Dyskutuj, zbieraj odznaki i poznawaj innych fanów!

Przeczytaj więcej o naszej społeczności

Image is not available
previous arrow
next arrow
Slider

Zobacz najnowszy Przegląd Galerii!

Wybraliśmy dzieła fanów, których nie można ominąć

Image is not available
previous arrow
next arrow
Slider

11 100
Fanów na Facebooku

previous arrow
next arrow
Slider

DOTsim Historie

 • Nowe - Stare
 • Stare - Nowe

Czy Twoi Simowie sprawdzili już możliwości wszystkich dodatków, pakietów rozgrywki i akcesoriów? Mimo całej zawartości rozszerzeń brakuje im świeżości w życiu? Nie chcesz ciągle zaczynać gry od początku, z nową rodziną i określoną sumą Simoleonów na koncie? Z pomocą przychodzi projekt DOTsim Historie, dzięki któremu pobierzesz do gry postaci z charakterem. Wystarczy wybrać interesującą Cię historię.

Znajdziesz tutaj między innymi samotnych wyspiarzy, wybitnych artystów i niespełnionych kochanków. Każda rodzina skrywa jakąś tajemnicę, a ich przygoda zaczęła się dawno temu. W opisie znajdziesz dokładne informacje na temat dotychczasowego życia Simów. Każdy z nich wypracował już różne umiejętności, nawiązał interesujące kontakty i pełni ważną rolę w całym opowiadaniu. To od Ciebie zależy, jak potoczą się dalsze losy przedstawionych bohaterów. Do dzieła!

Pobierz ich już teraz, a plik dodaj do zapisów gry w odpowiednim katalogu (Moje Dokumenty/Electronic Arts/The Sims 4/saves).

Wierzymy, że uda Wam się stworzyć setki różnych wątków i żadna opowieść nie będzie taka sama. 🙂

Pachnie Pieniędzmi
Gertruda przez lata pracowała w domu pana Maurycego. Pewnego dnia mężczyzna przyprowadził ze sobą kochankę. Chwilę później zostali małżeństwem. Gertruda wiedziała, że nie chodzi tutaj o miłość. Niedługo później Maurycy zmarł, a jasnowłosa odziedziczyła fortunę i przystąpiła do remontu domu, aby przystosować go do swojego stylu. Plotka głosi, że pokojówka od lat kocha się w swoim pracodawcy. Jak potoczą się losy tej rodziny? Czy bogata Amanda zniszczy ukochany ogród byłego męża? #DOTsimHistorie
13/07/201713 lipca 2017
 • Rodzaj historii Simów:
 • Co zawiera historia: , ,
 • Wymagane rozszerzenia:
 • Pobierz Historię
  Papużki Nierozłączki
  Monika i Ewa są jak papużki nierozłączki. Przez wiele lat marzyły o wyprowadzce od rodziców, ale zawsze pojawiały się jakieś przeszkody. Teraz nadszedł ten moment, aby zrobić krok w kierunku dorosłego życia. Dwie najlepsze koleżanki zamieszkały wspólnie w nowej okolicy. Niestety, już od samego początku są w sporze z Ćwirami. Co więcej, Ewa najwyraźniej nie przepada za pierwszą miłością Moniki. Czy uda im się zaprzyjaźnić z gotycką rodziną? Czy siła przyjaźni zwycięży nad różnicą charakterów? #DOTsimHistorie
  13/08/201713 sierpnia 2017
 • Rodzaj historii Simów:
 • Co zawiera historia: ,
 • Wymagane rozszerzenia:
 • Pobierz Historię

  Zmień filtry, aby zobaczyć Historie!