej, dajcie znać czy opowiadano Wam się podoba. Jeśli macie jakieś sugestie to dajcie znać ?

    Pozdrawiam! :* Udanej i ciepłej niedzieli Kochani ! 🙂

    #50856
    kacpercjusz
    Uczestnik

    Hej, bardzo fajne 🙂  a gdyby tak Natalia zaszła w ciąże ale z przypadkowym simem  na imprezie co by się później okazało, że to brat Mikołaja :p który ma swoją rodzinę. xD

    #50858
    Darkwish
    Uczestnik

    Supeeeer! @kacpercjusz może nie ciążę, ale jakiegoś innego mężczyznę, uwodziciela mogłaby spotkać 🙂

    #50879
    Kasiunia
    Uczestnik

    @kacpercjusz


    @Darkwish

    Dzięki za pomysły! 🙂

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 48)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.