Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Porozmawiajmy o grze Ulubiona kariera w The Sims 4?

ostatnio zaktualizowano przez Ravgreend 5 lat, 10 miesięcy temu
23 uczestników
22 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #50069
    Queen Joko
    Uczestnik

    Wszystkie otwarte kariery są lepsze niż te zamknięte. A już w ogole najlepsze to trzy z dodatku Witaj w Pracy, który moim zdaniem jest dodatkiem najlepszym bo przynajmniej angażował mnie w grę na dłużej, właśnie poprzez robienie naprawdę ciekawych zadań w pracy. Ech nie obraziłabym się o więcej tego typu karier, ale to raczej się już nie stanie 🙂

    #50200
    Rika
    Członek

    Zdaję sobie sprawę z tego, że to, co wprowadziło Witaj w pracy, jest dość przełomowe i super, ale jakoś żadna z tych karier mnie nie kręci. Uwielbiam za to social media 😀

    #50444
    xxKEBSONxx
    Uczestnik

    Mam trzy ulubione kariery:

    1. Lekarz,

    2. Weterynarz,

    3. Sportowiec.

    #52624
    Ginewra
    Uczestnik

    U mnie półotwarte wygrywają – mam ochotę, to spędzę z Simem dzień w „praco-domu”, nie mam, pójdzie sobie grzecznie do pracy 😀

    #54866
    Chryzantem
    Uczestnik

    guru techniki, sportowiec, muzyk/artysta, naukowiec ma dużo fajnych bonusów, sieci społeczne są fajne (i pracujesz tylko 3 dni w tygodniu 4 godziny na dzień)

    #54869
    SimPaulina
    Uczestnik

    Wszystkie półotwarte (swoją drogą jest to jeden z lepszych pomysłów twórców i mam nadzieję, że powstanie więcej takich karier w kolejnych dodatkach), sportowiec, pisarz, kucharz, lekarz.

    #54877
    Evaerynth
    Uczestnik

    Moja ulubiona kariera to naukowiec – uwielbiam chodzenie z Simem do pracy, tworzenie wynalazków i pracę w laboratorium.

    #54915
    Ravgreend
    Uczestnik

    Uwielbiam social media i granie czymś na podobieństwo streamera, ale nie wiem czemu najczęściej mam kucharzy w rodzinach xD

Oglądasz 8 wpisów - 16 z 23 (wszystkich: 23)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.