Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Galeria dzieł Zmiana domów i ich mieszkańców

ostatnio zaktualizowano przez Marcin 5 lat, 11 miesięcy temu
13 uczestników
19 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #47545
    lena
    Uczestnik

    Hej!
    Będę tutaj pokazywać jak zmieniam domy, które są już w grze wraz z ich właścicielami. Jest to coś, co lubię robić, a przez brak postępu w The Sims 4 jest z tym trochę zabawy.
    Postaram się nie korzystać przy tym z żadnego CC, tylko z tego, co oferuje nam gra sama w sobie.
    Nie buduję tych domów od nowa, nie przesuwam ścian wedle mojego widzimisię, bo co to za frajda? Chodzi tylko o remont. Podobnie z Simami – nie zmieniam ich koloru skóry, oczu. Włosy zmieniam jeśli są te dziwne żółte lub kolorowe, czasem, choć nie zawsze zmieniam rysy twarzy – są to drobne poprawki, żeby niektórzy nie mieli nosów jak Baba Jaga. 😀

    Na pierwszy strzał tym razem poszła rodzina Pancakes. A… i mała niespodzianka: mają i synka, i kota, ale czworonoga na zdjęciach nie uwieczniłam. 😀
    A oto ich ubiory codzienne, zbliżenie na buźki i zdjęcia domu z frontu, salonu oraz salonu po remoncie. Jeśli Wam się podoba, mogę dodać tego więcej z tego domu albo i zabrać się za inny. 😉

    Pancakes I

    Pancakes IIPancakes III

    #47549
    Herbatnikowa
    Uczestnik

    Super. Eliza jest prześliczna.

    #47551
    Xardy
    Uczestnik

    Bardzo ładnie. ^^

    Reworki Pancakeów są niczego sobie 😉

    #47565
    xogerardine
    Uczestnik

    Świetnie wyszło! Sama robię coś podobnego, ale to chyba tylko jak mi się chce 😉 Czekam na więcej!

    #47624
    lena
    Uczestnik

    Reszta domu (z wyjątkiem ogrodu, bo tam to tylko stół inaczej ustawiłam).
    Zapomniałam zrobić zdjęcia jednej z łazienek, brawo ja!

    1) Przed:
    Pancakes IV

    2) Po:
    Pancakes V

    Podoba się? 😉
    Za kogo brać się następnie?

    #47637
    MychQQQ
    Uczestnik

    No dużo w tym domu nie zmieniłaś, mogłaś dodatkowo jakoś fajnie ogród rozbudować 🙂

    #47658
    Fiolek
    Uczestnik

    Może teraz przerób Ćwirów? 😀

    #47827
    agathea
    Uczestnik

    Fajne odświeżenie stylu rodzinki i ciekawy pomysł na grę, na pewno będę śledzić 🙂

    #47928
    lena
    Uczestnik

    Proszę Państwa, oto Ćwirowie wedle życzenia. ^^

    Ćwir I
    Ćwir II

    Chciałam zachować czerwień u Belli, bo to jest po prostu jej kolor. Elegancja Mortimera, ponury charakter Kassandry i kujonowatość jej młodszego brata. ;D
    Dobijają mnie tylko dostępne makijaże w grze, serio… to jest dramat. ;x

    #48186
    Ponury Pies
    Uczestnik

    Ćwirowie wyglądają prze genialnie! Sam próbowałem ich przebrać, ale nic do nich mi nie pasowało. 😛

    #48192

    Przerabiając ich dom zachowasz ten jego gotycki styl?

    #48194
    Fiolek
    Uczestnik

    Wszystko super, tylko Kasandrę bym na Twoim miejscu poprawił xD

    #48211
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Świetne 🙂 Czekam na kolejne rodziny!

    #48214
    Xardy
    Uczestnik

    Pięknie 🙂

    Kasandra wygląda jak ktoś zupełnie inny, bez tych jej kucyków i okularków. Fajnie, że zostawiłaś czerwień Belli. Chłopaki też nieźle :).

    Czekam na więcej. ^^

    #48216
    lena
    Uczestnik

    Z domem będzie najwięcej zabawy, bo nie oszukujmy się, ale mebli w stylu gotyckim to praktycznie nie ma, więc z tym to stoję w miejscu. ;x Ale cieszę się, że Wam rodzinka przypadła do gustu. ;D

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 20)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.