Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Galeria dzieł ??? "Cosie" Noli ???

ostatnio zaktualizowano przez dzidziak86 4 lata, 5 miesięcy temu
7 uczestników
59 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #70398
    nolcanol
    Uczestnik

    „Sapphire Resort”

    Domek nr. 1 – Beige-green – „Zielona żabka”

    Galeria

     

    #70399
    nolcanol
    Uczestnik

    „Sapphire Resort”

    Domek nr. 2 – Yellow – „Żółta rybka”

    Galeria

     

    #70400
    nolcanol
    Uczestnik

    „Sapphire Resort”

    Domek nr. 3 – Orange – „Ognisty ptak”

    Galeria

     

    #70401
    nolcanol
    Uczestnik

    „Sapphire Resort”

    Domek nr. 4 – Blue – „Niebieski delfin”

    Galeria

     

     

    Który podoba Wam się najbardziej? 🙂

    #70402
    ArtSim
    Uczestnik

    Może kiedyś skorzystam? mój ulubiony to niebieski ,idealny do Antoniego

    #70405
    nolcanol
    Uczestnik

    ArtSim może na jakieś wakacje 😛 Mnie też jakoś się najbardziej niebieski podoba, a za nim pomarańczowy 🙂

    #70406
    ArtSim
    Uczestnik

    A jak ty robisz te gify czy filmy z piętrami domu?

    #70422
    nolcanol
    Uczestnik

    ArtSim mam program do zdjęć – PhotoScape i tam jest opcja robienia gifów 🙂 Choć pewnie w necie jakoś online też można robić, ale mnie jest wygodnie z tym programem 🙂

    #70424
    nolcanol
    Uczestnik

    Dodaje również tutaj historię poznania się Pawła i Sky 🙂 Powiem szczerze, że stworzyłam Pawła tylko na wyzwanie a tak go polubiłam, że zaczęłam nim grać. A ze Sky jest jeszcze ciekawiej 🙂

     

    Paweł poznał Sky niedługo po swoim przyjeździe na wyspę Sulani. A było to pewnego, słonecznego i parnego dnia. Paweł postanowił trochę pozwiedzać okolicę w której zamieszkał. Założył swoją nową, kwiecistą koszulę i skierował swoje kroki na plażę nieopodal. Spacerował wzdłuż brzegu, zbierał muszelki, uśmiechał się do bawiących się dzieci. Jeśli wchodził do wody to tylko na płyciznę, nigdy nie był dobrym pływakiem. Ponieważ Paweł jest dość masywnym mężczyzną, szybko się zmęczył i postanowił odpocząć na leżaku w cieniu jednej z palm. Zasnął. Obudził się o zachodzie słońca. Na plaży nie było już nikogo. W oddali dojrzał jedynie dziewczynę siedzącą na skale, która wyłaniała się z głębokiej wody. Promienie słońca padały na jej uśmiechniętą twarz, którą wystawiała w niebo, a ciepły wiatr rozwiewał jej kręcone, blond włosy. Jej skóra mieniła się od połyskującej wody. Wyglądała bajecznie. Paweł nie zauważył nawet, że wchodzi do wody i zmierza w jej kierunku, jakby przyciągany jakąś nadnaturalną siłą. Był już daleko od brzegu, gdy w nodze złapał go skurcz. Zaczął się topić i zanurzać pod wodę. Gdy już tracił przytomność poczuł, że ktoś obejmuje go w pasie. Chwilę potem leżał na piasku. Pochylała się nad nim blond dziewczyna, zasłaniając promienie słońca swoim ciałem. Otaczał ją blask. Na szyi miała wisiorek ? dużą muszlę. Gdy się uśmiechnęła czarująco, przedstawiając się, Paweł już wiedział, że zawładnęła jego sercem. Od tej pory widywali się codziennie. Ona przychodziła o świcie, by uczyć Pawła pływać na głębszych wodach. On jej gotował obiady w podzięce. Wieczorami spacerowali po plaży, zbierali muszle, budowali zamki z piasku. A gdy ich dłonie w końcu się zetknęły, oczy Sky zaiskrzyły i tym razem to ona wiedziała, że Paweł zdobył jej serce. Postanowiła nawet zaryzykować i powierzyć mu swoją tajemnicę o byciu syreną, o tym, że muszla, którą nosi na szyi pozwala jej być w ludzkiej postaci. Bardzo się ucieszyła, gdy powiedział, że nie przeszkadza mu to po czym zapytał czy zostanie jego dziewczyną i z nim zamieszka. Na razie Paweł i Sky żyją szczęśliwie, korzystając z życia na całego. I oby tak dalej 🙂

     

     

    Dodatkowo ubrania Sky:

     

     

    Sky w Galerii

    #70443
    PanLis
    Uczestnik

    Resort + tym bardziej że można teraz zrobić każdą pracele jako wakacyjną wiec wiele ludzi pewnie będzie z tego korzystać.

