Zwierzaki zmierzają na konsole? Są oferty

Jeden z naszych gości K45p1 poinformował nas o dwóch nowych ofertach w sklepie Gram.pl. Wśród Simowych gier znalazły się pozycje, które nie zostały jeszcze zapowiedziane. Mowa o The Sims 4 Psy i koty na PlayStation 4 i Xbox One.

Konsolowe wersje mają kosztować 159,50 złotych. Gra ma pojawić się 16 listopada 2017 roku, czyli w tym samym czasie co wersja podstawowa. Wiadomo już, że pierwszym rozszerzeniem na tę wersję ma być The Sims 4 Perfekcyjne Patio. Pisaliśmy wcześniej o The Sims 4 Małe dzieci. Wygląda na to, że kolekcja będzie się rozrastać.

 

Zareaguj na nowinkę!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

34 KOMENTARZE

 1. Kochani, potrzebuję pomocy. Ostatnio chciałam żeby Sim posprzątał nocniczek. Do łazienki z nocniczkiem są dwa drzwi: od pokoju pierwszej córki i od pokoju drugiej córki. Sim wszedł do pokoju pierwszej córki, a potem stanął, zamachał ręką i w chmurce był taki fioletowy Sim i kółko z przekreśleniem. Wogóle tam nie chce wejść. Jeszcze chcę powiedzieć że tak nie było przed ostatnią aktualizacją, i drzwi nie są zamknięte dla nikogo. Pomocy!!

    • W TS4 również można się spokojnie teleportować za pomocą kodu.

     Otwierasz konsole przytrzymując: Shift + Ctrl + C, w okienku wpisujesz: testingcheatsenabled true i zatwierdzasz kod, naciskając enter. Następnie przytrzymaj Shift i kliknij w miejsce na ziemi. Powinna się pojawić opcja „Teleportuj tutaj” 😛

    • Jeśli „testingcheatsenabled true” nie zadziała to spróbuj wersję „testingcheats true”.
     A jak nie zadziała to ci nagram film jak należy to zrobić xD

    • No mówiłam że nie znam się na świecie tych modów, magii i teleportów i kodów i wszystkiego..

    • Mi w Czwórkach działa tylko „TestingCheatsTrue”, z enabled było chyba tylko w Trójce. Ha, raz ogroszilem drzewko płotkiem, żeby zombie nie gryzly. Chyba zrozumiałe jest, że gdy zobaczyłem jak zombie rodzi się tuż obok rzeczonego drzewka, wkurzyłem się, wpisałem kod i zwyczajnie usunąłem nieszczęsnego zombie. Wtedy chyba nie ogsrnIelm, że opcja usuń nie usuwa Sima tylko z Twojej parceli.

    • Jasiek, tak, masz rację. Tylko wersja „testingcheats true” działa, dlatego tez dopisałam, żeby spróbowała obu, bo nie byłam pewna. Na co dzień korzystam z MCC, więc kod jest cały czasu uruchomiony i nie byłam pewna.
     Jutro nagram filmik dla Borówki, sama się przy tym pobawię, a i pożytek będzie dla dziewczyny 😀 Jak nie to i tak świetna zabawa XD

    • FlameBerry, ale ja jutro nie mam czasu. Sory, na Simsy ani na filmy. Nie pytaj dlaczego..? Jedziemy uśpić szczunia, bo już zaczyna cierpieć… Ty chyba rozumiesz że jestem smutna i na Simsy nie starczy czasu. ?

  • Wpisz a raczej kliknij aby otworzyć konsole jak wpisuje się kody ( cheaty) I wpisz tam TestingCheats True po czym resetsim ,, i tu jego jej imię ”

   • Mam małe pytanie, czy ktoś ma w domu MŁOTEK!? Potrzebny mi jest żeby zrobić z siebie KLEKSA na podłodze! Przecież ja ustawiłam im do łazienek te drzwi co są tylko dla Simek! Jestem taka nieogarnięta że aż trudno uwierzyć. SimGuruBorówka to zły SimGuru, nie bierzcie ze mnie przykładu… Trudno, jak córka będzie miała czas to posprząta?

 2. Nie mam konsoli, więc cieszę się, że w ogóle ten dodatek wyjdzie. Jednak miło, że twórcy gry pomyśleli o tych, którzy wolą grać na konsoli.

 3. Za pomocą kodów można się było teleportować w ts3. Te uczucie gdy wiedziałeś że za chwilę się gdzieś spóźnisz, i teleportowałeś się. Albo gdy ci się zwyczajnie pływać od wyspy do wyspy w Isla Paradiso.

  • Wiem. Ja to nawet Simom nie kazałam chodzić, ciągle ich teleportowałam. I jak niania była niemiła, to klikało się na nią i ja się usuwało… U mnie… Co ja miałam wtedy w głowie?

 4. I don’t have the sims for pets update yet, I’m rather looking forward to playing it people have said it’s come out on the 16th of November the day after my birthday but it never did for me can someone please tell me why I don’t have it thanks xxxx

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories