Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Wyzwania i zadania Remont tygodnia #21

ostatnio zaktualizowano przez ArtSim 3 lata, 10 miesięcy temu
13 uczestników
27 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #75783
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Cześć wszystkim! 🙂 Zastanawialiście się kiedyś, gdzie mieszka Mroczny Kosiarz i co robi w wolnym czasie? 😉 Przy okazji Halloween tak mi ten Kosiarz w głowie. Wyobrażam go sobie w mrocznym ogrodzie we mgle jak wieczorem odpoczywa, czytając dla rozrywki Miasteczko Salem, bo pewnie widzi w ciemności 😉 Dlatego w tym tygodniu stwórzcie ogród dla Mrocznego Kosiarza 😉 Zwycięzca otrzyma 295 monet i wyjątkową odznakę ?Upiorny budowniczy?. Czas do środy 30 października.  Już tradycyjnie dla każdego, kto zdecyduje się pochwalić pracą w swoim temacie w Galerii dzieł dodatkowe 50 monet 🙂

     

    • Zdjęcia muszą pochodzić z serii The Sims 4
    • Jedna osoba może dodać nieograniczoną liczbę zdjęć
    • Nie można używać CC i modyfikacji ( włosy, meble itp. )
    • Można używać kodów, pomniejszania i powiększania obiektów
    • Zwycięska praca ma szansę pojawić się na fanpage DOTsim
    • Autor zwycięskiej pracy otrzyma odznakę Upiorny budowniczy
    • Autor zwycięskiej pracy otrzyma 295 monet
    • Wszyscy uczestnicy zabawy otrzymają 105 monet
    • Zdjęcia mogą być edytowane w programie graficznym
    • Zdjęcie może być kolażem i połączeniem kilku zdjęć

    #75787
    Ginewra
    Uczestnik

    Jak wiadomo, w świecie Śmierci trwa wieczna noc. I wszystko jest czarne. Kwiaty są czarne, trawa jest czarna, drzewo jest czarne, a nawet czarna jest huśtawka zawieszona na tym drzewie. Również ulubiony fotel Śmierci jest czarny, nie mówiąc już o czarnej, niczym najczarniejsza noc, okładce Miasteczka Salem. Świat ten jest zawieszony między wymiarami w jakimś absurdalnym absurdzie, a jedyne zimne światło, które tu pada, nawet światła nie daje. I choć, mimo że z trudem, na żywo można coś tam dostrzec, tak aparat, czy kamera… cóż, nie dają rady.

    Dlatego poniżej przedstawiam najlepsze zdjęcia, jakie udało się wykonać w tym dziwacznym, śmiertelnie poważnym świecie…

    Nawet najlepszy ludzki sprzęt ma swoje ograniczenia 🙁

    #75811
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Mam dla Was małą niespodziankę z okazji naszej halloweenowej edycji Remontu tygodnia 😉 Zamiast odznaki „Mistrz budownictwa” zwycięzca otrzyma wyjątkową odznakę „Upiorny budowniczy” 😉 Do zdobycia tylko w tym wyzwaniu, nie powtórzy się szybciej niż za rok, więc warto chwycić za młotek 😉

    #75853
    Michael
    Uczestnik

    Pokażę Ci dziś pewne miejsce, miejsce, o którym nie da się zapomnieć, miejsce spowite mrokiem i siłami ciemności.
    Witaj w Forgotten Hollow, Co tu widzisz?

    Zapewne  to co wszyscy ludzie, stary opuszczony dom.
    Jednak istoty obdarzone szczególnym darem są w stanie dostrzec coś więcej.
    Jeżeli chcesz poznać to miejsce musisz wypić kroplę eliksiru, ale pamiętaj tylko jedną kroplę!

    A co widzisz teraz?


    Wiem, że nie wiesz co to jest za miejsce. Ale nie martw się powiem Ci.
    Jest to Mroczny Ogród Mrocznego Kosiarza.
    Zaczynasz się bać?
    Chodź oprowadzę cie po nim.

    Zwiedzanie zaczniemy od tego miejsca, przypatrz mu się uważnie.

    Jest to Cmentarz pod Uschniętym Dębę.
    Spoczywają tu dusze najpodlejszych osób mrocznego świata. Każdej nocy nawiedzają to miejsce, teraz na pewno jakaś dusza cię obserwuje!

    Idziemy dalej czy może wolisz zawrócić?

    Patrzysz właśnie na Pentagram Skupienia.
    To tu Mroczny kosiarz medytuje i oczyszcza swój umysł.
    Nie chcesz tu być gdy wszystkie te świece są odpalone uwierz mi!

    Chodź pokaże ci ostatni sektor tego ogrodu.

    A oto Mroczny Ołtarz.
    Podejdźmy bliżej, opowiem Ci więcej! No chyba, że się boisz!
    Boisz się?

    W tym miejscu Mroczny Kosiarz składa pokłon i hołd Mrocznemu Panu.
    Uwierz mi nie chcesz go poznać ani rozgniewać, więc niczego nie dotykaj i zachowuj się przyzwoicie!
    Znajduje się też tu księga, do której są spisywane nazwiska osób, które odeszły już z tego świata.
    Twoje nazwisko też tu kiedyś trafi! 

    Jak pewnie zauważyłeś w tym miejscu niema życia, wszystkie rośliny i drzewa uschły, wszystko to za sprawą ciemnych sił i rytuałów, które się tu odbywają. Przy ich pomocy wyrosły tu nowe dziwne rośliny, którymi żywi się Mroczny Kosiarz.

    Teraz stąd odejdź i dla własnego bezpieczeństwa nie pojawiaj się nigdy w tej okolicy!

    #75857
    Fiolek
    Uczestnik

    Na tę odznakę też będzie trzeba czekać 2 lata? ?

    #75862
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Hej @fiolek – Z tego co wiem, wszystkie odznaki z wyzwań rozdawane są na bieżąco. Wiem, bo sam je rozdaję ze specjalnej listy aktualizowanej codziennie przez @dzidziak86. Bardzo proszę, aby trzymać się tematyki wpisów. ?

    #75863
    Ginewra
    Uczestnik

    Stań w szranki i przekonaj się na własnej skórze! 😀

     

    Michael – a słówko „Dębę” jest specjalnie, czy niechcący? 😀

    #75864
    Eper
    Uczestnik

    Szczerze liczyłem na jakiś event halloweenowy, który nie będzie powiązany z budowaniem :/.

    #75865
    Michael
    Uczestnik

    Ginewra O matko jak to się stało, że tak to napisałem ??? dzięki wielkie, że to wyłapałaś miało być Dębem ???

    #75867
    Claymora
    Uczestnik

    Sul sul!

    Ciekawy pomysł na wyzwanie. Więc musiałam wziąć udział ^^
    A oto moja wersja ogrodu Mrocznego Kosiarza:

     

    Mam nadzieję, że się podoba. Jak dla mnie Mroczny choć zabiera dusze simów wydaje się dość miłym NPCem, zawsze lubi pogadać, a nawet wybrać się na randkę. Dlatego wybrałam dla niego mimo, że lekko mroczną scenerię to pełną żywych i kolorowych kwiatów, światełka też muszą być ^^

    Dagg dagg!

    #75871
    Hiruko
    Uczestnik

    @GlossyGem

    Hej  @fiolek ? Z tego co wiem, wszystkie odznaki z wyzwań rozdawane są na bieżąco. Wiem, bo sam je rozdaję ze specjalnej listy aktualizowanej codziennie przez  @dzidziak86. […]

    Nie wszystkie. Z jednego upiornego (Ukryta komnata) nadal nie mam nagród. Poza tym i konkursem wielkanocnym 2018 (którego braku nagród nadal nie naprawiono, a jedyna osoba, z którą jest kontakt i była jedynym źródłem informacji w tej sprawie, umywa ręce i zachowuje się jakby nic się nie stało) nie chce mi się teraz przegrzebywać. Jak kiedyś coś mi się przypomni, to najwyżej odezwę się ponownie.

     

    Co do wyzwania, trochę bardziej oryginalne, a przedmioty z magicznego dodatku na prawdę pasują, więc najprawdopodobniej, mimo uprzedzeń, jednak wezmę udział.

    #75911
    GlossyGem
    Opiekun forum

    @hiruko – Tak jak pisałem wyżej, wszystkie konkursy są rozstrzygnięte (również Ukryta komnata sprzed roku), a nagrody przyznane. Jeżeli odznaka nie pojawia się na profilu, najwyraźniej jest to błąd. Nie oznacza to jednak, że nie zostały one przyznane użytkownikom, a patrząc na mój post z tamtego wyzwania – odznakę dostał każdy uczestnik.

    System serwisu nie jest idealny i coś może się nie wyświetlać. Dla przykładu, dodawanie gier do kolekcji też nie działa.

    Bardzo proszę, aby wpisy niezwiązane z obecnym wyzwaniem kierować do odpowiedniego tematu, ponieważ offtop to offtop i karany jest odejmowaniem monet. Szanujmy uczestników zabawy i nie zaśmiecajmy im tematu.

    #75924
    ArtSim
    Uczestnik

    Sul Sul!

    Artsim sp. Oz. wita s powrotem! Czas  na chorą psychicznie wersję ogrodu Mrocznej Kosiarki 🙂

     

    Zacznijmy od ogrodzenia i blokady dla zwyczajnych ludzi. Jak sim wejdzie to nie ujży wielkiego muru z drutem kolczastym, a największy koszmar – basen bez drabinki!

    Jak widzisz Kosiarz mieszka na górze co może sprawić w twojej głowie pytanie „jak on schodzi z tej góry?”. A ja mówię że on nie schodzi! Do tego jest portal przy jego wejściu na podwórko.

    No i teraz będzie mroczne! Możesz tego nie wiedzieć ale Mroczny Kosiarz też ma swego Boga. Jest wielki, niewidzialny i wszech mocny? Nie. Jest dziwnym stworem? Nie. Jest to Mroczny Krasnal. Okob jego ołtarza jest mnóstwo kwiatów i ołtarz wielkich krasnali z ich duchami. Obok stoją same straszne krasnale.

    Zapytsz się też „gdzie reszta krasnali?” . Jak mówi Kosiarz „są na swoim miejscu… „.

    Teraz ścieżka się kończy. Na jej końcu są 4 rzeczy. Pierwsza to domek trumień gdzie mieszczą się wszystkie najmodniejsze trumny tego sezonu. Drugą rzeczą jest cmentarzyk kosiarza. Nikt oprócz niego nie wie kto tam leży. Trzecie jest jezioro żywota dzięki którym Kosiarz żyje wiecznie. Czwarty jest las a w nim jest…

    Ławka. Na niej Kosiarz czyta swoją ulubioną książkę, a jest to… Pan Tadeusz! Lampy tam nie ma, wystarczą lampki na drzewach. Oczywiście są tak krasnale.

    Mamy nadzieję że się wam spodobało. Niech krasnale będą z wami!

    #75926
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Dziękuję wszystkim za zgłoszenia! Każdy ogród ma swój mroczny i tajemniczy klimat 🙂 Zwycięzcą zostaje @Claymora! Gratulacje 🙂

    #75929
    Ginewra
    Uczestnik

    Zwłaszcza mój jest epicki 😀 Ale na przyszłość proszę wcześniej informować o takich medalowych wyskokach, bo to nie uczciwe 😛

     


    @Claymora
    – gratulacje 🙂

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 28)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.