Modny Piątek

SimsCamp 2017 w San Francisco

Przeczytaj jak przebiegała wizyta w EA!

Image is not available
Arrow
Arrow
Slider

Dowiedz się więcej o The Sims 4 na konsole!

Zobacz przegląd konsolowej wersji gry prosto z SimsCamp 2017!

Image is not available

Dowiedz się więcej o The Sims 4 na konsole!

Zobacz przegląd konsolowej wersji gry prosto z SimsCamp 2017!

Image is not available
Arrow
Arrow
Slider

11 017
Polubień na Facebooku

6 849
Subskrypcji na YouTube

2 858
Obserwujących na Insta

Arrow
Arrow
Slider

DOTsim Historie

 • Nowe - Stare
 • Stare - Nowe

Czy Twoi Simowie sprawdzili już możliwości wszystkich dodatków, pakietów rozgrywki i akcesoriów? Mimo całej zawartości rozszerzeń brakuje im świeżości w życiu? Nie chcesz ciągle zaczynać gry od początku, z nową rodziną i określoną sumą Simoleonów na koncie? Z pomocą przychodzi projekt DOTsim Historie, dzięki któremu pobierzesz do gry postaci z charakterem. Wystarczy wybrać interesującą Cię historię.

Znajdziesz tutaj między innymi samotnych wyspiarzy, wybitnych artystów i niespełnionych kochanków. Każda rodzina skrywa jakąś tajemnicę, a ich przygoda zaczęła się dawno temu. W opisie znajdziesz dokładne informacje na temat dotychczasowego życia Simów. Każdy z nich wypracował już różne umiejętności, nawiązał interesujące kontakty i pełni ważną rolę w całym opowiadaniu. To od Ciebie zależy, jak potoczą się dalsze losy przedstawionych bohaterów. Do dzieła!

Pobierz ich już teraz, a plik dodaj do zapisów gry w odpowiednim katalogu (Moje Dokumenty/Electronic Arts/The Sims 4/saves).

Wierzymy, że uda Wam się stworzyć setki różnych wątków i żadna opowieść nie będzie taka sama. 🙂

Pachnie Pieniędzmi
Gertruda przez lata pracowała w domu pana Maurycego. Pewnego dnia mężczyzna przyprowadził ze sobą kochankę. Chwilę później zostali małżeństwem. Gertruda wiedziała, że nie chodzi tutaj o miłość. Niedługo później Maurycy zmarł, a jasnowłosa odziedziczyła fortunę i przystąpiła do remontu domu, aby przystosować go do swojego stylu. Plotka głosi, że pokojówka od lat kocha się w swoim pracodawcy. Jak potoczą się losy tej rodziny? Czy bogata Amanda zniszczy ukochany ogród byłego męża? #DOTsimHistorie
13/07/201713 lipca 2017
 • Rodzaj historii Simów:
 • Co zawiera historia: , ,
 • Wymagane rozszerzenia:
 • Pobierz Historię
  Papużki Nierozłączki
  Monika i Ewa są jak papużki nierozłączki. Przez wiele lat marzyły o wyprowadzce od rodziców, ale zawsze pojawiały się jakieś przeszkody. Teraz nadszedł ten moment, aby zrobić krok w kierunku dorosłego życia. Dwie najlepsze koleżanki zamieszkały wspólnie w nowej okolicy. Niestety, już od samego początku są w sporze z Ćwirami. Co więcej, Ewa najwyraźniej nie przepada za pierwszą miłością Moniki. Czy uda im się zaprzyjaźnić z gotycką rodziną? Czy siła przyjaźni zwycięży nad różnicą charakterów? #DOTsimHistorie
  13/08/201713 sierpnia 2017
 • Rodzaj historii Simów:
 • Co zawiera historia: ,
 • Wymagane rozszerzenia:
 • Pobierz Historię

  Zmień filtry, aby zobaczyć Historie!