Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Porozmawiajmy o grze Strefa waszych historii

ostatnio zaktualizowano przez Ginewra 5 lat, 11 miesięcy temu
8 uczestników
8 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #47210
    ASTRA
    Uczestnik

    Zaproponujcie mi jakieś swoje historie, bo aktualnie szukam inspiracji do grania w Simsy, bo nie lubię tak grać bez historii 😛 Oczywiście wstawię zdjęcia z rozgrywki 😉

    #47213
    Eper
    Uczestnik

    Dodaje komentarz dla powiadomien, bo chyba tez musze skorzystac 😛

    #47299
    Morkinn
    Uczestnik

    Polecam granie simami, którzy już są w grze, lub tworzenie w nowszych częściach rodzin z poprzednich, a następnie prowadzenie ich życia tak, jak w poprzedniej części miało wyglądać (np. Przyjemniaczkowie w czwórce). Poza tym wiele osób tworzy historie na podstawie się książek, filmów czy nawet innych gier. Jeśli ktoś ma ochotę zabawić się we mnie, to może inspirować się najróżniejszymi rzeczami – od deszczu, przez ptaki, po kontener z ubraniami. Jak to nie pomoże, to mogę podrzucić własny początek – szanowana, bogata oraz wielopokoleniowa rodzina i czarna owca, czyli sim, któremu to wszystko nie pasuje i chce zacząć od nowa, zmienić tożsamość, lecz, jak to w w simsach bywa, nic mu się nie udaje. Niedługo potem umiera, zostawiając po sobie dziecko, które nawet nie wie jak się nazywa. Nie jest to może bardzo kreatywna opowieść, lecz można wziąć ją za przykład i stworzyć lepszą samemu.

    #47339
    Hiruko
    Uczestnik

    Na wstępie tylko zaznaczę, że nie wiem, czy to też działa w TS4, gdyż za mało w nie gram. Ale, w TS3, jak nie miałam pomysłu na historię rodziny, to zostawiałam ich samopas, podczas gdy sama np. robiłam obiad. Później tylko patrzyłam, czy simy poszły do szkoły/pracy, jakie rozwiązywali umiejętności i jak zmieniły się ich relacje z pozostałymi domownikami i simami z otoczenia. Brałam to jako swego rodzaju inspirację i albo szłam tą ścieżką, albo zupełnie przeciwną.

    #47465

    Czy muszą to być historię bez modów?

    #47476

    Stwórz kosmitę, który ma misje. Jej celem jest zebranie wszystkich roślin, ryb, kryształów oraz metali. Przy okazji musisz rozwijać takie umiejętności jak logika oraz nauki kosmiczne. Musisz cały czas przy innych Simach nosić kamuflaż. Jeśli Sim odkryje, że jesteś kosmitą musisz mu wyczyścić mu pamięć i założyć kamuflaż. Zatrudnij się także jako naukowiec i zbuduj wszystkie wynalazki.

    #48241
    Xardy
    Uczestnik

    Stwórz rodzinę tajnych agentów, która się ciągle przeprowadza i jeden członek rodziny np: dziecko chce się sprzeciwić z jakiegoś powodu (np: miasto jest w niebezpieczeństwie, znalazł miłość, itd.).

    Takie trochę wymyślone na szybko, ale mam nadzieje, że ciekawy pomysł 😉

    #48407
    Marina1234
    Uczestnik

    Możesz zrobić jakieś wyzwanie, jest ich dużo, więc każdy znajdzie jakieś dla siebie.

    #52625
    Ginewra
    Uczestnik

    Zajrzyj do osiągnięć gry i tak poprowadź rozgrywkę, by któreś spełnić. Ja tak stworzyłam historię pod osiągnięcie „Czarna Wdowa” – Simka, typowa femme fatale, zdobywała kolejnych, bogatych mężów, żeby nie musieć pracować, tylko leżeć i pachnieć. Po pewnym czasie ci ginęli  (każdy na inny sposób) w wyniku „przypadkowych wypadków”, a nasza femme zaczynała polowanie od nowa. U mnie historia skończyła się tak, że Simka „stwierdziła”, że ma pecha do mężczyzn, więc po śmierci piątego męża (w osiągnięciu chyba tylu małżonków trzeba było uśmiercić) „zdecydowała się” związać z kobietą i teraz razem wychowują wnuki pięciokrotnej wdowy (tak przy okazji – kobieta, z którą nasza femme się związała, była jedną z jej teściowych 😉 ).

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.