Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Porozmawiajmy o grze Czy są zbędne akcesoria/dodatki/pakiety w TS4?

ostatnio zaktualizowano przez Evaerynth 5 lat, 10 miesięcy temu
12 uczestników
19 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #49028
    SimPaulina
    Uczestnik

    Mój pierwszy zwierzak oczywiście. Patio i dzień w spa mogliby spokojnie połączyć w całość. Zabawa na podwórku i upiorności powinny być w porach roku. Mogłabym tak jeszcze długo wymieniać…

    #51544
    Xardy
    Uczestnik

    Myślę, że niepotrzebne są:

    • Fitness – powinno dojść w aktualizacji lub w Dzień w spa.
    • Mój pierwszy zwierzak – mogło dojść w Psy i Koty.
    • Małe dzieci – W aktualce.
    • Upiorności – Mogło wyjść jako darmowa zawartość (tak jak zestaw świąteczny) lub Cztery Pory Roku.
    #51759
    Hiruko
    Uczestnik

    Wszyscy tak opisują, co do czego innego by pasowało lub do którego dodatku mogliby wrzucić dane akcesoria, co by miało to większy sens. A wiecie o czym zapominacie? O „Wielkim praniu”, które może i weszło z TS3 Witaj w pracy (chyba, nie za bardzo mam to jak teraz sprawdzić),  a i w TS3 i TS2 powinno wejść razem z grą podstawową. Bo o ile nie każdy obchodzi te same święta i nie każdy wierzy w isnienie iston nadnaturalnych, tak każdy kiedyś robi pranie i nie jako coś sezonowego lub w zawodzie, ale jako element najzwyklejszego, codziennego życia. Z wcześniejszymi połączeniami w większości się zgadzam. Wiele z nich mogło dojść w postaci aktualizacji albo okazyjnego darmowego uzupełnienia, ale cóż poradzić, jeszcze trochę, a pełna kolekcja będzie warta 2k PLN – czyżby o to chodziło? 😛

    #52594
    Ginewra
    Uczestnik

    @Hiruko – to samo można napisać o Pierwszym Zwierzaku: niezależnie od kultury, narodowości, rasy itd., każdy jakieś zwierzątko miał, albo „miał” 😉 Za to basen? Nie powinien być w podstawce, bo ile osób na świecie ma taki prywatny basen na co dzień? 😀

     

    Na upartego można każde akcesoria czy pakiet rozgrywki z czymś połączyć i stworzyć nowy, większy dodatek, albo włączyć do tych już zaproponowanych przez EA. A gdybym miała w tym momencie powiedzieć, z których akcesoriów mogłabym zrezygnować i ich nigdy nie mieć, to chyba byłoby Wytworne Przyjęcie. Jeżeli się nie mylę, to są to akcesoria, z których najrzadziej korzystam (nie licząc Fitnessu i Małych Dzieci, bo te mam stosunkowo od niedawna i jeszcze nie wszystkie elementy przejrzałam).

    #54896
    Evaerynth
    Uczestnik

    Jak dla mnie zbędne są akcesoria „Kino domowe” i „Wieczór na kręgielni”. Obiekty z obu tych rozszerzeń powinny dojść z dodatkiem albo pakietem rozgrywki związanym z rozrywką. Nie wspomnę już o akcesoriach „Mój pierwszy zwierzak”, które powinny być częścią dodatku „Zwierzaki”.

Oglądasz 5 wpisów - 16 z 20 (wszystkich: 20)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.