Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Porozmawiajmy o grze Utracony postęp gry

ostatnio zaktualizowano przez Ravgreend 5 lat, 10 miesięcy temu
6 uczestników
5 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #52968
    Vince1994
    Uczestnik

    Jest taka sytuacja grałeś w 3 godziny a tu nagle komunikat The Sims 4 przestał działać i nie zapisałeś gry co w tedy czujecie? i czy jest jakiś sposób żeby odzyskać utracony postęp ogólnie gra u mnie działa dobrze ale czasami zdarza się crash na ekranie ładowania parceli dlatego zawsze robię save przed podróżą na inną parcelę.

    #52971
    Hejkasz
    Uczestnik

    Ja zawsze zapisuje o 23:00 (Chodzi o czas w grze); po ważnym wydarzeniu: Awans, dziecko lub ślub; Gdy są lagi albo ścinki; Albo jak mija np. 20-30 minut od ostatniego zapisu. Kopiuję co tydzień folder save i daję np. na pulpit w razie zniknięcia czegoś.

    Ja zawsze czuje coś typu złość, zażenowanie – musisz jeszcze raz przerobić dany czas przez co marnuje swój prywatny.

    Nie znam sposobu na odzyskanie.

    #52998
    Evaerynth
    Uczestnik

    Z tego, co się orientuję, to nie ma sposobu na odzyskanie utraconego postępu w grze. Do „The Sims 3” był mod Saver, w którym można było ustawić automatyczny zapis gry w konkretnych godzinach czasu simowego albo co konkretną liczbę minut czasu rzeczywistego. Może istnieje coś takiego do „The Sims 4”?

    #52999

    W MC Command Center możesz włączyć opcję autozapisu.

    #53156
    Milah.
    Uczestnik

    Ja tam nie widzę problemu, żeby chociaż ze dwa razy w Simowym dniu zapisać sobie grę. Dzięki temu nic nie tracę. Parę sekund i po krzyku, nawet jeśli w pewnym momencie gra zdecyduje, że przestaje działać – nic mi nie pochrzani. 🙂

    #54925
    Ravgreend
    Uczestnik

    Kiedyś straciłem 6 godzin gry. Po „odegraniu” tego co straciłem nauczyłem się używania auto-zapisu z Mccc. Straciłem wtedy urodzone bliźniaczki gdyż po odegraniu urodziła się tylko jedna z dziewczynek.

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.