Strona Glówna Fora INNE GRY Starsze gry The Sims Czy gracie w starsze generacje?

ostatnio zaktualizowano przez aga5myszka 5 lat, 10 miesięcy temu
14 uczestników
17 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #52297
    Vince1994
    Uczestnik

    Mamy 2018 rok czy gracie jeszcze w The Sims 2/The Sims 1 czy waszym zdaniem to obciach grać w te gry? po mam wrażenie że ktoś wejdzie mi to pokoju i mnie wyśmieje że w to gram.

    #52299
    Xardy
    Uczestnik

    Czy gram – Nie, ale przydałoby się, ponieważ ma dwójkę na origin (jedynki w ogóle nie posiadam).

    Czy to obciach – Też nie! Fajnie czasem pograć w starsze gry. Taki fajny powrót w przeszłość 🙂

    #52310
    Eper
    Uczestnik

    Prawie każdy gra w ts2

    #52329
    Darkwish
    Uczestnik

    Eee tam, ja gram i się nie wstydzę, nawet jakiś czas temu pisałam tu na Dotce o trikach do TS2 🙂

    #52339
    Gabriela
    Uczestnik

    Właśnie mam chwilę przerwy od grania w The Sims 2 :). Aktualnie moje rodziny chorują na notoryczne narodziny bliźniaków i zastanawiam się z czego to wynika. Gram we wszystkie generacje.

    #52372
    ASTRA
    Uczestnik

    Ze starszych generacji gra tylko w moją ukochaną Trójeczkę ? 🙂

    #52411
    Marcin
    Uczestnik

    Gram i w dwójeczkę i jedyneczkę, a wstydzić się według mnie nie ma czego. Ja wręcz jestem dumny, że posiadam na mojej półce starsze generacje i z wielką przyjemnością w nie gram. Starsze gry są fajne!

    #52417
    Evaerynth
    Uczestnik

    W jedynkę nie gram, a od dwójki odeszłam już chyba na dobre, tak więc nie. Nie uważam jednak, żeby granie w jakąkolwiek starszą grę było obciachem – każdy niech gra, w co chce. Ale jeżeli trójkę, która nie została wymieniona w pytaniu można uznać za „starą” generację, to odpowiedź brzmi „tak”.

    #52418
    Vince1994
    Uczestnik

    Ale są osoby które mogą cię wyśmiać z byle jakiego powodu np z powodu starego telefonu/komputera/ tak więc mogą cię również wyśmiać z powodu starych gier oczywiście jest przewrażliwiony oglądacie serial szkoła na tvn? w tym serialu jak jakiś nastolatek jest biedny to jest szykanowany mam 24 lata i ciesze się że nie muszę w tych czasach chodzić do szkoły żeby nie było na moim laptopie The Sims 4/The Sims 3 działa w miarę dobrze na wysokich ustawieniach.

    #52429
    Pquest
    Uczestnik

    @vince1994

    Nie patrz na polskie szkoły przez krzywy pryzmat tego „serialiku” 😉 Owszem może i zdarzają się wyśmiewania z powodu starego telefonu, ale pierwsze słyszę żeby ktoś miał się wyśmiewać z powodu starych gier. To w co kto gra, to jego osobista sprawa. Z tego co kojarzę, to nawet jakiś czas temu modne były retro gry tj. TS1.

    #52535
    Vince1994
    Uczestnik

    @Pguest

    Niestety ale w szkołach to nie jest rzadkość że z byle jakiego powodu cię wyśmiewają i nie mam na myśli szkoły tvn to jest dosyć poważny problem i to nie tylko w polskich szkołach a co to gier to modne są gry moba np lol nie wiem czemu ludzie się tymi grami zachwycają kiedyś w to grałem i szczerze żałuje że marnowałem na to czas wole simsy.

    #52575
    Cold
    Uczestnik

    @vince1994 Nie powinieneś przejmować się tym, czy ktoś Cię wyśmieje. Ważne, że wiesz co Ci sprawia przyjemność, co lubisz, a czego nie.

    Ja np. mam stary telefon, nie mam smartfona i nie przejmuję się tym, czy ktoś mnie z tego powodu wyśmieje, bo wiem, że smartfon nie jest mi potrzebny, a najwidoczniej osoba, która mnie wyśmiewa o tym nie wie. Poza tym, to gorzej świadczy o tej osobie – wyśmiewać kogoś z powodu braku smartfona? Z resztą po co mi on? Bo ma bajery? Mnie telefon jest potrzebny tylko do kontaktu i do słuchania muzyki.

    Ja gram w stare gry i nie wstydzę się tego, bo nie ma czego. Taki mam gust, a o gustach się nie dyskutuje. Lubię stare gry i nikt mi nie zabroni w nie grać. Lubię stare filmy i nikt mi nie zabroni ich oglądać.

    W szkole jak to w szkole zawsze znajdą się osoby, które się śmieją, ale świadczy to o ich niedojrzałości. Infantylizm niestety coraz bardziej bierze górę w dzisiejszych czasach.

    Podsumowując: Graj w co chcesz, czuj się sobą i nie przejmuj się, że ktoś Cię wyśmieje. W życiu są ważniejsze sprawy niż przejmowanie się takim czymś 😉

    #54792
    ASTRA
    Uczestnik

    Szczerze? Dalej gram w Dwójeczkę i Trójeczkę i  się tego nie wstydzę. 🙂 Wróciło się do dwójki, chociaż wg mnie jest zła grafika.

    #54793
    Vince1994
    Uczestnik

    To wina nowego komputera pobierz program graphic rules maker dzięki temu programowi gra współgra z nowymi komputerami.

    #54795
    Hiruko
    Uczestnik

    Sporadycznie gram w TS2, regularnie w TS3. Co do starych gier, moim zdaniem  wypadały dużo lepiej niż nowe, które bardzo często są dennymi imitacjami starszych (chodzi mi tu o produkcje AAA, bo indie moim zdaniem wypada świetnie), ale to tylko moje zdanie.

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 18)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.