Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Porozmawiajmy o grze Za co lubicie serię The Sims?

ostatnio zaktualizowano przez Evaerynth 5 lat, 11 miesięcy temu
11 uczestników
13 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #51945
    Ksaw
    Uczestnik

    Bo pomimo wszystko każdy z nas uwielbia simsy, a ja pytam – za co? Co Was ciągnie do simsów (bo na pewno nie aktualne ceny ?)? Ja zawsze lubiłem fakt, że możemy pobawić się w pewnego rodzaju 'Boga’ i robić wszystko, czego dusza zapragnie, ingerować w simowy świat, simowe życie. To zawsze frajda mieć na coś wpływ, nawet, jeżeli to 'tylko’ gra  ?

    #51958
    Milah.
    Uczestnik

    Dobre pytanie, sama jestem ciekawa, dlaczego inni lubią Simsy.
    Ja je lubię, bo mogę tam budować wszystko to, o czym tylko pomyślę. I domy, i bary, i knajpy. Mogę tam sterować życiem Simów tak, jakbym chciała swoim, gdyby tylko motherlode działało w rzeczywistości. 😀 Tak tak, to tylko gra, ale nikt mi nie powie, że nie cieszył się nawet, jak Simom się dziecko urodziło. 😀 Albo jak któreś z nich dostało awans. Zawsze to jakaś satysfakcja. 🙂

    #51964
    Lenciai
    Uczestnik

    Do czworki jednie ciagnie mnie tryb budowania, bo kocham bawic sie wnętrzami i nowymi stylami budowy ?

    #51974
    Pixeel
    Uczestnik

    Za tryb budowania, średnio interesuje mnie tworzenie sima, a granie nimi mnie nudzi, chyba że gram z kimś.

    #52009
    Xardy
    Uczestnik

    Nie wiem 😛 .

    Może dlatego, że w CAS mogę sobie wymyślić jaką chce osobę, zbudować mój wymarzony domek i sterować rodziną przez pokolenia i potrzeć co się dzieje. 🙂

    Bardzo lubię jak moi simowie żyją spokojnie i aż się miło patrzy…. Potem i tak pewnie ich zostawię na rzecz jakiś nowości typu nowy save xd (choć jestem na 5 dorosłym pokoleniu w czwórce).

    #52024
    alicja
    Uczestnik

    Lubię symulatory, zresztą w Simsach łatwo wyrazić swoją kreatywność 😀 I jakoś tak minęło kilka lat.

    #52047
    xxKEBSONxx
    Uczestnik

    Za kreatywność w ubieraniu simów, w budowaniu domków i za to, że można stworzyć swoją własną historie rodziny.

    #52053
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Proszę, żeby w przyszłości tytuł tematu miał z nim jakiś związek 😉

    #52082
    Ginewra
    Uczestnik

    Bo to po prostu domek dla lalek 😀

    #52138
    Ksaw
    Uczestnik

    @milah W pełni się zgadzam ?

    #52139
    Ksaw
    Uczestnik

    @Karol ?

    #52303
    Xardy
    Uczestnik

    @Xav tak na przyszłość jak chcesz zaznaczyć Karola (no wiesz @NazwaUżytkownika) to tak: @glossygem .

    Taka mała rada 😉

    #52576
    Cold
    Uczestnik

    Ja lubię serię The Sims za to, że jest to symulator życia. Mogę wymyślić dowolny scenariusz – czy to związany ze mną, czy nie. Mogę stworzyć siebie i pokierować swoim wirtualnym „ja” zgodnie z moim życiem lub stworzyć nieprzewidywalną historię, która albo by mnie się spodobała i z zazdrością patrzyłbym na życie wirtualnego „ja” lub nie.

    Mogę stworzyć zupełnie inną historię beze mnie i pokierować życiem kogoś innego.

    Mogę robić to, czego w życiu nie mogę lub nigdy bym się nie odważył.

    #52578
    Evaerynth
    Uczestnik

    Ja lubię serię „The Sims” za to, że jest to taki symulator życia, ale nie do końca. Z jednej strony można w nim robić to, co można w rzeczywistości (mieć dom, rodzinę, pracować i rozwijać hobby), a z drugiej robić rzeczy zupełnie nierealne, np. odkrywać kosmos, czy zostać postacią nadnaturalną. Ponadto doceniam wszelkie smaczki, odniesienia do popkultury i humor, którego serii nie brakuje.

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.