Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Blogi użytkowników Dni z życia Anastazji Jenner ?

ostatnio zaktualizowano przez Herbatnikowa 5 lat, 11 miesięcy temu
6 uczestników
10 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #49349
    Marilyn
    Uczestnik

    Witajcie ! ?

    Będę opisywać dni i dodawać zdjecia mojej simki Anastazji Jenner i jej rodziny . Dzieje się u niej wiele zresztą sami zobaczycie i ocenicie ? . Gram już nią odkąd weszły sims 4 czyli w 2014 r.

     

    Nie długo pierwszy opis dnia!

    #49356
    Milah.
    Uczestnik

    Wow, podziwiam – ja bym nie potrafiła tak długo grać jedną rodziną/jej pokoleniami. Czekam na kolejne posty. 🙂

    #49381
    Eper
    Uczestnik

    Ja również podziwiam! ^^

    #49428
    Marilyn
    Uczestnik

    Tylko żeby nie było nudno oczywiście zmienialam jej często włosy stroje i trochę historii się uzbierało ??

    #49443
    ASTRA
    Uczestnik

    Czemu to nazwisko kojarzy mi się z Kylie Jenner? XD Ale zaobserwuje 🙂

    #49448
    Marilyn
    Uczestnik

    Faktycznie nie zwróciłam uwagi na nazwisko ??

    #49746
    Marilyn
    Uczestnik

    Witajcie to moje miasteczko w którym mieszkam obecnie jest spełnieniem moich marzeń! kiedyś mieszkałam z rodzicami w Oazie Zdrój w następnym wpisie wam ich przedstawie 🙂 w Brindleton Bay mieszkam z mężem kotem i dwoma psami 😀 dziś przedstawie wam mojego kota Cezara.

    Wstałam rano wszystko zalane cała kuchnia pękła rura

     ;o mąż w pracy wszystko na mojej głowie zobaczcie sami!!

    ;o

    ;o

    Gdy ogarnełam cały bałagan poszłam z psiakami na spacer spotkałam tam sąsiadke która zaprosiła mnie na drinka do pobliskiego baru umówiłyśmy się na 19 .

    Kiedy weszłysmy do baru byłam przerażona wszedzie duchy ! 😮 był to wieczór z duchami , ale nie było tak strasznie jak się zapowiadało 😀 piłyśmy drinki razem z nimi są bardzo przyjazni najbardziej przypadła mi znajomość z jedną simką jej duch zamieszkuje w Windenburgu posiadłość Von Düch . Oto fotka z imprezy z duchami!

    Duchy

    Następnym razem przedstawię wam moja najlepszą mamę Marię i tatę Antoniego! opiszę nasz wspólny i zwariowany dzień!  😀

    #49749
    Marilyn
    Uczestnik

     CEZAR

    #49750
    Marilyn
    Uczestnik
    #50307
    Kasiunia
    Uczestnik

    Czekam na więcej! 🙂

    #51471
    Herbatnikowa
    Uczestnik

    Super, czekam na więcej.

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.