Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Porozmawiajmy o grze Jaki jest wasze ulubione wyzwanie do The sims 4?

ostatnio zaktualizowano przez Safia 5 lat, 10 miesięcy temu
21 uczestników
21 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #47240
    xxKEBSONxx
    Uczestnik

    Ja kiedyś robiłem wyzwanie kawaler z odzysku (to od youtuberki Madzika89). W wyzwaniu chodzi o to by simem, mężczyzną zabić 10 żon. Zasady na stronie MagdalenyMariiMoniki.

    #48055
    FlameBerry
    Uczestnik

    A moim faworytem jest wyzwanie Amazonek. Zasady dostosowuje sobie sama do plemienia i tak właśnie powstają moje Lunarne Siostry z kłami. Niewolnicy są potrzebni do pilnowania owoców i bycia pożywką dla ważniejszych członkiń oraz oczywiście do rozpłodu 😀

    #48988
    Nacia?
    Uczestnik

    Wyzwanie Legacy challenge, Runaway Teen Challenge i mam zamiar zacząć Wyzwanie księżniczki!

    #51917
    alicja
    Uczestnik

    Dla mnie wyzwaniem jest ukończenie chociaż jednego pokolenia 😛 Ogólnie bardzo lubię wyzwania w stylu „osiągnij X, zbierz X”, albo coś fabularnego.

    #52100
    MufinekQQ
    Uczestnik

    Ja chyba najbardziej lubię „History Challange „. Polega on na tym, że gramy w każdej epoce od prehistorii do współczesmości. Oprócz tego „Wyzwanie Przetrwanie” i „Island Challange”.

     

     

    #55020
    Hejkasz
    Uczestnik

    Ja polecam wyzwanie (Na polskie) Prezydent Miasta – Nie pamiętam wersji językowej zagranicznej. Tworzysz New Crest od podstaw z wyzwaniami itp.

    #56753
    Safia
    Uczestnik

    Ja lubię grać w coś podobnego do „Projekt Lady”. Tworze simke, najlepiej starszą, „poważna guwernandka”. Chodzi ona po domach i porywa dziewczynki (małe dzieci). Dobrze je wychowuje (w tym jedną na swoją następczynie), a następnie wydaje je za mąż.  I zabawa od początku. Fajnie zadbać o to, żeby dzieci nie były w jednym wieku – wtedy jest ciekawiej. Ja mam już trzecią „starszą panią -opiekunkę”. Aktualnie w rezydencji przebywają 3 nastolatki, 2 dzieci i 2 małych dzieci. Za mąż wyszło już 9 dziewczyn 😀 fajna zabawa

Oglądasz 7 wpisów - 16 z 22 (wszystkich: 22)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.