Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Problemy techniczne Życie Simów i zwierząt po śmierci

ostatnio zaktualizowano przez Ginewra 5 lat, 11 miesięcy temu
5 uczestników
5 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #47950
    Reymontt
    Uczestnik

    witam

    jestem tutaj nowym użytkownikiem więc mam na razie jedno pytanie dotyczące gry The Sims 4:

    pobrałem z galerii parcelę publiczną (cmentarz)i chciałem wstawiać tam wszystkie nagrobki tych simów, którzy już odeszli. Niestety żaden duch sima nie odwiedzał mojej głównej parceli mieszkalnej więc przeniosłem nagrobek do ogrodu. Duch pojawił się jak tylko wybrałem opcję OPŁAKUJ SIMA. Rozumiem, że duchy będą pojawiać się tylko na tej praceli gdzie stoi dom? A co z duchami zwierzaków? Czy też pojawiają się jakieś nagrobki do umieszczenia na parceli simów(jeśli tak to gdzie ich szukać?), bo miałem psa i gdzieś całkiem mi zniknął…

    #47957
    Xardy
    Uczestnik

    Postaram się dobrze odpowiedzieć na twoje pytanie:

    1. Po  śmierci  sima/zwierzaka pojawia się nagrobek/urna.
    2. Jest szansa ,że duch sima/zwierzaka odwiedza parcele.
    3. Od czasu do czasu ,powinno się wzmacniać duchy simów/zwierzaków ze światem materialnym (interakcja pojawia się na nagrobku/urnie po tym jak wyskoczy powiadomienie o tym, że duch słabnie), bo inaczej duch całkowicie zniknie.
    4. Jak duch zniknie, nagrobek/urna działa jak zwykła dekoracja (nic nie robi). Można go zniszczyć.

    Nagrobki/urny zwierzaków działają jak simowe.

     

    Jeśli chodzi o problem ze znikającym nagrobkiem to nie wiem :/ poszukaj jeszcze raz w miejscu gdzie umarł piesek (może to być też urna).

    Mam nadzieję ,że jakoś pomogę 🙂

     

    #47987
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Przeniosłem do Centrum Pomocy 🙂

    Problemy techniczne

     

    #52630
    Ginewra
    Uczestnik

    Duchy powinny pojawiać się przy swoich nagrobkach – jeśli je przeniosłeś na parcelę publiczną, to nie pojawią ci się koło domu. Jeśli masz je koło domu, co jakiś czas będą sami wychodzić, czasem bardzo tłumnie, jeśli masz kilka nagrobków, lub urn.

    Jeżeli pies zmarł w pomieszczeniu, to została po nim urna, jeśli na zewnątrz – nagrobek. Może się jednak zdarzyć, że gra nie znalazła miejsca na nagrobek/urnę w miejscu śmierci pupila i go przeniosła hen dalej. Więc nawet jak ci pies zmarł w pomieszczeniu, może w ogrodzie stać jego nagrobek – i vice versa.

    #52640
    Hiruko
    Uczestnik

    Ginewro, z ostatnim się nie zgodzę, a przynajmniej moja gra sie z tobą nie zgodzi. Tak było w TS3 i może TS2, ale w TS4, jak nie mam wolnego miejsca na nagrobek w pomieszczeniu, w którym zmarł mój sim, to ten nagrobek/urna ląduje w wyposażeniu rodziny, a nie w innym pomieszczeniu. Mam tak, gdy nie mam ani modów ani CC itp.

    #52734
    Ginewra
    Uczestnik

    @Hiruko – widać zależy od gry, „moje” nagrobki lubią wędrować 🙂

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.