Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Modyfikacje Ulubione modyfikacje

ostatnio zaktualizowano przez Marcin 2 lata, 9 miesięcy temu
27 uczestników
30 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #47678
    FlameBerry
    Uczestnik

    Testuje niemal każdego moda, który wpadnie mi w ręce 😀 Ale na co dzień to raczej CC… jakieś skiny, rzęsy, włosy, czasami jakiś mebel wpadnie. MCCC jest nieodłączne, pare modów na okrucieństwo, tortury i mordowanie… Nic ciekawego XD

    #47731
    Shakuahi
    Uczestnik
    • MC Command Center, wiadomo
    • UI Cheats Extension
    • Show Sim Info
    • English Names for Everyone

    Jest jeszcze The Plum Tree App, nie tyle mod, co stronka, na której można tworzyć drzewa genealogiczne rodzinek, tylko niestety brakuje mi troszkę samozaparcia żeby wszystko na bieżąco aktualizować, dałabym się pokroić za mod, który automatycznie by ściągał dane z gry i tworzył takie coś:
    https://www.theplumtreeapp.com/public.html#5a6ca62467386e6721b4ba6c

    #47826
    MadHatter
    Uczestnik
    • Nie mogłabym grać bez cc. Głównie chodzi o ubrania i fryzury 🙂 Bez większych modyfikacji mogę się obejść.
    #48196
    Szynszak
    Uczestnik

    Oczywiste oczywistości :

    • MCCC
    • Mod na usunięcie tego skrawka papieru zamiast rzęs

    Mniej oczywiste : 

    • Trampolina
    • Pory roku (Zwykle tylko jesień lub lato)
    • Simulation lag fix

    I oczywiście tona CC, która uzupełnia to o czym twórcy nie pomśleli 🙂 ( Tak na prawdę na czym zaoszczędzili)

    #48226
    ASTRA
    Uczestnik

    Niestety nie mam już modów, ale kocham moda na fajeczki #SmokeWeedEveryDay

    #48424
    Oliwier
    Uczestnik

    Zdecydowanie jak dla mnie.. Najlepiej w grze przy robieniu zdjęć i nawet grze przydaje się MC Command Center.

    #48457
    Remczak
    Uczestnik

    MCCC, rzęsy od kijiko (chyba tak to się piszę) i random traits and aspirations. Bez fryzur i ubrań da się żyć jednak mam ich sporo ?

    #48514
    Milah.
    Uczestnik

    Mój najbardziej ulubiony mod to ten, który wprowadza do gry zagraniczne imiona i nazwiska. Nie jest to coś, co zmienia rozgrywkę o 180 stopni, ale mi wystarcza. 😉
    Oprócz tego to wiadomo: ubrania, fryzury (ale te, które są kompatybilne z grą), makijaże etc. Czasem jakieś dywany, kwiaty, tapety etc. Nic poza tym. 😉

    #49168
    Maciek
    Uczestnik

    Basemental Drugs ;–)

    #49484
    Agu
    Uczestnik

    Ja uwielbiam (dość schematycznie) MCCC i rzęsy, ostatnio też pobrałam dużo piercingów.


    @flowerlady
    wypróbuję <3

    #49518

    W swojej rozgrywce używam takie mody jak:

    • MC Command Center
    • Buy a better Mattress
    • oraz mody typu Maxis Match

     

    Tutaj jest link dla zainteresowanych modem na kupno lepszego materacu:

    http://littlemssam.de/buy-a-better-mattress-better-energycomfort-on-beds/

    #49944

    Jeszcze bym zapomniał. Używam także w swojej rozgrywce moda na normalne imiona i nazwiska od Merty (Mam dość już tych Grażyn Wiaderek czy Tadeuszy Szpilek).

     

    Tutaj jest link do tego moda:

    http://modthesims.info/download.php?t=608535

    #53478
    Ravgreend
    Uczestnik

    Oczywiście Mccc i cała MASA dodatków typu konsole, komputery itp. właściwie wszystko co pasuje do zakładki „elektronika”. Gdyby pojawiły się akcesoria dodające możliwość tworzenia smart-house byłbym w siódmym niebie.

    #54895
    Chryzantem
    Uczestnik

    MCCC, nie wyobrażam sobie teraz gry bez tego. i to jest jedyny mod do TS4, jaki posiadam.

    jak już mnie weźmie na jakieś meble, czy fryzury, to tylko „maxis match”. w CC bawiłam się namiętnie w czasach TS2, aktualnie wolę płynną grę niż tony dodatków.

    #54908
    Ravgreend
    Uczestnik

    Edit: Dziękuję komuś powyżej za polecenie Basemental Drugs, świetny mod dodający realizmu, szczególnie w dziedzinie alkoholu i kaca 🙂

Oglądasz 15 wpisów - 16 z 30 (wszystkich: 31)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.