Zgłoś się do redakcji i twórz treści na jednej z największych stron o The Sims w Europie

Cześć Wam! 🙂 Miło nam poinformować, że otwieramy nabór do naszej redakcji. Szukamy osób chętnych do tworzenia nowinek oraz szerszych treści – wyliczanek, recenzji, ciekawych wpisów na różne tematy związane z serią The Sims.

DOTsim już od 10 lat daje czytelnikom mnóstwo informacji i porad, jednocześnie pozwalając na swobodną wymianę zdań. Chcemy wzbogacić nasz zespół o kolejne osoby z pasją do Simów, które pomogą nam dostarczać gościom serwisu jeszcze więcej treści, nowinek i rozrywki.

Działanie w redakcji DOTsim odbywa się na zasadach wolontariatu. Nikt z osób współtworzących stronę nie pobiera fizycznego wynagrodzenia za działania na stronie… Ale są pewne bonusy 🙂 Wszystko tutaj robimy z pasji i chęci rozwoju naszego hobby. To ważne, aby każdy kandydat wiedział to już tutaj, na etapie zgłoszenia.

Czego oczekujemy od newsmana i twórcy artykułów?

  • dostępności, ponieważ staramy się tworzyć nowinki najszybciej jak to możliwe
  • znajomości polszczyzny, ponieważ Twoje treści nie powinny zawierać błędów językowych
  • podstawowej znajomości języka angielskiego, bo sporo treści np. na Twitterze jest w tym języku
  • umiejętności poszukiwania Simowych nowinek, ponieważ często szukamy ich sami

Co możemy zaoferować?

  • nie musisz znać się na tworzeniu treści w edytorze, nauczymy Cię 🙂
  • dostęp do konta Origin z pełną kolekcją gier The Sims i innych
  • cenne, pierwsze doświadczenie w pisaniu treści w mediach, na portalu internetowym
  • wcześniejszy dostęp do informacji związanych z serią The Sims
  • przyjacielską atmosferę w naszej redakcji, gdzie często wymieniamy się myślami
  • profesjonalne szkolenie z zakresu tworzenia treści w Internecie oraz obsługi social media

Zadanie: Napisz dwa krótkie newsy na dowolny, wybrany przez siebie temat.

Jeśli czujesz, że to zadanie dla Ciebie, zgłoś się do nas pod adresem [email protected]. W swojej wiadomości dołącz zadanie oraz przykłady treści, które udało Ci się opublikować w Internecie. Mogą być to linki do Twoich ciekawych postów, publikacji na blogu, a może na stronie szkolnej lub studenckiej gazety. Jeśli nie masz jeszcze swojej publikacji w Internecie – nie szkodzi, zadanie nam wystarczy.

Na zgłoszenia czekamy do 25 kwietnia 2022 roku do północy.

Zareaguj na nowinkę!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

5 KOMENTARZE

  1. Czy już macie masę zgłoszeń od wszystkich malkontentów, którzy krytykują brak nowinek na stronie, itd.? Za darmo, dla własnej satysfakcji, na pewno będą chcieć pokazać, jak powinien wyglądać serwis o simsach!

  2. Może bym się zgłosiła, gdyby nie to, że EA Game Changers tak dużo płaci. Zaraz bym opływała w miliony i już nic by mi się nie chciało robić do końca świata…

      • Cóż, niestety należę do tego typu graczy, który wolą mnie w Simsach trudniej, niż łatwiej i np. kodu na kasę nie używam, a raczej mody, które zwiększają rachunki i inne takie takie 😀
        Poza tym łapią mnie za serce problemy takich na przykład szejków, którzy kasy mają tyle, że nie mają pojęcia, na co je wydawać i wymyślają różne dziwne rzeczy. Nie chciałabym się znaleźć na ich miejscu, a nie sądzę, żebym miała tak silną wolę jak Karol, żeby mimo milionów, nadal mieszkać w Polsce i tworzyć teksty na DotSim. Pewnie bym skończyła na jakieś Majorce czy innym rajskim Sulani i nudziłabym się niemożebnie… 🙁

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories