Strona Glówna Fora INNE GRY The Sims Mobile Wydarzenie "Świat luksusu"

ostatnio zaktualizowano przez GlossyGem 5 lat, 11 miesięcy temu
4 uczestników
5 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #52643
    Hiruko
    Uczestnik

    Yo 🙂

    Wielu z Was (lub nie…) bierze w nim udział. Jak Wam idzie?

    Sama nie mam problemu z pobocznymi mini-wydarzeniami, jednak nie wiem, jak zacząć misję „Ekstrawagandzkie pomysły”. Mam opcję „Obejrzyj” i informacje o ilości częsci, o luksusowych drzwiach itp. oraz polecenie „poinformuj świat o wydarzeniu „Świat luksusu” 0/5″. Udało się może komuś to zrobić? Może jestem ślepa/głupia, ale na prawdę nie wiem, jak to zrobić :/

    #52655
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Biorę udział 😀 Kupiłem już wiele skrzynek – zarówno za gotówkę jak i monety. Niestety, póki co wiele rzeczy mi się powtórzyło. Robię zadania poboczne i standardowe granie – hobby, kariera (za to też są punkty). Obecnie mam 13 z 14 misji, zobaczymy jak pójdzie dalej.

     

    Kliknij w prawym górnym rogu. Tam będziesz mieć listę misji. Co dokładnie musisz wykonać z „Ekstrawaganckie pomysły”? 🙂

     

    Najgorsza jest ostatnia misja – 14 z 14. Polega na zebraniu łącznie 1700 w dowolnych wydarzeniach. Nie wiem, kiedy mi się to uda 😀

    #52681
    Eper
    Uczestnik

    I jak teraz ktoś powie, że EA nie leci na kasę…

    #52702
    Hiruko
    Uczestnik

    Dobra, swój problem rozwiązałam. Po prostu niektóre potrzebne do wykonania misji akcje „ogarniają” się dopiero po kilku godzinach. Obecnie czekam, aż będę mogła dotknąć kanapy… A to 1700 nie może być aż takie złe. Ja w sumie mam monety głównie z misji dodatkowych, bo ciągle nie mam możliwości robić tego, co wymagane jest w głównym ciągu zadań :/

    @Nathan Dawid Cii, o oczywistych rzeczach nie trzeba mówić 😛

    #52873
    Radzio
    Opiekun forum

    Hej 🙂 Dobrze mi się to wydarzenie wykonuje 🙂 W porównaniu z poprzednimi wydarzeniami przy tym jest o wiele więcej okazji na zdobycie monet i o wiele więcej się ich dostaje. 8 dni do końca a ja już mam prawie wszystkie rzeczy zdobyte bez wydawania realnych pieniędzy. Da się? Da, tylko trzeba trochę czasu poświęcić i robić to z głową. 😉

    #53370
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Udało mi się zdobyć wszystkie przedmioty! 🙂 Niestety, z monetami nadal walczę, mam około tysiąc… Jeszcze 700 brakuje. No, ale zostało jeszcze kilka dni, zobaczymy 🙂

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.