Strona Glówna Fora INNE GRY Starsze gry The Sims Pierwsza rodzina w The Sims

ostatnio zaktualizowano przez Igloc 4 lata, 3 miesiące temu
31 uczestników
30 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #43580
    Darkwish
    Uczestnik

    Pamiętacie jaką rodzinką zaczęliście przygodę z Simsami? Ile osób liczyła? Czy była to własna twórczość czy skorzystaliście z gotowych historii?

    Czekam na wasze odpowiedzi 🙂

    #43663
    Marcin
    Uczestnik

    Moja pierwsza rodzina na początku rozgrywki liczyła dwie osoby. Była to simowa wersja mnie (tzw. sim-self) oraz jedna simka, która jednocześnie była simsową wersją mojej koleżanki z klasy :p. Bardzo dobrze wspominam czasy tej rodzinki i chętnie jeszcze raz poprowadziłbym ich życie.

    #44261
    Triss
    Uczestnik

    Pamiętam, że moja pierwsza rodzina liczyła dwóch Simów. Były to dwie skrajnie różne przyjaciółki, którymi później testowałam każde nowe rozszerzenie. Potem dla podtrzymania tradycji odwzorowywałam je w kolejnych odsłonach gry.

    #46219
    Pixeel
    Uczestnik

    Zacząłem przygodę z simsami grając w The Sims 1 i pierwszą rodziną byli Nowakowie, czyli rodzina z samouczka ?

    #46407
    Fiolek
    Uczestnik

    Pierwszy raz gdy zagrałem w Simsy to stworzyłem całą swoją rodzinę ? Jako 5-latek załamałem się, gdy nie mogłem dodać babci, bo byłaby już 9. Simem. ?

    #46474
    Ginewra
    Uczestnik

    Rodzinka z samouczka, siłą rzeczy 😀 Potem stworzyłam własną rodzinkę, ale ciężko powiedzieć, żeby ona była pierwszą 😀

    #46476
    Hiruko
    Uczestnik

    Pierwsza rodzina, którą grałam, to były siostry (chyba) Kaliente z TS2. Pierwszą, którą stworzyłam, zrobiłam dopiero w TS3. Pamiętam, że liczyła 5 osób i nie byłam w stanie jej na początku ogarnąć xD Szybko jednak przyzwyczaiłam się do nowych simów.

    #46564
    Atax
    Uczestnik

    Ahhh, to były czasy dwójeczki c: Moja pierwsza rodzinka składała się z Sharpay Evans (tak, HSM się kłania <3) i jej ojca, którego później co chwilę sprzedawałem za pomocą moveobjects 😀 Pamiętam jeszcze, że sam zbudowałem im dom i że od razu po skończeniu zabrałem Sharpay na wyspę Twikki. W sumie to nie mam pojęcia, co dalej działo się z tą rodzinką :v

    #46565
    Rika
    Członek

    Ja to nawet nie wiem. Pamiętam, że grałam w The Sims po angielsku, a byłam na tyle mała, że jedyne, co rozumiałam, to 'kiss’. Do dziś nie mam zielonego pojęcia, co ja tam wyczyniałam, kim, jak i gdzie XD Za to w The Sims 2 zaczęłam od Dona Lotario. Pamiętam, że wątek romansu z Niną bardzo ekscytował kilkuletnią mnie 😀

    #46593
    SophieAnnie
    Uczestnik

    Pierwsza rodzina.. Z tego co pamiętam była to stworzona przeze mnie rodzinka w trójce, składająca się z simki i sima. Niestety nie pamiętam ich imion, jedynie przypomina mi się, że mieli na nazwisko Wolf oraz to, że mieli córkę Suzi 😀

    #46737
    Asiagryf
    Uczestnik

    Moja pierwsza rodzinka była w The Sims 3. Nie umiałam wtedy zbytnio grać w Simsy i moja simka (stworzyłam simkę i jej kota) na starcie poszła wykąpać swojego kota , pokłóciła się z nim, a ja usunęłam rodzinkę 😛 Później obejrzałam parę filmików i nie miałam już takich dziwnych sytuacji 😉 Dodam, że moja simka miała na imię Asia, a jej kot Rubin 🙂

    #46946
    Evaerynth
    Uczestnik

    Zaczynałam moją przygodę z serią od „The Sims 2”. Pierwszą rodzinę stworzyłam w Miłowie, nie pamiętam już imion ani nazwiska. Chyba Nowak, albo coś równie kreatywnego. 😀 W każdym razie było to młode małżeństwo, które później miało dwójkę dzieci.

    #46963
    Remczak
    Uczestnik

    Moja przygoda z simsami zaczęła się od dwójeczki. Pierwszą rodzinką, którą grałem razem z kuzynką była rodzina Biedak.?

    #46967
    Titiritero
    Uczestnik

    Ja zrobiłam w dwójce siebie i swoją rodzinę. Pamiętam, że wprowadziłam się do Monteków w Weronie, bo nie było mnie stać na fajniejszy dom. Pierwsze, co zbudowałam to basen, dałam tam nawet zjeżdżalnię. Po jakichś 15 minutach już nie miałam kim grać, bo zapomniałam o drabince. Przeżyłam traumę, naprawdę 😀

    #47218
    ASTRA
    Uczestnik

    Moja przygoda z TheSims zaczęła się od 6 roku życia, w tym roku będę mieć 14 lat, czyli jakieś 8 lat gram, oczywiście zaczęłam od TS2, potem TS3 u mojego kolegi ( oczywiście poprosiłam tate, żeby mi je pobrał, bo wtedy siostrze pobierał dwójke XD ), a w TS4 gram od premiery ( nie licząc niegranych dni, bo zapomniałam hasła do Origina XD ) a tak moją pierwszą rodziną z TS4 to było małżeństwo z córką, nazywali się Nowak, chyba, ale se to dalej wspominam moje pierwsze dni z TheSims 😀

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 31)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.