    Nola zdradz mi sekret używać blura poprzez warstwy czy czekasz robiąc zdjęcia na ujęcie które ma taką ostrość? I dwa jaka mniej filtr światła storsujesz o ile stosujesz bo nie wierze że akurat taki jest w grze 😛 bo pewnie jakoś to podkręcasz a chętnie się dowiem jak 😛

    #70446
    nolcanol
    Uczestnik

    PanLis nie jestem specem od grafiki i jej obróbki, blur, masz na myśli, że zdjęcia są takie delikatnie rozmyte tak? 😛 Nie czekam, nie wiem, czy w ogóle w grze jest taka możliwość, poza zjechaniem kamerą na ziemię i przekręceniem jej w górę, wtedy jest wszystko rozmyte 😀 Jedyny program jakiego używam to PhotoScape. Ma dużo opcji, od łączenia, konwertowania wielu zdjęć na raz, po kolorystykę i moim zdaniem genialne filtry (każdy ma 3 poziomy). Co do światła, zależy od zdjęcia, nie wszystkie da się machnąć tym samym filtrem, tym samym rozjaśnieniem.

     

    PRZYKŁAD

    1. Tylko gotowy filtr (nie ma blura 😛 )

     

    2. Gotowy filtr + rozjaśnienie z rozmyciem

    Musiałbyś ściągnąć ten program, żebyś zobaczył, jak to wygląda, wtedy mogłabym podać jakieś konkrety, np. do stopnia tych filtrów, rozjaśnienia itp. 🙂

    #70522
    nolcanol
    Uczestnik

    Jeśli dla kogoś „Sapphire Resort” jest za duży, to teraz można pobrać w galerii każdy domek oddzielnie 🙂

    Domki mieszczą się na działce 30×20.

     

    Green Frog

    46 750 §

     

    Yellow Fish

    45 063 §

     

    Blue Dolphin

    62 665 §

     

    Fiery Bird

    65 959 §

    #70536
    ArtSim
    Uczestnik

    Dzięki że powiedziałaś jak robisz gify i że dajesz filtry bo jeszcze bardziej się smuciłem z powodu mojego słabego laptopa ?

    #70539
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Ja już też wypytywałam jak @Nola robi takie fotki 🙂 Ogląda się z przyjemnością, ale piękne zdjęcia to nic w porównania z pięknymi pracami!
    Bardzo podoba mi się pomysł rozbicia resortu na mniejsze domy, choć w całości też super! Oczywiście wiadomo, że ja do niebieskiego ciągnę, więc niebieskim delfinem jestem zachwycona. Nazwy poszczególnych domów są świetne 🙂 Jako jedna parcela robi wrażenie, jako pojedyncze domki również. Ogólnie fantastyczna praca!

    A simka jest wyjątkowo urocza 🙂

    #70544
    nolcanol
    Uczestnik

    ArtSim, nie przejmuj się, ja też wiele razy patrzę na inne prace i myślę „matko, co oni mają za kompy, że to takie wyraźne wszystko” 😀 Niestety zdjęcia z gry są takie nijakie i blade, co jest dla mnie dziwne, bo jak się gra to te kolory są na prawdę ok. A znowu też musi się chcieć bawić w obróbkę. Ja np. do „Sapphire Resort” nacykałam 170 zdjęć…i weź tu się baw tym 😀 Ale jednak wole ciut podkolorować, bo przyjemniej to wygląda. A aż tak dużo im nie trzeba obróbki, serio 🙂

     

    dzidziak86 z Tobą to już trzy osoby pytały 😀 A ja mam tylko jeden programik, który paroma kliknięciami zrobi wszystko praktycznie 😀

Oglądasz 15 wpisów - 16 z 30 (wszystkich: 60)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.