Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Pogaduszki W co gracie oprócz The Sims?

ostatnio zaktualizowano przez cd ?? 5 lat, 9 miesięcy temu
10 uczestników
12 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #50799
    MychQQQ
    Uczestnik

    Tak jak w temacie? W co pogrywacie poza Simsami?

    Ja jakiś czas temu skończyłam Syberię 3, w 1 i 2 grałam jeszcze za czasów kiedy chodziłam do szkoły, bo są dość stare. Lubiłam też swego czasu grać w Euro Truck Simulator 2 oraz American Truck Simulator, ale po dłuższym czasie zaczęły mnie nudzić, mimo to miło je wspominam, może jeszcze któregoś, pięknego dnia wrócę „za kółko” 😛

    Próbowałam też swoich sił w Life Is Strange, ale z braku czasu zrezygnowałam z niej, poza tym trochę mnie wnerwiała, zagmatwana z lekka 😛

    Obecnie nie gram w nic innego jak Simsy, i niestety, lub stety  moja gra opiera się wyłącznie na budowlance, rozgrywka jakoś mnie nie wciąga. Nie wyszedł jeszcze żaden taki dodatek, który zachęciłby mnie do grania rodzinką 😀

    #50805
    Pixeel
    Uczestnik

    Obecnie nie gram w nic.

    Jak podobała Ci się Syberia 3? Grałem dawno temu w pierwsze części i je kocham. Trójka mnie trochę niepokoi. Nie pytam czy grało Ci się fajnie, ale czy w ogóle warto tracić na to czas?

    #50808
    Ksaw
    Uczestnik

    Kiedyś grałem w Simcity 5, jednakże przestałem, bo chciałem czegoś bardziej pod mój poziom. Zacząłem grać w Cities Skylines, ale tym razem skończyłem grać, ponieważ mój laptop nie dawał rady z ładowaniem większych miast ? Lubiłem Watch Dogs, albowiemmmm wyróżniała się wśród innych gier tego typu. Jak w Watch Dogs, to i w GTA IV oraz GTA V zdarzyło mi się pogrywać ? Teraz czekam na Detroit: Become Human. Lubię tematykę nieco futurystyczną, a gdy produkcja jest o czymś, co rozwija, zmienia się już w tych czasach – jeszcze bardziej to lubię ?

    #50814
    Fiolek
    Uczestnik

    Istnieje już identyczny temat na tym forum 😉 https://sims.arhn.eu/forum/topic/w-jakie-gry-gramy/

    #50818
    MychQQQ
    Uczestnik

    @Fiolek sprawdzałam czy takiego nie ma i nie widziałam, więc widocznie przeoczyłam. A Ty od kiedy moderatorem jesteś? xD

     


    @Pixeel
    tak warto, przynajmniej ja tak uważam, gra piękna, zakochałam się, muzyka cudowna, bardzo klimatyczna. Jedyne czego się mogę czepić, to tylko tego, że za szybko się skończyła 🙁 Oby wyszła Syberia 4, bo zakończenie 3 sugeruje kontynuację historii.

    #50819
    Fiolek
    Uczestnik

    @MychQQQ Od nigdy xD Zgaduję, że byłbym ostatnią osobą, która by się do tego nadawała xDDD

    #50831
    Vince1994
    Uczestnik

    Dead Space 3/Dead Space 2/GTA 4-ogólnie mówi się że ta gra ma kiepską optymalizację co to znaczy? mi ta gra działa dobrze na wysokich detalach a w GTA 5 nie mogę pograć nawet na minimalnych a mówi się że 5 ma dobrą optymalizacje.

    Tak samo mów się o Sims 3 a działa dobrze na wysokich detalach podobnie jak Sims 4 te gry chodzą tak samo i czy kiepska optymalizacje to wysokie wymagania sprzętowe?

    #50837
    felix44felicis
    Uczestnik

    TOMB RAIDER!!!

    #50844
    Hiruko
    Uczestnik

    Błagam, jest już identyczny temat, pt. „W jakie gry gramy?”. Nie dublujmy wątków, bo

    1) Dokładamy zbędnej pracy Karolowi.

    2) Robimy spam, który niczemu nie służy.

    3) Na siłę nabijamy monety za tworzenie wątków, a prośba, by tego nie robić przewijała się już kilkukrotnie.

     


    @Pixeel
    Ja trochę zaczęłam „Syberię III” (PC) i szczerze? Mam wrażenie, że to jakiś badziewny port z konsoli. Kojarzysz może (też od Sokala) „Paradise”? Ostatnia syberia mi trochę śmierdzi właśnie tamtą grą. Nie grałam wiele, jak chcesz, to mogę ją w poniedziałek wieczorem konkretnie ruszyć i zdać Ci relację najdalej we wtorek. Tylko mój drogi Pixeelku, co by dalej nie karmić już spamu, mógłbyc mnie złapać na Origin lub Steam? Loginy podałam na pierwszej stronie „Znajdziesz mnie też na…” 🙂

    #50853
    MychQQQ
    Uczestnik

    @Hiruko przeoczyłam wątek, zdarza się, nie przeżywaj jak mrówka okres ??? Proponuję załapać się na funkcję moderatora jak chcesz porządek prowadzić. Jest tu już tyle wątków, że można coś nie zauważyć, jesteśmy tylko ludźmi. Karol jak będzie chciał to ten post usunie.

    A „Paradise” kojarzę, ale nie grałam w nią, jakoś do mnie nie przemawia. Ja Syberią jestem zachwycona. Kocham wszystkie 3 części i do „Paradise” nie jest nawet podobne, inna zupełnie fabuła, inne wszystko, nie wiem gdzie widzisz podobieństwo.

    #59033
    Mateo
    Uczestnik

    Lego Iniemamocni na ps4 oraz Plants vs Zombies garden warfare.

    #59198
    Makkev
    Uczestnik

    Dying light- czekam na drugą część. Fortnite, The Walking Dead, Minecraft i jeszcze w kilka innych tytułów 😉

    #59199
    cd ??
    Uczestnik

    Diablo III , Roblox i trochę Overwatcha (ale tylko u kuzyna (?? ???)?)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.